Arkadaşlar rüyamda eski sevgilimi gördüm. Enerjiye inanır mısınız

Arkadasin tekrar onu gorup senin konunu acmis, o da eklemis. Kisaca bu telepati vs degil.

Ruyanda gormenin sebebi de beyninin iyi anilara olan ihtiyacindan.

Kisacasi ortada enerji telepati ya da seni dusunen/bekleyen eski sevgili yok, mutsuz olan ve mutlu olman icin Su an beyninin sana oynadigi bir oyun var. Eger Su anda bu zor doneminde onu ruyanda gormek seni biraz teselli ediyorsa sorun yok da, evlenmemis sevgilisi de yokmus diye gereksiz bir aksiyona gecmen epey buyuk bir sorun olur
Yanlış yaptığım hiçbir şey yok merak etmeyin. Öyle biri değilim. Her ayrıntıyı belirttim sadece. Ayrıca arkadaşımla tanısmıyorlar konuşmaları mümkün değil

Canım ben de enerjiye inanırım hatta çok da başarılıyımdır bence bu konuda. Senin olay tamamen çekim yasası ve bilinçaltı. Ben de birinden bahsedince veta bağ kesince o kişi ekler arar görürüm falan, by evrenin onunla birlikte olun deme şekli değildir. Bu benzerin benzeri çekmesidir… o kişiyi duymuşsun ve bilinçaltın kolektijçf enerj ile sizi bir araya getirmiş. Ha gerçekten mesaj olabilir mi, çok düşük ihtimal. İstihareye yatabilirsin
Çok teşekkür ederim canım bende öyle düşünüyorum

Kızlar merhaba benim konularımı okuyanlar bilir zaten ben boşanmak istiyorum ve boşanıcam bu arada. mutsuzum. Eşimin bana Sadakatsizlik, kumar, psikolojik şiddet gibi gibi yaptığı kötü katlanılmaz şeyler var. (biz sana boşan diyoruz sen hala buraya konu açıp duruyorsuncular için söylüyorum) öncelikle şöyle bir şey anlatmak istiyorum. Enerjiye çok inanan biriyim hele yaşadıklarımdan sonra. 4 5 ay öncesinde arkadaşımla kahve içiyorduk öyle muhabbet ederken (inanın evlendiğimden beri aklıma dahi gelen biri değildi evliyim sevmişim evlenmişim sonuçta) eski sevgilimden konu açıldı hatta arkadaşım açtı. Geçen gün mahalleden geçerken gördüm annesi de vefat etmiş öyle duydum dedi. Bende üzüldüm ne yapsın çocuk işine sarılsın işte bekar çocuk toparlanınca Belki sevgilisi varsa evlenir dedim. Bu kadarcıktı konuşma. İnanın bu kadardııı ben buraya her şeyi netliği ile yazıyorum. Sonuçta bu sayfa bunun için var, dertleşiyoruz. Her neyse arkadaşım gitti falan eşim geldi yattık uyuduk sabah oldu. Bildirimlere bir baktım o çocuk yAni eski sevgilim beni sosyal medyadan eklemiş. Bu nasıl bir tesadüf? Ben evlenmeden daha 1 sene öncesinden hayatımdan çıkardığım birisiydi yani. Bir daha hiçbir şekilde iletişimde dahi bulunmadık o da asla beni Sosyal medyadan rahatsız etmedi. O akşam seneler sonra ilk kez adını anmışken böyle bir tesadüf olabilir mi? Aklım hala almıyor. Bence enerjiler beyinden beyine iletişim kuruyor inanıyorum bunun başka bir açıklaması yok. O beni o akşam eklediğinden beri ara ara rüyama girmeye başladı. O güzel mutlu anlarımız hep rüyama giriyor. Ve cok mutlu uyanıyorum. Ben eşimi severek evlenmiştim yalan yok fakat şimdi ki mutsuzluğumdan dolayı eşime olan aşkımın bitmesiyle birlikte eski güzel anıları, onu özlüyor olabilirim. Çünkü çok mutlu uyanıyorum onu gördüğümde. Bir sürü yaşanmışlıkla birlikte yaşanmamış şeyler.. dün gece de rüyamda gördüm hatta bana gülümsüyordu :) bence o da beni unutamadı. Çünkü hala sevgilisi yok sanırım öyle duymuştum o aksam arkadaşımdan. Sosyal medyamda eşimle düğün resmimiz var yani profilimde. Ne cesaret ekledi ya eşim görse mesela.. özlemişti ki demek dayanamadı merak etti. Sizler ne düşünüyorsunuz bu enerji ve rüyalar hakkında?
Bende inanıyorum. Ben mesela eski sevgilimle birlikteyken ayrılmaya yakın sürekli şuan ki sevgilimi gördüm rüyamda bir hafta üst üste. Liseden arkadaşımdı ama ne alaka diyordum acaba bişey mi oldu diyodum sonra biz ayrıldık aradan bir iki ay geçti biz sevgili olmuştuk üç yıl önce. İnanirm telepati ve enerjiye

Hep olumsuz konuşmak zorundamısınız acaba? Ayrıca eski sevgilimi düşünmüyordum hiç zaten aklımda bile olan biri değildi bu olaydan sonra aklıma gelmeye basladı o da cok nadir
Hanfendi şirin misin sen ya? Ne diyeyim evli barklı kadına erkek arkadaşınız size bayılıyor. Bu yoldan dewamke

