Gelinlik Modelleri arkadaşlar gelinliğim nasıl

oncelıkle keske ustunude gorme ımkanımız olsaydı... ben normalde ustten böle perde gıbı acılan gelınlıklerı pek sevmem ama senınkı gozumu o kadr yormadı cok gusel olmus arkasını da cok begendım allah mutlulukla gıymeyı nasıp eder ıns

aslında evet öndeki fırfırlar biraz abartı gibi gelmişti bana ama sonradn beğendim..

üzerime tam oturmadı. dar geldi çünki. o yüzden kırış kıırş duruyor. ölçülerime göre gelecek gelinlik

modeli çok güzel canım ama arkadaşın dediği gibi göğüs altı tam oturmadığı için potluk yapmış. bilemiyorum kaçıncı provan. Allah mutlulukla giymeni nasip etsin. inşallah çok çok mutlu huzurlu bir evliliğin olur:KK16:

evet rengi kırık beyaz. ama fotoda daha koyu olabilir. taşlarıda çok koyu durmuyor aslında

teşekkür ederim amin inş.
bu teşhir ürünü olduğu için giyile giyile yıpranmış kabarıklığıda sönmüş biraz yani öle dediler.
benim gelinliğim ölçüme göre gelicek provaya henüz gitmedim. benimki belime tam oturan olcka yani..
orasını görmezden gelin:)))

öncelikle mutlulukla giy ama ben pek beğenmedim....eteği perde gibi ...sanırım o kat kat fırfırlar yüzünden....ve tabiki esas olan senin beğenin tekrar mutluluklar

zevkler bir değil tabiiki..bende daha beyaz gelinliği seviyorum gümüş renkler hoşuma gitmedi..ama benim fikrim önemli değilki sen ve nişanlın beğendiyse hiiç sorun yok bir ömür boyu mutluluklar dilerimm:KK69:

çok güzel arkadaşlarında dedği gibi belindeki potluk dışında harika onu da zaten üstüne göre yapılacakmış allah içine sindirsin harika:nazar::nazar::nazar:

bence çok güzel ışıl ışıl görünüyor ama gözü yormuyor

X