arkadaşlar yardımmmm!!

Bu tarz yorumlara çokça rastladım ve gerçekten şaşırıyorum. Benim 10.uncu günüm sünnet olmuş çocuklar gibi yürüyorum hala. İç dudaklardan biri çok şiş bacaklarımı kapatınca ağrı yapıyor. Batma ve kaşıntı var. 6 günümde büyük tuvaletimi yaparken de dikişlerim açılmış. Doktorumdan da memnundum ama diğer yorumları görünce tereddüte düştüm
Merhaba vajinoplasti de oldunuz mu yada olan var mı bu grupta?

anladim
bıraktım ben de baticon sürmeyi 😰😰😰 klitorisin dikişleri duruyor hala
sizin kaç gün oldu bugün
Klitorisime dokunulmadi. Batikonu bırakıp sabah akşam rif ampul ile pasuman yaptım. Yaraların iyileşmesi bayagi hizlandi 1 ay oldu ve hala kalın dügümlü dikişler duruyor. Sanirim yazdan devamlı terlemeden dolayı kuruyup düşemiyorlar

iç camasir bile giyemiyorum 😰😰😰😰 bu ağrım hiç olmadı diyenlere çok şaşırıyorum masallh ya
Tıpatıp aynı durumdayız. 2.haftamın sonunda çekilme batma hissinden dolayı hala oturamıyordum. Çok fazla da şişlik vardi. Açıkcası ne zaman dikişlerim açıldı, ne zaman ayaklandıysam cok miktarda akıntı veya irin geldi. Sonrasında rahatladım

Merhaba, ne olur yardım edin, çok korkuyorum...
51 gün önce vajina daraltma ameliyatı oldum. Ama sanki çok dar oldu gibi. İlişki denedik bir kere ilk kezyapamadım. Parmağımla denemek istedim, iki parmağım
zor giriyor. Bu durum normal mi acaba?

Eczanelerde buz jel kompres satıyorlar hemen 2 tane al, ben kremi sürüp üzerine gazlı bez koyup hemen ardından jel kompresi koyuyorum. Üstünde baksiri giy, jel kompresin şeklini ayarlayabilirsiniz korkma
Peki eve çıkarttıktan sonra gazlı bezi araya koymamız gerektiğini ve krem sürmem gerektiği söylendi dokunamıyorum Dikişlerim birleşmemesi için bir de vajina dudaklarının şekli bozulmaması için koymak zorunda olduğum söylendi sizlerin de başıma böyle birşey geldi mi gazlı bezi koymak zorunda mıyız?

X