Gelinlik Modelleri arkadaşlar gelinliğim nasıl

Konuları içerikleri ile ilgili başlıklara açalım lütfen..
Bu sebeple konunuz "Gelinlik Modelleri" başlığına taşınmıştır.
Bilginize.

Artık hemen hemen her gelinlik başlığında belirttim sanırım straplez gelinlikleri pek sevmediğimi. =) Askısı falan olsa çok daha hoş olurmuş.İşlemeleri güzel ama renksiz işleme olsa o şekilde parıl parlasa çok daha güzel olabilirmiş.Amaaa eteğine asla laf edemem.Harika çünkü.Çok çok beğendim.Hatta fikir bile olabilir. =)

Mutluluklar dilerim..Düğününüz harika geçsin inşallah. :KK16:

teşekkür ederim. esmer olduğum için bu rengi daha çok yakıştırdılarf bende buna karar verdim.

rengi ve etek kısmı hoş.arkadaşların dediği gibi üst bedende bir potluk var.
Yüce Allah hayırlı uğurlu eylesin bir yastıkta :KK71:

üzerime tam oturduğunda daha güzel duracaktır. biraz abartı ama sonuçta gelinim. ben abartılı olmuycamda kim olcak. kimse yadırgamaz heralde. ilk kez gelin olcam:))):KK66:

Öncelikle hayırlı olsun arkadaşım.
Üzerinde pot yapmş biraz. düzeltilebilir..
biraz uzun gibi bide.
etek kısmı bence güzel. Benim tercihim de bu yönde olcaktı ama oy çokluğuyla farklı bi gelinlik modeli seçildi..:) Taşları ışıktan mı öyle görünmüş yoksa kumaşa-tüle göre koyumu?
Güle güle giy canım.. :KK71:

ayyyy çok güzelllll canım yaaa bende böle bi model istiyorum gerçekten çok yakışmış ama arkadaşlarında dediği gibi bel kısmını halledersen daha mükemmel olur rabbim hayırlısıyla giymeyi nasip etsin bir ömür boyu mutluluklar :nazar::nazar::nazar:

ayyyy çok güzelllll canım yaaa bende böle bi model istiyorum gerçekten çok yakışmış ama arkadaşlarında dediği gibi bel kısmını halledersen daha mükemmel olur rabbim hayırlısıyla giymeyi nasip etsin bir ömür boyu mutluluklar :nazar::nazar::nazar:

beğenmene sevindim. teşekkür ederim. inş hepimiz mutlu oluruz.
bel kısmını provadan sonra yeni resim eklerim inş. daha net anlaşılır.

Öncelikle hayırlı olsun arkadaşım.
Üzerinde pot yapmş biraz. düzeltilebilir..
biraz uzun gibi bide.
etek kısmı bence güzel. Benim tercihim de bu yönde olcaktı ama oy çokluğuyla farklı bi gelinlik modeli seçildi..:) Taşları ışıktan mı öyle görünmüş yoksa kumaşa-tüle göre koyumu?
Güle güle giy canım.. :KK71:
walla canım ben ilk gittiğimde çok koyu geldi bana başka yerlerede gittim beğenmedim. sonra yine bu gelinliği beğenip buna karar verdim. rengi çok koyu değil ama tam beyazda değil. sana öyle geliyor diyorlar.inş öyledir. renk tonları aynı değil bir ton daha koyu olabilir.
bu benim gelinliğim değil zaten.bu teşhir ürünü. benimki ölçüme göre gelecek.

walla canım ben ilk gittiğimde çok koyu geldi bana başka yerlerede gittim beğenmedim. sonra yine bu gelinliği beğenip buna karar verdim. rengi çok koyu değil ama tam beyazda değil. sana öyle geliyor diyorlar.inş öyledir. renk tonları aynı değil bir ton daha koyu olabilir.
bu benim gelinliğim değil zaten.bu teşhir ürünü. benimki ölçüme göre gelecek.

Önemli olan senin içine sinmesi arkadaşım :nazar:. Güle güle giy.. salonda olacaksa o ışıklardan falan daha açık görünür taşları koyu görünmez o zaman.
Düğünün ne zaman?

Önemli olan senin içine sinmesi arkadaşım :nazar:. Güle güle giy.. salonda olacaksa o ışıklardan falan daha açık görünür taşları koyu görünmez o zaman.
Düğünün ne zaman?

düğünüm eylülde canım. daha çok zaman varmış gibi duruyor ama ben zamanı durduramıyorum okadar hızlı geçiyorki. bi an önce aklımızdan çıksın die önceliği gelinliğe verdik. eylülde teslim edecekler zaten. ben memlekete gideceğim için düğünde 15 gün önce falan almam gerek gelinliği

ya canım kusura bakma ama ben pek beğenmedim bana da perde gibi geldii alt tarafı..

X