Arkadaşlar bata 4 gün kala adet belirtilerim bile yok benimle aynı şeyi yaşayan var mııı

Benim erken geldi canım dün oldum. Bu zamana kadar hiç erken gelmemişti ben de şaşkınım direkt kan ver bence gecikmişsin madem hiç kaset testle falan uğraşma

Benim erken geldi canım dün oldum. Bu zamana kadar hiç erken gelmemişti ben de şaşkınım direkt kan ver bence gecikmişsin madem hiç kaset testle falan uğraşma
Önümüzde ki aylara bakcaz artık canım, ya erken gelsin ya geç kalsın yeter ki bizi strese soksun ben kan vermeye de korkuyorum şimdi çünkü hiç belirtim yok bir de cumartesi test yaptım negatif cıkmıştı aslında hastanede calışıyorum istediğim dakika veririm kanı ama umudum olmadığı için veremiyorum da öyle bekliyorum

Benim de var 21 aralık, bu ay rahattım dedim ama 8 gün kala kendimi burda buldum yine bir şeyler ararken. Artık aynı konuları okuyup okuyup duruyorum çok bunaldım, 1 yıl oluyor buralardayim... Rabbim hayırlıs sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize

Benimde gecikti ama hiç bir belirtim yok arada adet sızısı gibi ağrım oluyor geliyor diyorum ama gelmiyor pazar günü testim de negatif çıktı hala gelen giden yok bakalım hayırlısı inşallah. En kısa zamanda isteyen herkese hayırlısıyla sağlıkla nasip etsin inşallah Allah

Amin inşallah bakalım hayırlısı, istiyorsanız umarım regliniz gelmez geç döllenmistir amin

merhaba

Gebe olan var mı kızlar ben de 12 aralıkta çatlatma iğnesi yaptırdım 2 tane olgun yumurta vardı , belirti olarak hiçbir şey yok sadece biraz başım ağrıyor ve hafif ateşim var şu an . O kadar çok test hüsranla sonuçlandı ki adetime 4 gün var kesinlikle test yapmayı düşünmüyorum .
Çünkü negatif çıkınca bu ay gebelik yok demiyor insan umutlanmaya devam ediyor ve adet olana kadar test yapmaya devam ediyor . En azından ben böyleyim :)
Adet olduğumda bile belki yerleşme kanamasıdır diye inanmak istememiştim çok kötü bir psikoloji

Aynı şeyleri ben de yaşıyorum şu an 4 gün kaldı adetime ovülasyon testi yapıyorum pozitif çıkıyor 28 29 günde bir olurum asla aksamaz. Sürekli alt karnımda sızım var akıntım da fazla dün de erken gebelik yaptım hayali çizgi çıktı bekliyorum bakalım

İmkansız diye bir şey yoktur Rabbim için ben de senin için dua edeceğim. Benim eşim de de yavaşlık var 1 senedir hiç korunmadan deniyoruz ama olmuyor. Hz. Meryem eşsiz hz. İsa'yı dünyaya getirdi. Allah isterse her şey olur. Gönlünüzü ferah tutun ve duaya sığının

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…