Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Arkadaşlar biberonluk kullanan varmı

demetsa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2013
262
21
Ben bebeğimle sık sık yürüyüşe çıkıyorum ek gıdaya geçtik bebek arabasına takılan içine biberon koyabileceğim cep gibi şeyler yokmu?? Googldan baktım ama öle bişey bulamadım nedemek istediğimi anlatabildimmi??nerde bulabilirim o şeyleri bide adı ne??

İmza

Ben bebeğimle sık sık yürüyüşe çıkıyorum ek gıdaya geçtik bebek arabasına takılan içine biberon koyabileceğim cep gibi şeyler yokmu?? Googldan baktım ama öle bişey bulamadım nedemek istediğimi anlatabildimmi??nerde bulabilirim o şeyleri bide adı ne??

İmza

ya valla ben hic duymadim canim ya boyle bisey gormedimde benim kizimin cantasinda biberon konulan ozel bi bolme vardi biberonu sogutmayan ben hep oraya koyardim biberonumuzu

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ya valla ben hic duymadim canim ya boyle bisey gormedimde benim kizimin cantasinda biberon konulan ozel bi bolme vardi biberonu sogutmayan ben hep oraya koyardim biberonumuzu

hani yürüyüs yaparken çantanın içinden çıkar koy filan zor geliyo bide cep telefonumuda duymuyorum onuda gôzümûn ônünde olsun istiyorum..yani hani bebek arabasının tutma yerine asılıyo..ama o bebek arabası modellerinin kendilerinemi ait yoksa ayrımı satılıyo bilemiyorum

İmza

hani yürüyüs yaparken çantanın içinden çıkar koy filan zor geliyo bide cep telefonumuda duymuyorum onuda gôzümûn ônünde olsun istiyorum..yani hani bebek arabasının tutma yerine asılıyo..ama o bebek arabası modellerinin kendilerinemi ait yoksa ayrımı satılıyo bilemiyorum

İmza

himm simdi anladim bebek arabasinin kulpuna takilan fileler var icine cuzdan telefon biberon koyabiliyorsun ben sadece biberon icin bisey diyorsun zanettim ben civil bebek magazasindan almistim gecen senin bulundugun ilde varsa alabilirsin yada bebek magazalarina sorarsan oralardada olurrr

$1396302602643.jpg
bu benim bahsettigim sey googleye bebek arabasi filesi deyince cikiyor hemen hemen netteki butun bebek magazalarinda var 12 ila 29 lira arasindada fiyati var canim

X