Dövme arkadaşlar ben dövmeyi sevmeyenlerdenim

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
sevip sevmemeyi geçtim
o acıya katlanılır mı yaww
vücudunuza bir iğneyle motif motif boya işlenecek
katlanılmaz bence çok acıtırrr :sinifsinif::sinifsinif:
dünyanın en şahane şeyi bile olsa o acıya değmez bence

ben seviyorum abdest olayınada inanmıyorum.öyle birşey yok.
bitane ayak bileğimde var bide omuzuma istiyorum.
tabii bu işi gerçekten isteyerek yaptırmak lazım.sonuçta acı çekiyosun
yaptırdıktan sonraki bakımıyla uğraşıosun.ciddi anlamda istemek ve sevmek gerekiyor.

dogumdan sonra sırtıma yaptırcam
gözümede kalıcı makyaj yaptırcam:smiley-cool:hihoyyyt

kızlar inanmıyor olablirsiniz ama yok diyerekte inkarcılığa girmeyin lütfen... tam bilmiyorsunuz biliyormuş gibide konuşmayın... evet derinin altına yapılıyor be tende gözenekler olduğu için onlaru tıkıyor bu yüzden de abdesti geçirmiyor... hıı abdest alırsınız almazsınız o sizin bileceğiniz iş....

dövme yaptıranın abdesti kabul olmuyorsa , saçı boyalı olanın da olmaması gerek.. sonuçta saç ta canlı bölge.. bu yüzden abdest olayı bana mantıklı gelmiyor...dövme hoş bişey.. ilk fırsatta cesaretimi toplayınca yaptırcam....

kızlar inanmıyor olablirsiniz ama yok diyerekte inkarcılığa girmeyin lütfen... tam bilmiyorsunuz biliyormuş gibide konuşmayın... evet derinin altına yapılıyor be tende gözenekler olduğu için onlaru tıkıyor bu yüzden de abdesti geçirmiyor... hıı abdest alırsınız almazsınız o sizin bileceğiniz iş....

hayır gözenekleri tıkamıyo
sizde bilmeden konuşmasanız iyi olur
ayrıca abdestimizide alıyoruz kabul oluyo yada olmuyo onu allah bilir :nazar:

hosuma gidiyor ama yaptirmiyorum,günah diye..
evet basim acik, makyaj da yapiyorum bukadar günah yeter birde dövme eklenmesin günah kitabima ...

gecici dövme yaptirmak istiyorum ama daha hic yapmadim

3 tane dövmem var..
sonbahar- kışa doğru 4. yaptırıcam..
çok seviyorum..,çok estetik ve özel buluyorum..
abdest konusuna gelince , dövme derinin 3 yada 4 kat altına boya enjekte edilmesi şeklinde yapılıyor bu yüzden çıkmıyor..
aldığınız abdestte su sadece derinin bir alt katına işliyor daha derine inemiyor..dövmenin haram değilde mekruh olduğunu biliyorum hani asla yaptırma değil ama yaptırma bence şeklinde..
abdest geçer yada geçmez diye bir ayet var mı ?
yine alakasız kişilerin uydurması olabilir mi ?
varsa eğer kitabımızda böyle bir ayet lütfen hatırlatın zira okumuş olmama ragmen ben böyle bir yasak yada itham hatırlamıyorum kuran-ı kerimde..

:gitme: ben kendimi aileden biri sanmıştım dış kapının dış mandalıymışımda haberim yokmuş senağlama

bu delilere bulaşma
tavsiye etmem hele bu fında delisi tam kaçıktır
hem delidir hemde deli cesaretine sahiptir
iloşu bilemicem o pek deli gibi gelmedi bana
daha çok deli taklidi yapıyor gibi geldi naniknaniknaniknanik

bu delilere bulaşma
tavsiye etmem hele bu fında delisi tam kaçıktır
hem delidir hemde deli cesaretine sahiptir
iloşu bilemicem o pek deli gibi gelmedi bana
daha çok deli taklidi yapıyor gibi geldi naniknaniknaniknanik

tamam canım kaydirigubbakcemile5

X