Arkadaşımız için dua istiyoruz

Dua eden, destek olan, en az bizim kadar endişelenen, herkesten Allah razı olsun, her okuduğum mesajda ağlattınız, yürekleriniz ne kadar temiz, hakkınız ödenmez Allah binlerce kez razı olsun:KK200:
Bebeğimi biraz önce görebildim, çok şükür beklenenden iyi durumda, o iyi olduğu sürece bende iyiyim. Gidişat hakkından önceden kesin bilgiler veremiyorlar ama iyi olduğu konusunda içimizi rahatlatıyorlar, inşallah Rabbim bize bağışlar.
Hepinizden tekrar tekrar Allah razı olsun :dua:

Allah analı babalı büyütmeyi büyümeyi nasib etsin inşallah , Rabbim evladınızı size bağışlasın :KK200:
Dua eden, destek olan, en az bizim kadar endişelenen, herkesten Allah razı olsun, her okuduğum mesajda ağlattınız, yürekleriniz ne kadar temiz, hakkınız ödenmez Allah binlerce kez razı olsun:KK200:
Bebeğimi biraz önce görebildim, çok şükür beklenenden iyi durumda, o iyi olduğu sürece bende iyiyim. Gidişat hakkından önceden kesin bilgiler veremiyorlar ama iyi olduğu konusunda içimizi rahatlatıyorlar, inşallah Rabbim bize bağışlar.

Kuzum çok sevindi dualarımız seninle ve bebeginle bir an önce sağlıkla mutlu yuvanıza dönersiniz .....

Çok şükür canım rabbim sağlık sıhhat le eve dönmeyi de nasip etsin :KK200:

Dün yatmak üzereyken son bi bakayım diye girdiğimde dua çağrısiyla karşılaştım ve çok hüzünlendim:KK43: rüyama da girdi... çok şükür ki rabbim e sağ salim çıktınız bundan sonra da inşallah herşey daha da iyiye gitsin.. Senin bebeğin dün burda hepimizin bebeği oldu inanki. Rabbim yavrunu bağışlasin...

Dün yatmak üzereyken son bi bakayım diye girdiğimde dua çağrısiyla karşılaştım ve çok hüzünlendim:KK43: rüyama da girdi... çok şükür ki rabbim e sağ salim çıktınız bundan sonra da inşallah herşey daha da iyiye gitsin.. Senin bebeğin dün burda hepimizin bebeği oldu inanki. Rabbim yavrunu bağışlasin...
Ya duygularınızı o kadar içten hissettim ki, Allah razı olsun hepinizden :KK200:

[QUOTE="pinkstrap, post: 51867806, member: dua eden, destek olan, en az bizim kadar endişelenen, herkesten Allah razı olsun, her okuduğum mesajda ağlattınız, yürekleriniz ne kadar temiz, hakkınız ödenmez Allah binlerce kez razı olsun:KK200:
Hepinizden tekrar tekrar Allah razı olsun :dua:[/QUOTE]

Canım benim inşallah daha güzel haberler getirirsin.
Masal bebek vardı burda minnakk şimdi bir yaşını doldurdu sağlıklı çok şükür.
Rabbim Ya Şafi adıyla Şifa versinn..

pinkstrap pinkstrap arkadaşımız 27 haftalık hamile bugün sancılandı ve şu an doğuma alındı.Kolay doğum ve sonrasında bebeğin ve annenin sağlığı için okuyacabilecek arkadaşlardan dua istiyorum..Şimdiden teşekkür ederim.
Allah yardımcıları olsun..

Okunacak dualar..

Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm

Bu zikrin anlamı şudur:

“Güç ve kuvvet, sadece Yüce ve Büyük olan Allah’ın yardımıyla elde edilir.”

-Ya Şafi

İnşirah Suresi
Bismillahirrahmânirrahîm.

