Arkadaşlarım tarafından kullanılıyorum hissi

Ya ne münasebet. Bunu söylediğinizde nesini yanlış anlayacak ki, anlarsa da kendi bilir ayrıca. Yalnız bu y’ye ayrıca dikkat edin, hem karakteri tam oturmamış hem de konuştuğunuzda “tamam söylemem” diyip yine be var ne yoksa anlatabilirS ben olsam bi süre y ye özel birşeyimi anlatmam.
Y maalesef çok çocuksu.Sevgili ve arkadaş çevresinin birbirinden ayrı şeyler olduğunun farkında değil.Ona göre sevgili her seyi bilmeli.Ben bunu söylediğimde tabii senin erkek arkadaşın yok bayadır bilmezsin demisti.

Arkadaşımin attığı resimleri nispet olarak algılamam, benimle güzel anlarını paylaşıyor diye düşünürüm ama sen anlamazsın lafı beni cok kızdırır. Neden diye ciddi bir şekilde sorar, cevaba göre tavır takinirim.
Diğer arkadaşımla da özel konuşmak istersem tek gelmesini söylerim.
Normal şeyler atsa ben de yargılamam ama neden eşi ile olan sevgi pozlarını bana atıyor ki?Anı yaşamak varken neden başkasına gosterme isteği duyar insan?Tek eksik yönümün hayatımda biri olmadığını zamanında ağır şeyler atlattığımı biliyor.

cevrem cok genis.. hepsi de sahici dostluklardi.. cok fedakardim. karsiliginda boyle seyler goremeyince kirilirdim. insan kaybetmemek icin cok savastim. on yil sonra sizin oldugunuz noktadayim. herkes evinde duzeninde.. arkadasliklarin ici bosalmis. gecen bir insani hayatimdan cikardim bir yanlisini gorup. zerre icim acimadi.. iyi yaptim dedim.. sizin bu arkadaslarin da hayri yok. kocasina bile anlatmamali sirrinizi degil sevgiliye. digeri desen cekilir dert degil.
Hayatına erkek girince varını yoğunu ona adayan kadinları anlayamıyorum.Oysa insanın dostu da olmalı.Özel alanı olmalı.Bilmiyorum şuanda erkek arkadaşım yok ama varkende arkadaşlarıma saygısızlık yapmıyordum.Onlarla da vakit gecırir, yalnız görüşürdüm.

Y ile olan arkadaşlık kurtarılabilir belki ama x kişisi çok tehlikeli. Burdan bakınca hiç dost gibi görünmüyor.
Ben bana iyi gelmeyen arkadaşlıkları bitiriyorum. X i de çoktan uğurlamıştım.

2sine de çoktan kalın çizgimi çekmiştim.
Ben zaten borç olaylarına hep karşıydım.
Ne alırım ne veririm.

Y maalesef çok çocuksu.Sevgili ve arkadaş çevresinin birbirinden ayrı şeyler olduğunun farkında değil.Ona göre sevgili her seyi bilmeli.Ben bunu söylediğimde tabii senin erkek arkadaşın yok bayadır bilmezsin demisti.

Normal şeyler atsa ben de yargılamam ama neden eşi ile olan sevgi pozlarını bana atıyor ki?Anı yaşamak varken neden başkasına gosterme isteği duyar insan?Tek eksik yönümün hayatımda biri olmadığını zamanında ağır şeyler atlattığımı biliyor.
2si de bencil ve arkadaşınız değiller. Bu iki tipi de hayatınızdan çıkarın. Toksik insanlar bunlar.

X