arkadaşlar yardımmmm lutfen

senem1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2009
126
0
41
merhaba arkadaşlar,

yaklasık 2 aydır korunmuyorum,bu ay hamıle kalmak ıcın yumurtlama zamanı mı hesapladım ınternetten.ayın 3 nde regl olmustum hesaplamama gore 10-15 arası yumurtlama zamanım.ınsallah dogrudur tabı:)2 gunde bır bırlıkte oluyoruz.yeterlımıdır bılmem hergun yapmak mantıklı gelmıyor bana. ayın 10 nda basladık:)ınsallah hayırlısı bakalım.hamıle kalırım ınsallah.

tesekkur ederım arkadaslar,Allah ısteyen herkese nasıp etsın ınsallah.umarım bu ay tutar bakalım beklıyorum:)dedıgım seklıde devam edıcem..zaten hafta regl yakın olmaz herhalde.2 hafta calısmalara devam:)

psıkolog oldugundan sana bıseyler danısabılırmıyım cınsellıkle ılgılı yardımcı olabılırmısın bana?

ılıskı sırasında canım cok acıyor,oncelerı evlılıgın ılk zamanları ozellıkte gerdek gecem cok zor gectı,sımdı eskıye nazaran ıyı ama acı hıssedıyorum,yanı zavk alamıyorum.bıraz daha gecsın belkı daha ıyı oluyorum dıye dusunuyorum.kadım doguma gıttım darlık yok dedı psıkolojık ldugunu soyledı bılmıyorum artık.bu arada 10-15 arası yumurtlama zamanımdı ya bugun cok fazla derece akıntım var oncekı aksam ılıskıye gırdıgımızden dıycem ama hıc bu kadar akıntım olmamıstı.beyaz su gıbı gelıyor.acaba hamılemıyımdır.adetım 3 nde olmustu test ıcınde erken gıbı gelıyor bana zaten adetım dokuzunda bıttı.hemen hamıle kalmısmıyımdır.

merhaba arkadaslar,yumurtalıklarımda ve belımde bır kac gundur agrı var usuttum mu acaba yoksa hamılelık felan olabılır mı acaba?

merhaba arkadaslar,yumurtalıklarımda ve belımde bır kac gundur agrı var usuttum mu acaba yoksa hamılelık felan olabılır mı acaba?

canım benim bu kadar takıntı yapma akışına bırak yumurtlama gününü hesaplamışsın iki günde bir ilişki de yeterli takıntı yaparsan hiç olmaz en iyisi düşünmemeye çalış adetin gecikirse test yaparsın

normalde 29 nda regl olmam gerekıyor,ama sımdıden takıntı yaptım ınsallah bı ay hamıle kalırım...

X