Arkadaşlar ultrason görüntülerim boş gebelik mi

Mesela benim hesaplamama göre 8 haftalık olması gerekiyordu ama 6 haftalıkmış bebişim yani geç döllenme olmuş
Oluyor mu öyle şimdi sizin nasıl oldu bebek görüntümü benimde 7hafta 6 gün hesaplamalarına göre ultrason 5 hafta 3 günlük bir sene önce boş gebelik yaşadım aynı şeyleri tekrardan yaşamak istemiyorum bir seneden fazla geçti ve bende hala o piskoloji var

Oluyor mu öyle şimdi sizin nasıl oldu bebek görüntümü benimde 7hafta 6 gün hesaplamalarına göre ultrason 5 hafta 3 günlük bir sene önce boş gebelik yaşadım aynı şeyleri tekrardan yaşamak istemiyorum bir seneden fazla geçti ve bende hala o piskoloji var
Ben kan testi yaptığımda 5 buçuk 6 hafta civarı çıktı bir iki hafta sonra gittim doktora normalde 8 haftalık olması gerekirken kese gözüktü bebeği tam göremediler kalp atışını da duyamadılar bi hafta sonra gel dedi gittiğimde kalp atışını da duyduk kalp atışını 7 haftalıkken duyduk yani ilk gittiğimde 8 haftalık olması gerekirken 6 haftalıkmış bana da boş olabilir dedi folik asit verdi haftaya kalbi duyamazsak kürtaj dedi perişan oldum ama çok şükür benimle Rabbim bütün isteyenlere ve size de nasip etsin inşallah 🥰

X