Arkadaşlar lütfen yardımcı olun!

Bende sizin gibiyim 7 yıl sonra ameliyat olmaya karar verdim 10-15 gün sonra ameliyatım var unutmazsam iletişimde olursa size durumu analtırım belki sizede bir umut olur

90 bin tl isteyen mi? Tural Fatullayev diye bir şahıs
merhaba, uzun zamandır burada yazdıklarınızı okuyorum. aylardır şu kadar istedi diye sürekli şikayet ediyorsunuz. ben de kendisine o fiyata oldum. görüşmeden önce asistanından fiyat sorup öyle gittim. yani ne kadar olabileceğini tahmin ettim. ameliyatın zorluğuna göre fiyat yükseliyor denildi. soran herkese şu kadar fiyattan başlıyor diye söylüyorlar. o kadar yıl okumuş, emek vermiş bir kişinin de isteği dahilinde miktar söylemesi çok normal. fiyatı vermiş olursun yada olmazsın bu kadar basit. başkasının berbat ettiği bir şeyi düzeltmenin ne kadar zor olduğunu kendimden biliyorum. (kimse elini revizyona bulaştırmak istemiyor) .defalarca ameliyat olmuşsunuz burnum sorunlu diyorsunuz size de ona göre fiyat vermiş. kimseyi zorla ameliyat etmiyorlar. uyguna yapan tonla doktor var. yaptıklarını da görüyoruz. gidip onlara olabilirsiniz...

merhaba, uzun zamandır burada yazdıklarınızı okuyorum. aylardır şu kadar istedi diye sürekli şikayet ediyorsunuz. ben de kendisine o fiyata oldum. görüşmeden önce asistanından fiyat sorup öyle gittim. yani ne kadar olabileceğini tahmin ettim. ameliyatın zorluğuna göre fiyat yükseliyor denildi. soran herkese şu kadar fiyattan başlıyor diye söylüyorlar. o kadar yıl okumuş, emek vermiş bir kişinin de isteği dahilinde miktar söylemesi çok normal. fiyatı vermiş olursun yada olmazsın bu kadar basit. başkasının berbat ettiği bir şeyi düzeltmenin ne kadar zor olduğunu kendimden biliyorum. (kimse elini revizyona bulaştırmak istemiyor) .defalarca ameliyat olmuşsunuz burnum sorunlu diyorsunuz size de ona göre fiyat vermiş. kimseyi zorla ameliyat etmiyorlar. uyguna yapan tonla doktor var. yaptıklarını da görüyoruz. gidip onlara olabilirsiniz...
Bu ne asabiyet? Sanırım ya sekreteri ya da hesabına çalışan bir troll falansınız. Kendisi veya kendisinin uzantısı olmanız muhtemel görünüyor, çünkü ilgisiz bir insan gelip burada bu şekilde afra tafra yapmaz. Öte yandan, ben sadece kendisinin fiyatını çok uçuk buldum ve ilk başta adını vermeden sonradan ise isim istendiği için adını vererek bu durumu eleştirdim. Bunu da ya bir ya iki kez yaptım. Sizin tuzunuz kuru olduğu ve kafanız da toplumsal meselelere pek basmadığı için ancak böyle cümleler kurabilirsiniz. Toplumumuzun zeka ortalaması belli, o yüzden şaşırmadım. Lütfen seviyenize uygun, daha basit, daha düşük meselelerle meşgul olun. İyi sıhhatler dilerim.

Merhaba; 90 bini ne zaman istedi acaba? ben de önümüzdeki hafta görüşmeye gideceğim. 1,5 yıl önce 50.000 demişti olamamıştım tekrar görüşeceğim

90 bin tl isteyen mi? Tural Fatullayev diye bir şahıs
Vallahi çok uygunmuş şuan açılış 200 bin ve duruma göre değişiyor ben de revizyon olucam ama çok kötü durumdayım kolumellam içi boşaltılmış ve septum kıkırdağına bağlamış mahvetti burnumu her gören kbb ci şok geçiriyor bunu neden nasıl yapar diyor seneye beklicem mecbur ne fiyat olacak bilemiyorum çok zor durumdayım şimdiden ama tural dan başkası da yapamaz

X