• Elem neşrah leke sadrek
    • Ve vada'na 'anke vizreke
    • Elleziy enkada zahreke
    • Ve refa'na leke zikreke
    • Feinne me'al'usri yüsren
    • İnne me'al'usri yüsren
    • Feiza ferağte fensab
    • Ve ila rabbike ferğab

AYETEL KÜRSİ
“Allâhü lâilâhe illâ hüve’l-hayyü’l-kayyûm. Lâ-te’huzuhû sinetün velâ nevm.Lehû mâ fi’ssemâvâti vemâ fi’l-ard. Men-zellezî yeşfe’u indehû illâ bi-iznih. Ya’lemu mâ-beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yuhîtûne bişey’in min-ilmihî illâ bi-mâ şâe’. Vesi’a kürsiyyühü’s-semâvâti ve’l-arda velâ ye’ûdühû hifzuhumâ ve hüve’l-aliyyü’l-azîm.

FELAK SURESİ (Felâk)
Felak Suresi Arapça Latin Harf
1. Kul, euzü birabbil felâk,
2. min şerri ma halak,
3. ve min şerri gasikin iza vakab,
4. ve min şerrin neffassâti fil ukad,
5. ve min şerri hâsidin iza hased.

NAS SURESİ (Nâs)
Nas Suresi Arapça Latin Harf
1. Kul, euzü birabbin nâs,
2. melikin nâs, ilâhin nâs,
3. min şerril vasvasil hannas,
4. elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs,
5. minel cinneti ven nâs.

Doğum yapacak hanımın sıhhat ve kolaylıkla doğumunu yapması niyetiyle, Önce Âyete’l-Kürsî okunur, sonra (Felâk ve Nâs) sûreleri okunur. Bunlardan sonra da şu âyet okunur:

İnne rabbekümüllahüllezi halekas semavati vel erda fi sitteti eyyamin sümmesteva alel arşi yuğşil leylen nehara yatlübühu hasisev veş şemse vel kamera ven nücume müsehharatim bi emrih ela lehül halku vel emr tebarakellahü rabbül alemin. (Araf 54)

Edit:Arkadaşlar doğum gerçekleşmiş çok şükür anne de bebeğimiz de iyi durumdaymış.Bebeği küvöze alacaklar..Dualarınızı eksik etmeyin rabbim ikisini de korusun.Hepinizden Allah razı olsun.
Çok şükür. ..

Cnm senden haber var mı diye bakmaya gelmiştim. . Dualarımız hala sizinle. . En kısa zamanda kucağına almayı nasip eder inş. .

Bir kaç gündür işte yoğunluktan giremedim foruma.Bir girdim dua çağrısını gördüm.Allah kabul etsin inşallah bebiş tez sürede toparlanır ve annesine bağışlanır. Çok geçmiş olsun pinkstrap pinkstrap . Şimdi daha güçlü olma zamanı. Sütün şifa kokun huzur kalbin yaşamak için can versin yavruna inşallah Allah bağışlasın ve esirgesin:KK200:

pinkstrap pinkstrap çok geçmiş olsun Rabbim yavrunuzu bağişlasın sizinle tanışmadık ama konuyu görünce içim cız etti.
4 aylık bir kızım var o doğmadan önce böyle değildim şimdi böyle durumlarda çok daha fazla etkileniyorum çok üzüldüm ama neyseki iyisiniz ikinizde inşallah dahada iyi olacaksınız. Duamdasınız

Yeni gördüm hemen okudum. İnşallah iyidir anne ve bebek.
Teşekkür ederiz Allah razı olsun hepinizden. İyiyiz çok şükür, bebeğin durumu stabil, kendi kendisine nefes alana kadar küvözde kalacak, belli bir süresi yok, 1 ay da sürebilir tamamen bebeğe bağlı, inşallah çabuk toparlar diye bekliyoruz

Teşekkür ederiz Allah razı olsun hepinizden. İyiyiz çok şükür, bebeğin durumu stabil, kendi kendisine nefes alana kadar küvözde kalacak, belli bir süresi yok, 1 ay da sürebilir tamamen bebeğe bağlı, inşallah çabuk toparlar diye bekliyoruz
Çok dua edeceğim. İnşallah bir an önce evinize dönersiniz bebeğinizle. Allah'a emanet olun.

pinkstrap pinkstrap haberlerini aldim burdan da yazayim gozun aydın canim bebegin hayırlı uğurlu olsun umarim en kisa surede kucagina alirsin maasallah durumu iyiymis Allah bozmasin:* sende bu surecte guzce dinlen toparlan bomba gibi enerjik bir anne olarak karsilarsin bebegini :)

X