arkadaşlar ''DOĞUM VİDEOSU'' BULDUM ! izleyin

Kesinlikle normal doğum yapmayacağım:içelim::1shok:

heheh kıslar güselmiş mucize yaf tek kelimeyle miniminnacık yerden da çıkıyo mükemmeldi bence

arkadaslar korkacak bisey yok herkesin dogumu ayni olacak diye biseyde yok
bukadar kendinizi yipratmayin gelecekkorkusu arkadasim sende bi süre sonra bebek isteyenler arasina girersin eminim zaten bebegini kucagina aldigin an o sancilar dogum felan hersey ucup gidiyor biraz cesaret arkadaslar bukadar korkmayin ben dogumdan korkan tek insan sanirdim kendimi ama bendende korkaklar varmis ya:)))

Korkunç!!!:1shok:Ayy ben de çok istiyorum bebegimi hissetmeyi bu yüzden normal dogumu tercih ediyorum ilerisi için.Ama tirstim dogrusu.Uzunca bir süre daha bebek düsünmem herhalde bu videodan sonra.Ama bu videoyu bizimle paylasan arkadasa gerçekten tesekkür ederim en azindan dogum hakkinda bir fikrim oldu!!!!öpüldünüza.s.

yalnız o bebekte problem var mos mor doğmuş normal değil bence geçen sezeryan izledim arkadaşım doğumu tamamençektirmiş o böyle değildi yani mosmor bu bebek ve doğrumak dışında doğmak ta çook zor arkadaşlar o bebek doğunca dr alıp kena ra midesine kadar hortumu belki on kez soktu bebek acaip can havliyle ağladı sanki burnundan girdiler ağzından girdiler o hortumla sırf doğmak ta zor

ne güzel bi duygudur anne olmak senağlama

allah bize de nasip eder insallah senağlama

ben cok duygulandım senağlama

Ben niye izleyemiyorum ya?
Beyaz bir kare var orda başka bir şey yok.
Ben de normal doğum yaptım, bizzat başımdan geçti ama nostalji yapayım dedim :) olmadı be :)

yalnız o bebekte problem var mos mor doğmuş normal değil bence geçen sezeryan izledim arkadaşım doğumu tamamençektirmiş o böyle değildi yani mosmor bu bebek ve doğrumak dışında doğmak ta çook zor arkadaşlar o bebek doğunca dr alıp kena ra midesine kadar hortumu belki on kez soktu bebek acaip can havliyle ağladı sanki burnundan girdiler ağzından girdiler o hortumla sırf doğmak ta zor

arkadasim o hortumlari su yutan bebeklerde suyu cekmek icin sokarlar ve mos mor olmasida cocuk haliyle kendide yoruluyor o yoldan cikmak kolay degil
ayrica sezeryanda tabiki mos mor olmaz bebek cünki yorulmaz ve caba göstermez dimi ?
senin bebegin varmi?:1hug:

ellma canim nostaljimi yapmak istiyonh gir google dogum diye arastir eminim bol bol nostalji yaparsin :))))

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ben çok korkuyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:1shok::1shok::1shok:

arkadasim o hortumlari su yutan bebeklerde suyu cekmek icin sokarlar ve mos mor olmasida cocuk haliyle kendide yoruluyor o yoldan cikmak kolay degil
ayrica sezeryanda tabiki mos mor olmaz bebek cünki yorulmaz ve caba göstermez dimi ?
senin bebegin varmi?:1hug:

ewt cnm benim kocaman bir kızım var ama mor bebeğin sağlıksız olduğunu duymuştum dr deyilim fakatt o hortumun da neden sokulduğunu biliyorum ama bu kadar net görmemiştim sadece bebek içinde zor olduğunu paylaşmak istemiştim sen peki sağlıkçımısın doktor fln CADIARZU

hemsireyim evet canim
kac yasinda cocugun canim

amaninnn 4 tene doğurdum hemine hepisi normal 3 ve 4 numara yı dikişsiz yaptımdı
ama seyretmek daha kötü beee
insan doğururken böyle isssetmiyor seğretmek doğumdan daha korkunç hamişler seretmeyin bacılar fena olusunuz ben doğurduğum halde fena oldum yaaa

anneeeeeee keşkem bakmasaydım. bundan sonra ne evlenirim ne çocuk yaparım herhalde. benim ne işim var bu topikte:))))) işte varya bu merak çok kötü bişey:))))))

anneeeeeee keşkem bakmasaydım. bundan sonra ne evlenirim ne çocuk yaparım herhalde. benim ne işim var bu topikte:))))) işte varya bu merak çok kötü bişey:))))))

valla haklisin fazla merak iyi degil:)))

oyyy keşke izlemeseydim
yaa çok kötüü:1shok::1shok::1shok::1shok::1shok:

bekar arkadaşlar,doğum yapmayan evli arkadaşlar izlemeyin böyle şeyleri yaa...aslında videodaki gayet rahat doğurdu ama yinede psikoljim bozuldu iki çocuk annesi olmama rağmen sizi düşünemiyorum yani...

X