Arkadaslar lutfen yardim edin anlam veremedim

Boşver anasınada danasınada engeli babas geç. Muhtemelen sizden ayrıldı takıldı kızlarla gezdi tozdu.Şimdi pişmanım, affet, seni ne kadar sevdiğimi anladım, 5 yılın hatrına güzel günlerin hatrına bir şans ver ayağı çekecek.Anasının teline ekleme sebebiyse araya anasını sokacak sizi anası arayacak. Annesi size çok pişman çok üzgün senden ayrıldığından beri perişan oldu ama utandığından çekindiğinden arayamadı nolur görüş dinle diye manipülasyon yapacak .Kendisine hayır diyebilirsin ama anasına hayır demek çok zor bunu biliyor ve kullanıyor. Yeme bunları. Bu adamdan uzak dur bence. Gözünü aç tehlikeli bir ana oğulla karşı karşıyasın.Kurtulduğuna şükret.
Bi arkadaş yorum yapmis , asla geri kendiliginden gelmeyecek sadece sizin ona tekrardan donmeniz icin yesil isik yakiyor ve egosunu tatmin ediyor diye
galiba hakli..
ben nasil kurtulcam bu durumdan

Bi arkadaş yorum yapmis , asla geri kendiliginden gelmeyecek sadece sizin ona tekrardan donmeniz icin yesil isik yakiyor ve egosunu tatmin ediyor diye
galiba hakli..
Engelle geç. Onu unutmaya bak kendi hayatına odaklan. Takip etmekten vazgeçin. Arkadaşlarınla ailenle vakit geçirmek.
Ayrıca eski konuna baktım bu adam arkadaşı için sizden vazgeçeceğini söylemiş. Babanıza küfretmiş bide pişman değilim demiş. Bencil pisliğin teki. Bu adamla evlendiniz diyelim nolucak. Ne size ne ailenize asla saygısı olmayacak. Her durumda kendini haklı görecek. Hayatınoza bakın onunla ilgili herşeyi hayatınızdan çıkarın. Sizi mutlu eden aktivitelere yönelin. Gerekirse profesyonel destek alın.

Ben 30 yasindayim o 35, ben bastan beri evlilik amacli onuna tanismayi kabul ettigimi belirlemistim, o da ayni sekilde..
Ama bu 5 yil icerisinde ilerlemek icin hic birsey yapmadi ..
ben biseyler yapmaya calistigimda da onun tarafindan bir istek göremedim

Onunla tekrardan bir sey istemiyorum ama 5 sene dile kolay normal olarak bu tür hareketleri merak ediyorum
Ne yapmak istedigini anlayamiyorum bu kadar
Tam unutur gibi oluyorum yeni bir hamle cikiyor

5 senelik uzak mesafe ilişkinizde bu adamla ne kadar süre yüz yüze görüştünüz ?

Profilinize bakınca 23 yaşında belki de hâlâ okul sıralarında olan genç bir kadın olabileceğinizi düşünmüştüm. Oysa ki siz 30, adam da 35 yaşındaymış.

Babanıza küfreden adamı affedip, ilişkiniz devam etsin diye yalvarmışsınız bir de. Ailenizin haberi var mı bu durumdan ?

Son düzenleme:
Böyle şeyleri çok fazla umursamamak lazım gelir.
Oynuyor sizinle.
Yerinizde olsam beklentiyi yüksek tutmazdim..

galiba hakli..

Zihninizi meşgul edecek bir uğraş bulun. Yanlız kalmamaya çalışın. Başkalarına şans vermeyi deneyin.

