arkadaşlar ''DOĞUM VİDEOSU'' BULDUM ! izleyin

öyle turkiye dışında yaşayanlar genellikle böyleler gerçi bizim burda bile neleri varda biz görmüyoruz ama arkadaşım hemşire o bana anlatıyor neredeyse örülçek diyor igrenç bence ............................. kadın dogum yapıyor ama kimbilir ondan önce neler çekti... allah kimseyi bu yolda bırakmasın ben nekadarda basit ve kolay olsa allaha büyük söylemiyorum ama normel yapamam mecbur kalmadıgım sürece herkeze hayırlı iftarlar kızlar....

valla canımcım ben preklampsi hastasıydım hamileliğimde, sancılarım arttı belim ağrımaya başladı diyince dr acil hastaneye çağırdı, gitmeden önce bile banyoya gidip temiz miyim diye kontrol ettim yani..
iş kişide bitiyo bence, 9 aylık hamilesin yap bakımını 1 ayda anca çıkar zaten:))

haklısın bazen doguma ilk gebeligi olan kişiler geliyordu duşunu ve temizligini yapmış biz takdır ediyorduk..ama yapmamıssada eleştıremeyız dimiŞeniz

sanada cok geçmiş olsun preeklemsi zor bir durum ...

haklısın bazen doguma ilk gebeligi olan kişiler geliyordu duşunu ve temizligini yapmış biz takdır ediyorduk..ama yapmamıssada eleştıremeyız dimiŞeniz

sanada cok geçmiş olsun preeklemsi zor bir durum ...

aah aahhh o preklampsi ömrümü yedi beniiimm..
saol saol canım..

Allahım nasıl acılıyor ben sezeryan oldum normal dogum cok kotu geldıııı

slm kk nın hamiş kızları bende iki doğum yaptım ama böyle videoları ne zaman izlesem bacaklarım tutmuyor.ayrıca ben hiç bir sorun yokken sırf korktuğu için sezeryan yaptıranlara çok kızıyorum normal doğumda doğum anında acı hissediyorsun ama bebişi kucağına alınca hersey bitiyor.yaaa sezeryan normal doğumda çekilen acının kaç misli sezeryan sonrası çekiliyor.gözümle gördüm bebeği kucağına alamıyor ve emziremiyorlar.ayrıca normal doğumda bebeğin geçtiği bir kanal varmış ve orda bebeğin son olarak ciğarlarinin ve beyninin gelişmesi orda tamamlanıyormuş heralde sezeryan olup bebeğinizin gelişimi etkilemek gibi bir kararınız yoktur.lütfen boştan yere para tuzaklarına alet olmayın benim herşeyim normalken bana ısrarla sezeryan önerilmesine rağmen reddettim.kolay da bir doğum yaptım allah hepinize kolay doğumlar nasip etsin
gercekten oyle oluyor ben narkozun etkısıyle bebegımı ıstememısım istemiyorum senın olsun al gotur demışım hemsıreye ayılınca acıdan kucagına alamıyorsun emzıremıyorsun ıkı buklum kalıyorsun cocugunun olmasının zevkını cıkaramıyorsun ben 9ayı 11gun gecttı hala bası ınmemıstı ve mecbur sezeryan oldum acın gecınce annelıgın tadını cıkartıyorsun

ne kadar çabuk dogurdu suyu da çok geldi be...

doğumuma 2 hafta var ve bunu izlemek içimi tuhaf etti ama doğum acısını bildiğim için kuvvetliyim bebeğimi bekliyorum her nekadar çatlıyacağımı bilsemde.....

dilek senin dogumun nasildi :))
valla ben hamilelik boyunca bu ve buna benzer videolar cok izledim ilk bebegim oldugu icin sanki kendimi ona göre hazirlar hisettim

emannnnn Tanrııımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :) ALLAHIM mucize gibi birşey içim fena oldu ama sezeryan inanın bence normalden daha kötü sanki anne karnındaki bebeği o istemeden almış gibi görünüyorrr ... Rabbim herkeze nasibbb etsinnnn .......

Dunyanın en guzel ve en ozel anı....:asigim:
Yanlız ızlemeyın arkadaslar ya herkes kaldıramayabılır...:çok üzgünüm:
Onyargı ve fobı olusur daha kotu olur...
Allahın ıznıyle dogum olayı kolaylasıyor ıns Rabbımız yardım edıyor..
Kasmayın rahat gevsek ...:lepi:

korkmayın kızlar ya ben ikizlerimi doğurdum normal yolla hemde kızım tersten doğdu yani poposundan ve bağdaş kurmuş bir şekilde.ama inanın kucağınıza aldıktan sonra herşey bitiyor.acı filan hiçbir şey kalmıyor.hem zaten siz görmüyorsunuz ki o ne kadar açılmış.1 saat sonra ayaktasınız.veee hemen bebişleriniz kucağınızda.allah yardımcısı olsun bütün hamilelerin.rabbim neyi uygun gördüyse onu versin.

benim doüumuma daha 4 ay var ama çok garip oldum keşke izlemeseydim bu kadar açık saçık olacağını hiç aklıma getirmemiştim içim bi tuhaf oldu bu görüntüleri hafızamdan hemen silmek istiyorum:çok üzgünüm:allah tüm hamilelere kolaylık versin:Saruboceq:senağlama

arkadassim tutup seni herkes bu sekilde vidyoya cekmeyecek tabiki doktora karsi utanacak sykilacak degilsin ki ayrica o sancilar gelince zaten odada kim varmis kim yokmus gözün bile görmüyor:))

izleyecek cesaretim yok....
korkuyorum...............

kormaya gerek yok doktorun söylediklerini yaparsan ve çok aşırı kilolu değilsen sanırım çok kolay geçiyor ben çok canı kıymetli arkadaşımı gördüm doğumu rahatt geçmiş sadece doktoruna inan ve kendini motive et sonrasında mukafati bebişleriniz

evet bi kere daha anladım kesinlikle bu dogum mogum isleri bana gore degil
ne o oyle bebek cikarken neler cikiyo oyle kadinin ici bosaldi sanki
ben herhalde korkudan giderim orda
bravo valla cocuk doguranlara, cok korkusuzlar, benim harcim degil :KK43:

X