Arkadaşimin kardeşi

Kirpapatyam46

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2015
999
391
Kızlar beni çok kırıyorsunuz size kızıp hesabı mi kapatmış tim ama yine açtım çünkü canım çok sıkılıyor lütfen başka hayatlar in olduğuna çaresiz kalinabildigine örf adet gelenek farklılıklarina ona dikkat ederek yorumlayın beni zira aksi takdirde çok üzülüyorum burada ki yorumlar yüzünden hüngür hüngür ağladıgimi biliyorum teşekkür ederim.

Canımı sıkan olay benim oturduğum site te bir arkadaşim var.Ve bununda bir kiz kardeşi var tayini bu şehire çıktı .

Neyse gel git sohbet muhabbet numara alışveriş i her ablasına geldiğinde canm sıkılıyor dedi.gel dedim işi gücü bırakıp ilgilendim hep arkadaş oldum hep davet ettim.neyse sonra dedi bulunduğum sitede sıkılıyorum sizin sitede bulun ablasindan çok ben buldum her boşalan daireyi sordum bilgi aldım.ilettim.En son bi ev buldum hemen aracı oldum evi tuttu taşınırken hep bı şekilde destek istedi hiç hayır demedim.

Neyse gel zaman git zaman bu bir taşındı bana bir mesafe koydu.
Arıyorum 10 saat sonra dönüyor Mesaj atıyorum saatler sonra dönüyor hep saçma ay bakmamışim telefonuma diyor.

Sonra bir iki gel oturalım diye msj atıyor
Sonra ay başka planım çıktı cnm diyor.bekar biri bu arada .

Önce dawet ediyor sonra bahane uyduruyor yani yüzde yüz değişti neden yani neden

Havuza indim bugün.
Beni görünce utandı hissettim.
Konuşmak istedi oralı olmadım.
Yürüdüm kabine geçtim
Yani ben hiç bir zaman böyle bir insan olmadım.ve bu durum da üzülüyorum neden bilmiyorum size yazmak istedim.
Çünkü anlatacak kimsem yok

Kızlar beni çok kırıyorsunuz size kızıp hesabı mi kapatmış tim ama yine açtım çünkü canım çok sıkılıyor lütfen başka hayatlar in olduğuna çaresiz kalinabildigine örf adet gelenek farklılıklarina ona dikkat ederek yorumlayın beni zira aksi takdirde çok üzülüyorum burada ki yorumlar yüzünden hüngür hüngür ağladıgimi biliyorum teşekkür ederim.

Canımı sıkan olay benim oturduğum site te bir arkadaşim var.Ve bununda bir kiz kardeşi var tayini bu şehire çıktı .

Neyse gel git sohbet muhabbet numara alışveriş i her ablasına geldiğinde canm sıkılıyor dedi.gel dedim işi gücü bırakıp ilgilendim hep arkadaş oldum hep davet ettim.neyse sonra dedi bulunduğum sitede sıkılıyorum sizin sitede bulun ablasindan çok ben buldum her boşalan daireyi sordum bilgi aldım.ilettim.En son bi ev buldum hemen aracı oldum evi tuttu taşınırken hep bı şekilde destek istedi hiç hayır demedim.

Neyse gel zaman git zaman bu bir taşındı bana bir mesafe koydu.
Arıyorum 10 saat sonra dönüyor Mesaj atıyorum saatler sonra dönüyor hep saçma ay bakmamışim telefonuma diyor.

Sonra bir iki gel oturalım diye msj atıyor
Sonra ay başka planım çıktı cnm diyor.bekar biri bu arada .

Önce dawet ediyor sonra bahane uyduruyor yani yüzde yüz değişti neden yani neden

Havuza indim bugün.
Beni görünce utandı hissettim.
Konuşmak istedi oralı olmadım.
Yürüdüm kabine geçtim
Yani ben hiç bir zaman böyle bir insan olmadım.ve bu durum da üzülüyorum neden bilmiyorum size yazmak istedim.
Çünkü anlatacak kimsem yok
arkadaşınız bile sayılmaz nesine üzülüyorsunuz?hayatınıza bakın görmemezlikten gelin siz de.

Sevgilisi var onun zamanina göre yasiyor plan yapip adam birden geliyorsa iptal etmek durumunda kaliyordur ablasina soyleyemiyordur beraber arada kaldiklarini bence .konusan konusur bosverin yapacağınızı yapmissiniz
Sevgilisi yok ayrıca çok böyle mutasip yaşar hani öle sevgili m var ewe gel git olmaz bahanesi AVM ye gitcem ders çalışmam lazm gibi

Okuma yazmasi yok mu kendi arasaymis oturacagi evi bari. Fazla vermissiniz, nankörlügünü göstermis o da . Alma verme dengesine dikkat edin bir dahaki sefere. Cok vermeyin, acikca talep edilmedikce de yardim etmeyin

Okuma yazmasi yok mu kendi arasaymis oturacagi evi bari. Fazla vermissiniz, nankörlügünü göstermis o da . Alma verme dengesine dikkat edin bir dahaki sefere. Cok vermeyin, acikca talep edilmedikce de yardim etmeyin
Var tabi meslek sahibi çalışıyor ne bilim görürsen haber et dedi insanlık görevimi yaptım yani

Var tabi meslek sahibi çalışıyor ne bilim görürsen haber et dedi insanlık görevimi yaptım

Ayni site olunca sık gelmek istersiniz diye mesafe koymus. Bana hakli gibi gelei sık gorusmek istiyorsunuz sanki. Bu olayi anlatacak bir yakininizin olmamasi bile ilginc bence.
Ya yok derken fıtrat gereği çevremde ki insanlar a arkadaşlarima böle şeyler anlatmam gerek duymam içim kan aglasads konuşmayı sevmem yoksa elbette çok arkadaşım var ama içimden gelmiyor böyle şeyler anlatmak.

Ayrıca ne evime zırt pırt komşu alırım ne ben giderim kızımın arkadaşlarinin annesi çağırir kızım alışmasin siteye inelim derim yada direk söylerim hoşlanmıyorum öle ev kahve çay saati lerinden diye ancak çok sevvmm isinmam lazım ki ben hiç geleyim demedim hep o dawet etti sonra bahane

X