Ay benim uzatmalı bir eski sevgilim var, 6 yıldır birbriimizin yedek listesinde bir numarayiz.
Ne zaman kalbim kırık olsa hisseder gibi beni yoklar , mesaj atar:)
Ne zaman aklımdan geçirsem aynı gün yazar. Ben bazen yoğun bir his besleyip yoklarım, öyle zamanlarda da 'cok ilginç,aklimdaydin. Sen yazmasan ben yazacaktim' der. Ne zaman çok erkekli salak bir ortamda bulunsam (genelde iş için şehir disinda) hayali bir sevgili uydururum,dadanmasin kimse diye. Ekran fotosuna bu çocukla resmiki koyarım. Ve her seferinde bana yazar - aylarca konuşmamış olsak bile:)
Astrologum sinastri haritamıza bakmıştı,bu çocukla benim tüm harita boyunca karmik bağım, telepatik bağım çıktı. Astrologum da dedi; 'kolay kolay kopamazsiniz. Sen onu düşündükçe o yazar,o seni düşündükçe sen yazarsin' diye .
Yani belki de böyle bir şey vardır sen enerjinle cekmissindir adamı
Ama şu var.
Önemli olan kısmı da bu;
Böyle şeyler laylaylom yaşayan bir gencsen hoştur. Sirindir. Romantiktir
Ama evli barkli biri olarak bu şeyin ne hoşluğu kalıyor ne siirnligi ne de romantikligi.
Kaldı ki o da evli barkli olduğunu biliyor elbet, ne cüretle ekler.
Sen kocayı boşa, eski soyadına kavuş...sonra olmadı adamı da yoklarsin bir. Ama şu an hiç kurcalama, zararlı çıkan sen olursun

Kızlar merhaba benim konularımı okuyanlar bilir zaten ben boşanmak istiyorum ve boşanıcam bu arada. mutsuzum. Eşimin bana Sadakatsizlik, kumar, psikolojik şiddet gibi gibi yaptığı kötü katlanılmaz şeyler var. (biz sana boşan diyoruz sen hala buraya konu açıp duruyorsuncular için söylüyorum) öncelikle şöyle bir şey anlatmak istiyorum. Enerjiye çok inanan biriyim hele yaşadıklarımdan sonra. 4 5 ay öncesinde arkadaşımla kahve içiyorduk öyle muhabbet ederken (inanın evlendiğimden beri aklıma dahi gelen biri değildi evliyim sevmişim evlenmişim sonuçta) eski sevgilimden konu açıldı hatta arkadaşım açtı. Geçen gün mahalleden geçerken gördüm annesi de vefat etmiş öyle duydum dedi. Bende üzüldüm ne yapsın çocuk işine sarılsın işte bekar çocuk toparlanınca Belki sevgilisi varsa evlenir dedim. Bu kadarcıktı konuşma. İnanın bu kadardııı ben buraya her şeyi netliği ile yazıyorum. Sonuçta bu sayfa bunun için var, dertleşiyoruz. Her neyse arkadaşım gitti falan eşim geldi yattık uyuduk sabah oldu. Bildirimlere bir baktım o çocuk yAni eski sevgilim beni sosyal medyadan eklemiş. Bu nasıl bir tesadüf? Ben evlenmeden daha 1 sene öncesinden hayatımdan çıkardığım birisiydi yani. Bir daha hiçbir şekilde iletişimde dahi bulunmadık o da asla beni Sosyal medyadan rahatsız etmedi. O akşam seneler sonra ilk kez adını anmışken böyle bir tesadüf olabilir mi? Aklım hala almıyor. Bence enerjiler beyinden beyine iletişim kuruyor inanıyorum bunun başka bir açıklaması yok. O beni o akşam eklediğinden beri ara ara rüyama girmeye başladı. O güzel mutlu anlarımız hep rüyama giriyor. Ve cok mutlu uyanıyorum. Ben eşimi severek evlenmiştim yalan yok fakat şimdi ki mutsuzluğumdan dolayı eşime olan aşkımın bitmesiyle birlikte eski güzel anıları, onu özlüyor olabilirim. Çünkü çok mutlu uyanıyorum onu gördüğümde. Bir sürü yaşanmışlıkla birlikte yaşanmamış şeyler.. dün gece de rüyamda gördüm hatta bana gülümsüyordu :) bence o da beni unutamadı. Çünkü hala sevgilisi yok sanırım öyle duymuştum o aksam arkadaşımdan. Sosyal medyamda eşimle düğün resmimiz var yani profilimde. Ne cesaret ekledi ya eşim görse mesela.. özlemişti ki demek dayanamadı merak etti. Sizler ne düşünüyorsunuz bu enerji ve rüyalar hakkında?
Biraz ilerisi sizin de eşinize ihanet edecek seviyeye geleceğiniz durum olacak. Bosanin ne yapıyorsanız yapın. Başkasının nikahı altında sevsen de sevmesen de kadın erkek farketmeden ihanet edilmemeli.

Ben de evliyken eskiden flört ettiğim ve arkasından ağladığım :KK53: çocuk eklemişti, görür görmez silmiştim, ki evliliğimde mutlu da değildim, hatta kısa süre sonra evden ayrılmıştım, birkaç ay sonra da boşanmıştık. Hiç de "bana aşık, unutamadı" triplerine girmemiştim, aranıyor demiştim.
Meraktan eklemiştir, hemen anlamlar yükleme çabası zavallıca görünüyor, ayrıca eşinle aynı yatakta yatmaya devam da ediyosun, bosanacagina emin misin, bence çok tehlikeli sularda yüzüyosun; yok enerji mi yok anlamı var mı, yok rüyaya inanır mısınız, ne bunlar yani?
Önce evliliginde ne yapmak istediğine karar verip aksiyon al.

Ben böyle durumlarda '' k*çım açıkta kalmış herhalde '' diyorum.

X