Arkadaşlar bilge Türk bilene burun estetiği ameliyatı olan var mı acill :(

Ssslumping

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2016
71
9
Burun estetiği ameliyatı olmak istiyorum Malatya da en iyisi bilge Türk bilen olarak duydum ama yaptırıp gerçekten memnun olan var mı??

Hayir canim ben malatyada olmadim yuksel bey cok ileri tarihlere randevu veriyor o nedenle baska bi sehirde oldum.bilge beyin birden cok hastasini gordum hepsinin burnu ayni burun delikleri orantisiz asiri kalkik oluyo.ve sana tavsiyem bu sadece bilge bey icin degil tum doktorlar icin ayni sadece yan prfilden degil onden de resimlerine bak hastalarinin.benim burnum gayet dogal duruyo. Egrilik de surekli degisiyo bi gun kalkiyorum gayet duz bi gun egri. Muhtemelen yan yattigim icin oyle oluyo.

Arastirma hastanesinde canim kendisi. Kbb de. Sadece cuma gunleri orda oluyo diger gunler ameliyatta oluyo genelde. Ameliyat olduktan sonra beni cok iyi anliycaksin doktorunun yaptigi is kadar ilgisi cok onemli.cunku herseyi kafana takiyosun ameliyat sonrasi. Burnu havada doktorlara derdini anlatmak cok zor olabiliyo. O yuzden doktorunun insani yonu de olsun :)) bu arada bilge beyin resimleri gostermemesine cok sasirdm.

X