arkadaşlar sizce ameliyata ihtiyacım varmı???

parvati

Guru
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2010
314
35
meraba arkadaşlar bende ameliyat olmak istiyorum ama tam olarak oliiyim mi olmiyim mi çok aradayım ve birileriyle paylaşmak istedim ben takıntılı insanımdır en ufak şeyi büyütür durup dururken kendimi mutsuz ederim sizede sormak istedim sizce burnumun ameliyata ihtiyacı var mı biraz dalgalı burnum kemerim yok ama ufak bi pot var ve madem ameliyat bu kadar kolay uygun ve can yakmıyor bende denemek isterim deidm ama birde ufak bir pot olduğu için kaş yaparken göz çıkarmak istemiyorum... :)

fikirlerinizi çok merak ediyorum
şimdiden hepinize çok teşekkürler :)
zemuszemus kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

Son düzenleme:
cnm şimdi gördüm resminiii bence hiç gerek yok..ama illla olmak istiyorum dersen sadece hafif kavis yaptır..

bence de gayet güzel bi burun..
ameliyatlık herhangi bi bozukluk göremedim ben..

burdan bakınca hiç gerek yok gibi görünüyor ama önemli olan senin burnunla mutlu olup olmaman.

yahu inanırmısınız hiçbirşeyimle sanırsam barışık değilim arkadaşlarım en takıntılı dönemindesin geçiçek bu günler aman şu anki düşüncenle kendine bişeyler yapma sonra doğalını özlersin diyorlar ama ne biliyim bazen çok abartıyomuş gibi hissediyorum sonuçta gerçekten sorunlu burunlar var diyorm ama
şöyle düşündüm madem böyle birşey var böyle bir tedavi yöntemi var kolay ağrısız sızısız ve uygun fiyatta neden denimim diyorum
çok teşekkür ederim yorumlarınız için gerçekten :)

dene tabi ama denerken bu burnu çok arayabileceğini 2.ci ameliyatın gerekli olabileceğinide düşünmeni isterim.

ayyy sakın bence hiç gerek yok.çok hoş sıkıntı çekmeye değmez canım.....

bak cnmm bi tasarım yaptım kendimce tabi doktor daha iyi yapar ama fikir olsun sana..
ama benim kişisel fikrimi sorarsan öyle bi burnum olsa amlytı düşünmesdim..
ama sen takıyorum kafama diyorsan zor bi amlyt deill cidennn insan hemen iyleşiyor agrı sızıda grip oluncaki gibi oluyor okdr:)

Ya bu işin ciddi sıkıntılarıda oluyor nefes alıyorsan sorun yok artı burnunda ne düşüklük ne eğrilik görünüyo sen bu ameliyatı çok hafife almışsın benim 4.5 ay oldu hala sıkıntı çekiyorum artı burnunu bozarlarsa başlarsın serii ameliyatlara revizyonların arkası kesilmez herzaman orantılı yapmıyo doktorlar bence iyi düşün

Valla sinirleniyorummm ameliyattan sonra asabi bişey oldum heee allah hayırlara çıkarsınnn nefes alcamm yerde sıkıntı çekiyorumm

bak cnmm bi tasarım yaptım kendimce tabi doktor daha iyi yapar ama fikir olsun sana..
ama benim kişisel fikrimi sorarsan öyle bi burnum olsa amlytı düşünmesdim..
ama sen takıyorum kafama diyorsan zor bi amlyt deill cidennn insan hemen iyleşiyor agrı sızıda grip oluncaki gibi oluyor okdr:)

canım emeğine sağlık çokk güzel yapmışsın gerçekten
benim çok hafif bir dalgam var ya şu koyu resimde anlaşılıyo
onu dümdüz yapmak istiyorum işte beren saatin ki gibi kavissiz ama senin tasarımın da çokkk güzel gerçekten emeğine gerçekten çok sağlık a.s. :1hug:

cnmmm dümdüz istiyorsan olma bence amlyt zaten düz burnun çok hafif bi kemer var anlaşılmıyorr kimsede bukdr yakınına gelip burnunu incelemes bence::)ahani kavisli istersen olda düze hiiç gerek yok yaff iyi burnun:)

Valla sinirleniyorummm ameliyattan sonra asabi bişey oldum heee allah hayırlara çıkarsınnn nefes alcamm yerde sıkıntı çekiyorumm

canım çok çok geçmiş olsun ya
inan bu kadar problemli bir işlem olduğunu bilmiyordum
canım doktoruna söyledin mi bu problemi peki?
benim iki kuzenimde geçirdi böyle bir problem olmadı ama acaba zamanla geçiçek bir durum mudur bu?

cnmmm dümdüz istiyorsan olma bence amlyt zaten düz burnun çok hafif bi kemer var anlaşılmıyorr kimsede bukdr yakınına gelip burnunu incelemes bence::)ahani kavisli istersen olda düze hiiç gerek yok yaff iyi burnun:)

kaydirigubbakcemile3 annemde diyor burnunun dibine giriyorum anca kızım uğraşma kendinle diye ama napem
ya canım çok saol gerçekten ya galiba özgüven eksikliğim var kendime karşı büyütüyorum acık çok saolasın ama ya içimi rahatlattınız acaba insanlar nasıl bakıyor diyorum diyorum içimi kemiriyorum ama anneme babama birde yakın arkadaşlarımın dışında sorucak kimsem yok tabi kaydirigubbakcemile3 onlarada bak beni mutlu etmek için mi söylüyosun gerçekten mi diyip deli ediyorum
çok teşekkürler senin yorumuna çok inanıyorum gerçekten kaydirigubbakcemile5

X