Engelle geç. Onu unutmaya bak kendi hayatına odaklan. Takip etmekten vazgeçin. Arkadaşlarınla ailenle vakit geçirmek.
Ayrıca eski konuna baktım bu adam arkadaşı için sizden vazgeçeceğini söylemiş. Babanıza küfretmiş bide pişman değilim demiş. Bencil pisliğin teki. Bu adamla evlendiniz diyelim nolucak. Ne size ne ailenize asla saygısı olmayacak. Her durumda kendini haklı görecek. Hayatınoza bakın onunla ilgili herşeyi hayatınızdan çıkarın. Sizi mutlu eden aktivitelere yönelin. Gerekirse profesyonel destek alın.
Evet benim de kendimde anlayamadigim bu nokta, bana bu kadar kötü davrananan bi insan icin neden bu kadar kafa yoruyorum

5 senelik uzak mesafe ilişkinizde bu adamla ne kadar süre yüz yüze görüştünüz ?

Profilinize bakınca 23 yaşında belki de hâlâ okul sıralarında olan genç bir kadın olabileceğinizi düşünmüştüm. Oysa ki siz 30, adam da 35 yaşındaymış.

Babanıza küfreden adamı affedip, ilişkiniz devam etsin diye yalvarmışsınız bir de. Ailenizin haberi var mı bu durumdan ?
Ben 30 yasindayim o da 35 .. her 2 ayda gorusmeye calisiyorduk..

Hayir ailemin haberi yok bu saygisizligi icimde tuttum hep .. ben her saygisizligi kabul edersem elin adami da benim ilk saygisizligimda beni siler iste

Cok haklisiniz herseyin farkindayim artik ama aklima kalbime engel olamiyorum cok cok aci cekiyorum
Hayatimda bi daha hic kimseyi sevemem asik olamam diye korkuyorum
Benden kucukler evlenirken ben 30 yasimda herseyi bastan baslamaliyim
Bu imkansiz geliyor bana

Senin aşkından ölüyormuş
Kimse Sevda gibi olmadı onunla evlencem diyormuş

Yedekte tutuluyorsun, bunu anlamak zor mu

Merhaba arkadaslar
Size daha once hikayemi anlatatmistim
Kisa yapmak icin 5 yillik bir iliskim vardi(uzun mesafeli) ve 4 ay once bitti
Beni heryerden silmisti fakat su an numarami tekrardan kaydetmis diye sormuştum size , bu sizce ne demek oluyo diye

Ve bu kez fark ediyorum ki beni annesinin telefon rehberine de yeniden eklemis

Bi insan neden ayrilikdan bi kac ay sonra boyle seylerr yapar kiii??

Başta demiştim benim numaramı bir gün onu geri ararsam kim olduğunu görmek icin ve telefonu açmamak için eklemiştir diye
Fakat annesinin telefonuna tekrardan eklemesi??
(Annesiyle telefonda konusmustuk bi kaç kere birlikte olduğumuz zamanlarda..)
Sen geri dönmek mi istiyorsun ? Adam boşta kalırsa izini kaybetmeden ulaşmak istiyor. Umutlanmayin yani.

Merhaba arkadaslar
Size daha once hikayemi anlatatmistim
Kisa yapmak icin 5 yillik bir iliskim vardi(uzun mesafeli) ve 4 ay once bitti
Beni heryerden silmisti fakat su an numarami tekrardan kaydetmis diye sormuştum size , bu sizce ne demek oluyo diye

Ve bu kez fark ediyorum ki beni annesinin telefon rehberine de yeniden eklemis

Bi insan neden ayrilikdan bi kac ay sonra boyle seylerr yapar kiii??

Başta demiştim benim numaramı bir gün onu geri ararsam kim olduğunu görmek icin ve telefonu açmamak için eklemiştir diye
Fakat annesinin telefonuna tekrardan eklemesi??
(Annesiyle telefonda konusmustuk bi kaç kere birlikte olduğumuz zamanlarda..)
Kendini umutlandırma gerek yok

Onunla tekrardan bir sey istemiyorum ama 5 sene dile kolay normal olarak bu tür hareketleri merak ediyorum
Ne yapmak istedigini anlayamiyorum bu kadar
Tam unutur gibi oluyorum yeni bir hamle cikiyor

