Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu ARKADAŞLAR BU SALON İÇİN HANGİ TAKIM

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

ayse87

Guru
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2011
122
24
Arkadaşlar evime yerleştim fakat foto eski boş hali. Allah herkese nasip etsin inş. Şimdi fotodaki salonum için maviyle çizdiğim alana ya bir köşe ya da oturma grubu (3-2-1) alacağım. Salonum 32 metrekare ve görüldüğü gibi mutfak/salon. Normalde burada 3-2-1 koltuk takımım vardı fakat onu extra bir oturma odam daha var oraya koydum. Evin en gösterişli odası burası olduğu için ve burada oturduğumuz için buraya yeni alalım dedik ama ona bile hala emin değilim :) Sizden modern köşe veya oturma grubu önerisi bekliyorum. Ben bi kaç model beğendim bunlardan beğendiklerinizi de yazarsanız sevinirim.
salon.jpg
megan.jpg
cristal.jpg
merlin.jpg

Renk olarak gri, veya koyu mavi düşünüyorum, mesela o köşeyi koyu mavi alacağım karar verebilirsem :) Fuşyalı takımıda çok beğeniyorum salonum beyaz ama tv unitesi arkası tek duvar mavinin bir tonu. Fikirlerinizi beklıyorum ayrıca masanın diğer ucunda berjer koymak için bir alanım var fotoda gozukmuyor. Ayrıca mutfak L şeklinde ve ayrıca karşıda da tv ünitesi var.

Son düzenleme:
Güle güle oturun darısı başımıza Ben olsam Mutfak tezgahının bitiği Fransız balkonuna karşılıklı iki berjer koyardım diğer tarafa köşe takımını koyardım

Merhaba, koltuk alırken temizliğide önemli. Pembe koltuk elektrik süpürgesinde sıkıntı olur. Gri koltuk takımı daha güzel gibi. Fuşya değil de uçuk pembe kırlentlerle renklendirilebilir.

canım kesinlikle o güzelim fransız camlarını köşe takımı ile öldürme. koltuk takımı alman daha iyi olur. hatta ev seninse ve hazır her şeyi baştan yaptırıyorsan masa yerine ada mutfak öneririm. 3lü koltuğu adaya dayarsın ikili tv karşısına gelir. teklileri de cam önüne koyarsın. gri- fuşya- mavi renkleri uygundur ama mavi çok açık değilse. hatta araya sarı da atıp canlı bir salon yapabilirsin.

X