Arkadaşlar yardım edin ısınamıyoruz:(

Nisan-34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2018
304
127
32
Arkadaslar merhaba, biz 2 gün önce yeni bir eve taşındık, yeni evimizde merkezi sistemli ısınma var ve 2 gündür kombi ful yandıgı halde ev hiç ısınmadı, yönetici bununla ilgili apartmanda hiç şikayet olmadı dedi. 54 daireli büyük yeni bir bina yalıtım var alt üst dolu, sabah güneşide alıyor. Eşimde bende inanılma hayal kırıklığı yaşıyoruz. Peteklerde de sıkıntı yok. Isınır mı bu ev ?

Arkadaslar merhaba, biz 2 gün önce yeni bir eve taşındık, yeni evimizde merkezi sistemli ısınma var ve 2 gündür kombi ful yandıgı halde ev hiç ısınmadı, yönetici bununla ilgili apartmanda hiç şikayet olmadı dedi. 54 daireli büyük yeni bir bina yalıtım var alt üst dolu, sabah güneşide alıyor. Eşimde bende inanılma hayal kırıklığı yaşıyoruz. Peteklerde de sıkıntı yok. Isınır mı bu ev ?
Belki yeni taşınmanızla alakalıdır ev uzun zamandır boş ise yeni yeni ısınıyordur. Ki 54 daireli demişsiniz altlı üstlü herkesin petekleri açıksa ve tam ara daireyseniz kesin ısınmalı ev. Peteklerde su birikmiş olabilir mi ?

Petekler son ısıda el değmiyor öyle güzel yanıyorlar ön cephede sağ köşede kalıyoruz alt ve üst komsularımız var. Ev 2 hafta boş kalmış

Alt ve üst komşularıniz petekleri yakıyor mu acaba?
Birde rüzgar alan bir cepheyse illaki duvarlar soğuk oluyor.soğuk üflüyor hatta duvar:KK43:

Alt ve üst komşularıniz petekleri yakıyor mu acaba?
Birde rüzgar alan bir cepheyse illaki duvarlar soğuk oluyor.soğuk üflüyor hatta duvar:KK43:
Henüz tanışamadık komsularımızla ama cocuk sesleri geliyor arada yakıyorlardır diye düşünüyorum:KK43:

Henüz tanışamadık komsularımızla ama cocuk sesleri geliyor arada yakıyorlardır diye düşünüyorum:KK43:
Kesin yakiyorlardir ozaman canim.bizimde evimiz yalitimli.buradaki ilk kışımiz.benim oda disinda ev kendiliginden sıcak. Ruzgar goren bir cephesi var odamin ama petekleri yakınca hamam gibi oluyo.
Sizin katin izolasyonunu mu es geçtiler acaba yaa..çok enteresan bir durum.
Bence komşularımızla tanışın ve sorun belki onlarin bildigi birsey vardır.
Doğal gaz cayir cayir yanarken üşümek gerçekten işkence anlıyorum sizi

bi süre beklyeceğiz bakalım ve zaten kiracıyız taşınmak durumunda kalmayalım yeter bana :KK43: teşekkürler ilgilendiğin için :)

Yeni taşınılan evi hemen ısıtmak biraz zor oluyor malesef . Bundan kaynaklı olabilir hiç bir sorun yoksa.

Peteklerin arkasina aliminyum gibi bi malzeme var o koyuluyor koctas gibi yapi marketlerde satiliyor onlardan alabilirsiniz isi kaybini onluyor isinin eve yayilmasina yardimci oluyor belki faydasi olur

ev uzun zamandır boşsa petekler de yanmadığından duvarlar soğumuştur. ısınması biraz sürer sonra zaten rahatlarsınız bence

petek temizliği yaptırmak fayda edebilir, birde faturadan avantaj için termostat kullanabilirsiniz

X