Herşey pozitif ama kese görünmüyor

Gamze Akca

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2024
10
3
30
Merhabalar ben çok merak ediyorum son adetim 2 mart 3 tane test yaptım silik çift çizgi çıktı sonrasında kan verdim oda pozitif ama değerim düşük çıktı dış gebelik olabilir dedi kese görünmedi 1 hafta sonra gel suan görünmez dedi doktor ama dış gebelikte olabilir dedi sonucumuda atıyorum çok merak ediyorum böyle birşey yasayan varmı

Eklentiler

• 1000010836.jpg
    1000010836.jpg
    66,3 KB · Görüntüleme: 126
beta hcg artış ve azalış şeklinde zigzaglar çizerse dış gebelik, sürekli düşüş gösterirse kimyasal. İnşallah artış olup sağlıklı bir gebeliğiniz olur🖤

Benimde aynı ilk testim 1214 ikinci testim 2300 doktor dış gebelik olabilir kese gorunmedi
dedi bugün tekrar kan vericem ona göre ilerlicez

Mutlaka 2 günde 1 kan vermeniz gerekiyor ben dış gebelik geçirdim ekimde kanın artışından belli oldu en son 705 çıktı kürtaj ve ilaç tedavisi oldum 2 doz. Kanamamda vardı. Şuan kanamanız var mı ? Birde kaç gün gecikmeniz var

Mutlaka 2 günde 1 kan vermeniz gerekiyor ben dış gebelik geçirdim ekimde kanın artışından belli oldu en son 705 çıktı kürtaj ve ilaç tedavisi oldum 2 doz. Kanamamda vardı. Şuan kanamanız var mı ? Birde kaç gün gecikmeniz v

Mutlaka 2 günde 1 kan vermeniz gerekiyor ben dış gebelik geçirdim ekimde kanın artışından belli oldu en son 705 çıktı kürtaj ve ilaç tedavisi oldum 2 doz. Kanamamda vardı. Şuan kanamanız var mı ? Birde kaç gün gecikmeniz var
Kanamam yok 4 gün gecikti ama testlerde kanda pozitif çıktı

Merhabalar ben çok merak ediyorum son adetim 2 mart 3 tane test yaptım silik çift çizgi çıktı sonrasında kan verdim oda pozitif ama değerim düşük çıktı dış gebelik olabilir dedi kese görünmedi 1 hafta sonra gel suan görünmez dedi doktor ama dış gebelikte olabilir dedi sonucumuda atıyorum çok merak ediyorum böyle birşey yasayan varmı
218 değerde kese görünmez zaten en az 2500lerde olması lazım betanızın. 2 günde bir düzenli beta baktırın inşallah sağlıcakla devama eder

Doktor neye göre dış gebelik olabilir dedi onu anlamadım. Ortada sadece tek bir sonuç var. Değerinizde gayet iyi. Bu değerle kesenin görünmesi imkansız ama. Değeriniz 3000 olduğu zaman çok rahat görünür. Doktorun dış gebelik olabilir demesi için en azından 3-4 kere kanda bhcg değerinize bakıp şüpheli bulması lazım. Hamileliğini 20-30 gibi değerlerle öğrenenler var bunlara da direkt kimyasal olabilir diyelim o zaman. Boş yere moralinizi bozmuş bence doktor. Siz kan takibi yapın belli bir seviyeye kadar. İçiniz de rahat olsun tarihinize göre hcg seviyeniz gayet iyi

Doktor neye göre dış gebelik olabilir dedi onu anlamadım. Ortada sadece tek bir sonuç var. Değerinizde gayet iyi. Bu değerle kesenin görünmesi imkansız ama. Değeriniz 3000 olduğu zaman çok rahat görünür. Doktorun dış gebelik olabilir demesi için en azından 3-4 kere kanda bhcg değerinize bakıp şüpheli bulması lazım. Hamileliğini 20-30 gibi değerlerle öğrenenler var bunlara da direkt kimyasal olabilir diyelim o zaman. Boş yere moralinizi bozmuş bence doktor. Siz kan takibi yapın belli bir seviyeye kadar. İçiniz de rahat olsun tarihinize göre hcg seviyeniz gayet

Doktor neye göre dış gebelik olabilir dedi onu anlamadım. Ortada sadece tek bir sonuç var. Değerinizde gayet iyi. Bu değerle kesenin görünmesi imkansız ama. Değeriniz 3000 olduğu zaman çok rahat görünür. Doktorun dış gebelik olabilir demesi için en azından 3-4 kere kanda bhcg değerinize bakıp şüpheli bulması lazım. Hamileliğini 20-30 gibi değerlerle öğrenenler var bunlara da direkt kimyasal olabilir diyelim o zaman. Boş yere moralinizi bozmuş bence doktor. Siz kan takibi yapın belli bir seviyeye kadar. İçiniz de rahat olsun tarihinize göre hcg seviyeniz gayet iyi
Bende anlamadım değerin düşük dedi kese suan görünmez daha erken dıs gebelik olabilir dedi ayy hadi insallah hayırlısıyla olur ♥️

Bende anlamadım değerin düşük dedi kese suan görünmez daha erken dıs gebelik olabilir dedi ayy hadi insallah hayırlısıyla olur ♥️
Ben şu an 16 haftalık hamileyim canım ve hamileliğimi 80 değer ile öğrenmiştim 😂 O yüzden içini ferah tut rahat geçir bu günlerini. Güzel olacak inşallah ❤️

X