arkadaşlar yardımmmm!!

zynpyldzzz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2023
33
3
arkadaşlar ben labioplasti ve vajina daraltma ameliyatı oldum 2 gün oldu ama çok yanıyo ne yapabilirim lütfen yardımcı olun canım yanıyo çünkü ağrı kesici içmeden duramıyorum ve böyle olması normal mi 😢😢😢😢

Bende iki gün önce labioplasti oldum ama bıraksan 5 saat yürürüm hangi doktora oldun? antibiyotik - dikişlerdeki kaşınma için krem verdi mi? Buz kompresi yapıyor musun? Çok acı çekmen normal değil bence doktorla iletişime geçmen lazım.

Bende iki gün önce labioplasti oldum ama bıraksan 5 saat yürürüm hangi doktora oldun? antibiyotik - dikişlerdeki kaşınma için krem verdi mi? Buz kompresi yapıyor musun? Çok acı çekmen normal değil bence doktorla iletişime geçmen lazım.
devlet hastanesinde oldum ağrı kesici ve antibiyotik verildi sadece buz kompresi yapılması gerektiği de söylenmedi bugün de yanma değil de dikiilerin olduğu yer ağrıyo

Eczanelerde buz jel kompres satıyorlar hemen 2 tane al, ben kremi sürüp üzerine gazlı bez koyup hemen ardından jel kompresi koyuyorum. Üstünde baksiri giy, jel kompresin şeklini ayarlayabilirsiniz korkma

Bu tarz yorumlara çokça rastladım ve gerçekten şaşırıyorum. Benim 10.uncu günüm sünnet olmuş çocuklar gibi yürüyorum hala. İç dudaklardan biri çok şiş bacaklarımı kapatınca ağrı yapıyor. Batma ve kaşıntı var. 6 günümde büyük tuvaletimi yaparken de dikişlerim açılmış. Doktorumdan da memnundum ama diğer yorumları görünce tereddüte düştüm

Çok geçmiş olsun arkadasim, agri konusunda doktoruma danışmıştım. Hastaları hep ağrısız çıkıp gidiyorlar, sebebinin atılan dikislerden kaynaklı olduğunu söyledi. Tek dikiste bağlamıyor, ayrı ayrı halkalar şeklinde tek tek dugumleyerek dolusuyla dikiş atiyor. Böylece bir dikisin patlaması diğerlerini etkilemiyor. Oyle bir durumda yaşanmadı gerçi bende. Birde tabana yani tam iç dudakların başlangıcına temel dikişler atiyor, o da şeklini korumasını sağlıyormuş. Keske her doktor acısız ağrısız yapabilse su ameliyatları.

Daraltmada olduğu için normal sanırım.

Çok geçmiş olsun arkadasim, agri konusunda doktoruma danışmıştım. Hastaları hep ağrısız çıkıp gidiyorlar, sebebinin atılan dikislerden kaynaklı olduğunu söyledi. Tek dikiste bağlamıyor, ayrı ayrı halkalar şeklinde tek tek dugumleyerek dolusuyla dikiş atiyor. Böylece bir dikisin patlaması diğerlerini etkilemiyor. Oyle bir durumda yaşanmadı gerçi bende. Birde tabana yani tam iç dudakların başlangıcına temel dikişler atiyor, o da şeklini korumasını sağlıyormuş. Keske her doktor acısız ağrısız yapabilse su ameliyatları.
ara ara kanamam oluyo çok fazla değil ama 2 3 damla falan normal mi sizce anormal bir durum yok değil mi

arkadaşlar ben labioplasti ve vajina daraltma ameliyatı oldum 2 gün oldu ama çok yanıyo ne yapabilirim lütfen yardımcı olun canım yanıyo çünkü ağrı kesici içmeden duramıyorum ve böyle olması normal mi 😢😢😢😢
merhaba ben de labioplasti oldum benim de bugün 5. günüm ama çok kötü durumdayım yanma kaşıntı mahvetti beni ayrıca oturamiyorum 😰😰😰😰😰 yardım lütfen

Ben bir de adet oldum. Ağrım yok bol bol buz uyguluyorum. Peçeteye sarip mutlaka buz uygulamanız gerekmekte ben ilk günler sürekli buz uygulaması yaptım şimdi saat başı yapıyorum.

X