Mutfak Dekorasyonu Arkadaşlar bakmadan geçmeyin acilll yardım...

xixtxixr&buse

Sana ait bütünüm :)))
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2008
1.183
2
arkadaşlar hem mini fırınımı içine koyacağım, hemde sebzelik tarzı kullanacağım hemde mutfakta ıvırı zıvırı toparlayacak mini bir dolap yaptırmak istiyorum nasıl olacağına karar veremedim yardımlarınızı bekliyorum

mini bir dolap derken ölçülerini bilmek önemli ona göre tasarım yapılır ve mutfağın neresinde duracak yerin müsait mi değil mi açık kapak olacak mı olmayacak mı boyu kısa tutulabilir mesela mutfakta tezgahın azsa üstünü de tezgah olarak kullanabilirsin mutfağını bilmeden ne istediğini bilmeden yardımcı olmak biraz zor gibi ama detaylı anlatırsan yardımcı olabilirim

Canım ölçü olarak 60x90 düşüyorum hemen mutfak kapısının yanına koymayı düşüyorum mutfak dolaplarım az,tezgahımın üstüne fırını da koyarsam tezgahta yer kalmayacak bu nedenle hem fırını mı hemde dediğim gibi ıvır zıvır ,sebzelik gibi kullanmak istiyorum ama nasıl dizayn edeceğimi bilemiyorum

bir arkadaşım yaptırmıştı sanırım ölçüleri daha büyüktü ama fırın için bir bölme altında ve yanlarında geniş çekmeceleri olan.işinin ehli bir marangoza gidersen istediğin gibi birşey ortaya çıkar diye düşünüyorum.

bir arkadaşım yaptırmıştı sanırım ölçüleri daha büyüktü ama fırın için bir bölme altında ve yanlarında geniş çekmeceleri olan.işinin ehli bir marangoza gidersen istediğin gibi birşey ortaya çıkar diye düşünüyorum.

Canım yardımların için teşekkürler dikkate alıcam yazdıklarını.

fırınının ölçüleri nedir acaba fırını birebir dolaba koyamazsın yanlardan boşluk kalması gerekli sağlıklı çalışabilmesi için ve özellikle mikrodalga ise 60 cm onu düşünsek altında da 30 cmlik bir alan kalıyor oraya da geniş tencere çekmecelerinden yaptırabilirsin kolay olur kullanması yanda da bir 30 cmlik alan kalıyor 90 cm olduğuna göre buraya da kiler tarzı bişey yaptırabilirsin ihtiyacın varsa eğer

X