Arkadaslar bir yardimci olur musunuz

Selaynus

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2014
79
0
16 yasinda ,1.63 boy ve 53 kiloyum. Yaklasık 8-10 kilo vermek istiyorum. Kilomun normal olduğunun farkındayim ama iste ben de asiri bir zayıflama tutkusu var. Kusmaktan , pamuk yemekten , isveç diyetinden , lahana diyetinden tut herseyi denedim. Hepsinin sonucu hüsran ağlayarak tatlılara saldırma sonra kusmaya çalısma kusamama ve bunalim ertesi gün tekrar diyet ve böyle bir kısır döngü basladi. Ama karar verdim. Ben zayıflayıcam. Bunuda diyet + spor ile basaricam. Saçmalamak yok artik. arkadaslar 3 hafta kadar sürem var. Siz deneyimlisinizdir bana bir yardimci olun lütfen. 1 haftadır 15 km falan yürüyorum her gün. Evde kosu bandı var. Pilatesede gidiyorum haftada üç gün. Ama nasıl besleniyim napiyim üç hafta az bir süre çünkü ne yapmaliyim ya lütfen yardimci olun... Simdiden tesekkürler...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

16 yasinda ,1.63 boy ve 53 kiloyum. Yaklasık 8-10 kilo vermek istiyorum. Kilomun normal olduğunun farkındayim ama iste ben de asiri bir zayıflama tutkusu var. Kusmaktan , pamuk yemekten , isveç diyetinden , lahana diyetinden tut herseyi denedim. Hepsinin sonucu hüsran ağlayarak tatlılara saldırma sonra kusmaya çalısma kusamama ve bunalim ertesi gün tekrar diyet ve böyle bir kısır döngü basladi. Ama karar verdim. Ben zayıflayıcam. Bunuda diyet + spor ile basaricam. Saçmalamak yok artik. arkadaslar 3 hafta kadar sürem var. Siz deneyimlisinizdir bana bir yardimci olun lütfen. 1 haftadır 15 km falan yürüyorum her gün. Evde kosu bandı var. Pilatesede gidiyorum haftada üç gün. Ama nasıl besleniyim napiyim üç hafta az bir süre çünkü ne yapmaliyim ya lütfen yardimci olun... Simdiden tesekkürler...

Bizden değil uzman bir psikiyatristten yardım almalısın. Bulumia profosyonel yardım gerektiren bir hastalıktır.
İstediğin kiloya kadar zayıflayasan da bir şekilde iyileşemezsin.

Ya kusmuyorum artik sağlıklı zayiflamaya karar verdim ama ne yapmaliyim iste tam olarak

43 kilo kadın mı olur ya.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım hemen bir doktora git vakit kaybetmeden... 1.63 boy için 53 ile 65 kilo arası uygundur ölçü bu.. Çok sağlıksız düşünüyorsun normalden çok zayıflayınca insan çirkinleşir.. yapma kendine bunu ..

yaptığın hiç sağlıklı değil farkındasındır inşallah
bir doktora görünmen lazım sağlığınla oynama canım

Boyum 1.68, 48 kiloya düştüm -isteyerek değil-
Emin ol güzel bir şey değil ben kilo almaya çalışıyorum..
Bünyem zayıfladı sürekli hastayım..
Kollarım bacaklarım incecik kaldı.
53 gayet iyi bir kilo.
43 kilo ne ya çok sağlıksız.

bıkmadın mı bi konuyu zibilyon kere açmaktan ?

senin kadar ağır ergenlik geçirenini görmedim :KK14:

1.67 boyum 60 kiloydum evlenirken suanda 74 kiloyum :KK14:
sen çıldırmışsınnn beeeee :KK52::KK52:
gayet formun yerinde:KK23:

Boyum 1.68, 48 kiloya düştüm -isteyerek değil-
Emin ol güzel bir şey değil ben kilo almaya çalışıyorum..
Bünyem zayıfladı sürekli hastayım..
Kollarım bacaklarım incecik kaldı.
53 gayet iyi bir kilo.
43 kilo ne ya çok sağlıksız.

Nasıl düstün yaaa

daha önce açtıgın bi ton konuya yazılan cevapları anlamadıysan ve hala konu açma geregi duyuyosan kilon da değil de algılanman da sorun vardır.
Rastgele :KK14:

X