Unuttuğun yok ki herşeyi pat diye farketmen için sürekli izlemen lazım seninde bu konuda dürüst olmadığını düşünüyorum. Bir kadın varya yalan söylemee bana meşaz geliyo gece bana meşaz geliyo vahiy gibi hemen anlıyorsun kim kaydetmiş kim silmiş.
Bir insan unutmuşsa ohoo hiç fark etmez bile. Hala seni yedek yapma derdinde aday adayı.
Bu tür şeylere anlam veren kızları hiç anlatmayacağım. Hamlemiymiş bu. Sanayi devriminden sonra da mesaj atar artık 🙃

Benim eski sevgili ayrıldıktan 2 ay sonra dayım öldü diye mail atmıştı. Ben de şok oldum. Genelde insanları engellemem ama ayrıldıktan sonra yazmaya devam ettiği için mailden bile engellemiştim.Yeni hesap açıp mailden dayım öldü diye yazmıştı. 💆🏻‍♀️🧘‍♀️🤷🏻‍♀️ Bu arada ben dayısını falan da tanımam niye bana yazdı anlamadım? Yine de başsağlığı dileyip tekrar engelledim. Adam günlük niyetine mailden yazıyordu 😂😂 Erkekler ayrılıktan pişman olunca aynen böyle saçmalıyorlar. Sana yazarsa tekrar geri dönme ve mesajlarına cevap verme.
Eki Görüntüle 3385340

Yazan her türlü yazıyor ya deniz resmi koysan su tuzlu mu diye bile yazıyorlar valla seninkine çok güldüm sülale ölse sana haber verecek bunu iletişim aracı yapmaya çalışacak kadar aciz bu ne ya. Hadi doğum günü kandil bayram anladık da 😃

Yazan her türlü yazıyor ya deniz resmi koysan su tuzlu mu diye bile yazıyorlar valla seninkine çok güldüm sülale ölse sana haber verecek bunu iletişim aracı yapmaya çalışacak kadar aciz bu ne ya. Hadi doğum günü kandil bayram anladık da 😃
Sağ olsun ayrılmamıza rağmen yıl dönümlerini de kutlamaya devam ediyor.😂 En son yılbaşı mesajı atmıştı. Sonradan aklına gururu geldi herhalde veya başka birini buldu. Çok şükür 1 buçuk aydır yeni mail hesabı açıp mesaj atmıyor.🙏 Gerçi bunu yapan tek kişi değilmiş. Bu forumda rüyamda gördüm diye evli insanları arayanları da gördük 😂😂

Ama yedekte tutan biri annesinin rehberine neden kaydeder ki numarami?
Aynı konuyu daha önce de açmışsınız. O tarihten bu tarihe adam bişey yapmamış daha neyi sorguluyorsunuz?

Kaldı ki, evlilik konusunu açtığınızda babanıza küfretmiş, evlenmekten de hep kaçmış. Ok, bu adamı buraya koyalım.

Size dönelim şimdi. Buraya yazdığınızdan çok daha fazlası olduğuna eminim. Yahu bu kadar mı paçavra görüyorsunuz kendiniz? Bu kişiyi mi hak ediyorsunuz? Bu kadar mı acizsiniz?

Ayağa kalkın artık ve ilk olarak ne yapın biliyor musunuz?

Kendinizi sevmek ve kendinizin ne kadar değerli olduğunu size öğretecek, idrak ettirecek ne varsa ama ne varsa onları yapın.
Buna kendinizi adayın.

Zaman o kadar değerli ki, yaşınız da gayet iyi ama boş kişiler peşinde koşmak için fazla büyüksünüz.

Benim eski sevgilim de aynısını yapmıştı, kendi telefonuna eklemişti. Tam hatırlamıyorum ama yedi ay sonraydı galiba. Arşivdeki mesajdan fark etmiştim eklediğini. Sonrasında da iletişime geçip barışmak istemişti.

Şu an evliyiz. :)

X