Çene Estetiği Arkadaşlar ağzım yüzüm yamuk :(

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

Gmzhkn06

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2016
162
26
32
Selam :) benim şöyle bi problemim var ağzım bildiğiniz yamuk önce dişçiye gittim daha doğrusu ortodontiye bu plastik cerrahi işi dedi :KK43:(( şimdi çene ameliyatı konusunda başarılı bi plastik cerrah arıyorum Ankara'da yaşıyorum lütfen yardım yaa:KK43:((

Fotoğraf da koyuyorum :)

Eklentiler

• IMG_2302.JPG
    IMG_2302.JPG
    41 KB · Görüntüleme: 2.117
nasılsın hallettin mi çene işini doktor bulabildin mi? bu arada fotografta gayet düzgün neresi yamuk anlamadım çenen mi ileride ?

Çene sadece öne ya da geriye doğru olunca asitmetrik olmuyo arkadaşlar alt ya da üst çene sağa sola da kalabiliyo az görünen bi durum olması olmadığı anlamına gelmiyo biraz çok yönlü düşünme kabiliyeti kazanmaya çalışalım lütfen

Allah allahhhhh zorla insana estetik bağımlısı muamelesi yapmanız !!!! Yahu görmenizde sıkıntı mı var bkz dudaklarım eğri çenem değil sebebi de çenemdeki bi kayma bu kadar basit da !
Vah vah sen bunu dert görüyosan allah yardimcin olsun ozaman:) dudaklariniz feminin cene yapi deseniz yine ayni siz eniyisi bir pskologa danisin

Vah vah sen bunu dert görüyosan allah yardimcin olsun ozaman:) dudaklariniz feminin cene yapi deseniz yine ayni siz eniyisi bir pskologa danisin
Çene kayması nefes alıp vermenize kadar bi sürü şeye etki eder sıfır bilgiyle karşımda boş laf kalabalığı etme allasen
Ayrıca kişi kendinden bilir işi demişler tek derdi güzel görünmek olan biri olma ihtimaliniz yüzde kaç acaba ?
Çene ameliyatından bahsediyoruz bana göte en zor ameliyatlardan biri haftalarca ağzını açamamanın sıvı gıdayla beslenmenin hiiiç meraklısı değilim çenenizi kırıp tekrar yapıyolar:KK66: ameliyatsız kurtulmanın yolunu fellik fellik aramaktayım ama esasen size ne desem de olur :))

Çene kayması nefes alıp vermenize kadar bi sürü şeye etki eder sıfır bilgiyle karşımda boş laf kalabalığı etme allasen
Ayrıca kişi kendinden bilir işi demişler tek derdi güzel görünmek olan biri olma ihtimaliniz yüzde kaç acaba ?
Çene ameliyatından bahsediyoruz bana göte en zor ameliyatlardan biri haftalarca ağzını açamamanın sıvı gıdayla beslenmenin hiiiç meraklısı değilim çenenizi kırıp tekrar yapıyolar:KK66: ameliyatsız kurtulmanın yolunu fellik fellik aramaktayım ama esasen size ne desem de olur :))

Bendede cene kaymasi var malesef haklisiniz bende 2013 de alt cene ameliyati oldum olmaz olaydim o gün bugündür agzimi acamiyom sol tarafda cikinti var hep aciyor doktor düzeltebiliriz ceneyi tekrar kirmadan dedi ama busefer iyice doktor arastirmakta fayda var bdrlinde bi doktor var ceneyi kirmadan ameliyat yapiyomus ! sol tarafim uyusuk kaldi bir risk daha olmasin diye vazgecmistim hic resim falan cekmeden o kemigi kesebiliriz dedi cene düzelsin diye vallahi bu ameliyatlarda hep riskli heleki cene ben bu cene aneliyata hep karsiydim !

X