arkadaşlar ne olur bi bakın bi şey soracağımmmm

gurbetten

oğluşum seni bekliyorum
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2009
1.125
2
merhaba arkadaşlar bi şey sormak stiyorum 26.gün yani dün test yaptım 2.çizgi silik çıktı 2 kere yaptım aynı..kan testi yaptım 17.85 bu düşük değer mi yaşayan bilen var mı ilk gebeliğimolacak inş.inanın korkudan sevinnemedim bile..bugün gene test yaptım aynı silik çift çizgi...yaşayan varsa ne olur biey yazın..teş.ederim şimdiden...

canım biraz daha beklesen sonra tekrar kan testi yaptırsan daha net olur allah hakkında hayırlısını verir inşallah bebişin sana gelmiştir:Saruboceq:

canım 3.hafta 10-50ml diyo ya anlamadım ben kafmçok karıştı peki neden herkes bekle diyo anım ilgin için teş.ederim

esen55, nesbar, Papato, sadrain selam kıslar siz ne diyosunuz benim fazla bilgim yok ama bildiğim kadarıylada bu arkadaş hamiş deilmi yaaaaaaaaaa

Bu değere göre hamilesin.. değerin düşük olması daha çok yeni bir gebeliğin belirtisi olabilir böyle panik yapma hemenkaydirigubbakcemile3
Bekleyeceksin tabi adetin geciksin birkaçgün sonra yeniden kan testi yaptır bakalım kandaki gebelik hormonun yükselmişmi. Bu değeri katlayarak yükselmesi gerekiyor.
Bu dönemlerde bazen sonuç hüsran olabiliyor adette olabilirsin o yüzden sabrlıla bekle ama şuan sonuç pozitifgörünüyor hayırlısı olsun..a.s.

Bu değere göre hamilesin.. değerin düşük olması daha çok yeni bir gebeliğin belirtisi olabilir böyle panik yapma hemenkaydirigubbakcemile3
Bekleyeceksin tabi adetin geciksin birkaçgün sonra yeniden kan testi yaptır bakalım kandaki gebelik hormonun yükselmişmi. Bu değeri katlayarak yükselmesi gerekiyor.
Bu dönemlerde bazen sonuç hüsran olabiliyor adette olabilirsin o yüzden sabrlıla bekle ama şuan sonuç pozitifgörünüyor hayırlısı olsun..a.s.

ilk gebeliğim daha önce bi sorunum olmadı inş. bebeğim benimle kalır..sağolteş.ederim

canım 3.hafta 10-50ml diyo ya anlamadım ben kafmçok karıştı peki neden herkes bekle diyo anım ilgin için teş.ederim

tatlım yeni başlayan bir gebelik işte her gün katlanarak artacak değerlerin. herkesin gebeliği 15000 lerde mi başlıyor yani? ne alakaaaa?? henüz rahme yeni yerleşiyordur, bol bol uzan dinlen, kafandan da bu soru işaretlerini çıkar çünkü sen bal gibi hamilesin!!:CüvCüv::CüvCüv:

tatlım yeni başlayan bir gebelik işte her gün katlanarak artacak değerlerin. herkesin gebeliği 15000 lerde mi başlıyor yani? ne alakaaaa?? henüz rahme yeni yerleşiyordur, bol bol uzan dinlen, kafandan da bu soru işaretlerini çıkar çünkü sen bal gibi hamilesin!!:CüvCüv::CüvCüv:

ayyy canım ya çok pozitifsin sağol opuyorumnanaktan..karnım ve belim ağruyor korkuyorm çokk..ve hep ayaktayım inş.bi şii olmazz

ayy çok sevindim arkadaşım.
hiç telaş yapma bebişin seinledelikafadulden
emin olmak için adetin bi kaç gün geçince hem kan testi yaptırırsın hem de doktora görünürsün.
seninle konuşmuştuk bi kaç ay önce.
ben bu ayın 22 sini bekliyorum inşallah bu sefer tutar dua et benim için de.
kaç aydır deniyordun tatlım sen??

ayy çok sevindim arkadaşım.
hiç telaş yapma bebişin seinledelikafadulden
emin olmak için adetin bi kaç gün geçince hem kan testi yaptırırsın hem de doktora görünürsün.
seninle konuşmuştuk bi kaç ay önce.
ben bu ayın 22 sini bekliyorum inşallah bu sefer tutar dua et benim için de.
kaç aydır deniyordun tatlım sen??

canım zaten rahatladım artık allahıma emanet bebeğimm...
3.ayımda olmuş oldu 15 aylık evliyim..
inşallah darısıbaşına canım benimm rabbim sana da ve isteyenlere de yaşatsınnn...

X