Arkadaşlar bir bilginiz varmı acil bakın buraya

blackangel0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2023
13
2
24
Arkadaşlar ben 8-9 aylık evliyim 40 gün geciktim en son adet tarihim 29.11.2022 25 gün önce kaset test yapmıştım hatta paylaşmıştım burda silik çizgi çıkmıştı doktora gittim ultrasonla baktı ne kese nede kist var tertemiz dedi folic asit verdi onu kullanıyorum kan tahlili verdim sonuç 0.1 negatif çıkmıştı dün yine kaset test yaptım yine silik çizgi çıktı bu sefer özel hastaneye gittim ultrasonla baktı bişi göremedi kan tahlili yaptırdım sonuç 1.100 çıktı bana negatif dedi adet söktürücü verdi bende eve gelince araştırdım gebelik yeni olduğu için düşük HCG değeri diyor Mart'ta kadar bekleyip bidaha kan tahlili yaptırmayı düşünüyorum eğer ozamanda yoksa adet söktürücü ilacı kullanıcam sizden ricam 1.100de gebelik varmı yok mu varsa eğer kaç günlük yada 1-2 haftalık mı gebeliğim bide gebelik belirtilerim var hemde nerdeyse bütün belirtiler bende bulunmakta bide sol kasığım çok ağrıyor midem ekşime yapıp basım dönüyor sürekli lütfen cevap verirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum 😌

Eklentiler

• 20230211_155058.jpg
    20230211_155058.jpg
    89,5 KB · Görüntüleme: 206
  • Screenshot_20230212-212101_e-Nabz.jpg
    Screenshot_20230212-212101_e-Nabz.jpg
    17,4 KB · Görüntüleme: 212
Psikolojik olarak belirtiler görseldeki çizgiler ise kurumadan dolayı çıkmış.
40 günlük süreçte geç döllenme olsa bile kan testinde çıkardı. Kesede yok, söktürücü kullanabilirsiniz.

Gebelik önce kanda sonra testte belli olur. 40 gün çok fazla bir gecikme. Maalesef hamile değilsiniz. Söktürücüyü kullanıp adet olmanız lazım. Allah en kısa zamanda nasip etsin 🙏🏼

Psikolojik olarak belirtiler görseldeki çizgiler ise kurumadan dolayı çıkmış.
40 günlük süreçte geç döllenme olsa bile kan testinde çıkardı. Kesede yok, söktürücü kullanabilirsiniz.
Benim ilk evliliğimdeki gebeliğim de bundan baya uzun sürmüştü öyle öğrenmiştim hemde öğrendiğimde daha yeni tutmuştu doktora sordum döllenmeden dolayı oluyor bu tür vakalar demişti

Gebelik önce kanda sonra testte belli olur. 40 gün çok fazla bir gecikme. Maalesef hamile değilsiniz. Söktürücüyü kullanıp adet olmanız lazım. Allah en kısa zamanda nasip etsin 🙏🏼
Amin kardeşim de bilmiyorum benim ilk evliliğimdeki gebeliğim de bundan baya uzun sürmüştü öyle öğrenmiştim hemde öğrendiğimde daha yeni tutmuştu

Benim ilk evliliğimdeki gebeliğim de bundan baya uzun sürmüştü öyle öğrenmiştim hemde öğrendiğimde daha yeni tutmuştu doktora sordum döllenmeden dolayı oluyor bu tür vakalar demişti
28 gün regl benim, 5 günlük bir gecikme yaşadım kan testi verdim, 1000 üzeri çıktı, doktora gittim, yüksek değere geç döllenme olmuş kese yeni yerleşiyor demişlerdi.

Sizde de olsa çıkardı tabii gönlünüzü ferah tutun. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah ♥️

Başka bir test ile dene bence çok kafa karıştırıcı olmuş haklısın kendince ama kuruma olabilir 5in altındaki değer gebelik değildir maalesef test yanıltsada kan testi yanıltmaz aslında en sağlam test kan testidir umarım bir mucize olur biz yanılırız ..

Başka bir test ile dene bence çok kafa karıştırıcı olmuş haklısın kendince ama kuruma olabilir 5in altındaki değer gebelik değildir maalesef test yanıltsada kan testi yanıltmaz aslında en sağlam test kan testidir umarım bir mucize olur biz yanılırız ..
Bi Mart'ta kadar beklimde bakalım hayırlısı neyse o olsun

X