Arkadaşlarım

papatya_sever

‍‍‍
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2011
899
650
merhaba burun ameliyatı oldum , eski komşularım şimdi yakın arkadaşlarım bana geçmiş olsuna geleceklerini söylediler ama gelmediler ,ben buna çok kırıldım.kırılma sebebim de söz verip gün belirtip sonrada gelemiyoruz sen haftaya güne katılırsın demeleri .gelmeme sebepleri de çok saçma ,güya birinin babası hasta imiş doktora götürmüş ig sine baktım kahvaltı gezmesinde ordan kafede :KK43: özellikle bir tanesi çok yakınım yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi aynı apartman da iken çok samimi idik o bile uğramadı .babam vefat ettiğinde de geleceğiz dediler sonra birşeyler bahane etti gelmediler .
Şimdi size danışmak istediğim burun estetiği ameliyatı sonuçta zaruri bir ihtiyaç değil keyfi sayılır beklenti içine girmemi dersiniz yoksa gelmeleri gerekirdi beklenti içine girmekte haklısınız mı dersiniz ?
Hassas bir insanım ve buna üzüldüm gerçekten hepsinin arabası imkanı var isteseler 15 dk lık mesafe aramız ve hep gezen insanlar bir engelleri sıkıntıları Yok !
Güne de gitmek istemiyorum açıkçası benim iyileşmemi bekledikleri katılmamı istedikleri için bir hafta ertelediklerini söylediler ne düşünmeliyim bilmiyorum :KK43:(

Bazen insan dünya telasesine kaptirir bazen de ruh hali hersey yolunda olsa bile izin vermez hiç bir bahanesi olmamalı aslında zor zamanda yanımda olmayanın desekde bir dinlemek lazim bu bahaneler acele etme bence ve gün e git git fakat en uygun anda lafını gedigine...Öz fikrim budur

Sonucda herkes haddini bilmeli sen güne giderek davete icabet ediyorsun senin karakterinin güzelliği olur lakin yeri gelince taşını atacaksın ki başı yarrilan nasıl acısını görsün

Sonucda herkes haddini bilmeli sen güne giderek davete icabet ediyorsun senin karakterinin güzelliği olur lakin yeri gelince taşını atacaksın ki başı yarrilan nasıl acısını görsün
Teşekkür ederim yorum yaptığın için !evet gitmezsem biz senin için bir hafta erteledik sen neden gelmedin yaparlar hatalarını görmezler !ama belli edeceğim bi şekilde beklediğimi söz verdikleri için !

gecmis olsun..takmayin kafaniza gelmek isteyen gelir zaten.belki yaptiginizi gereksiz gorup kiskanclik icine girmislerdir:)

gecmis olsun..takmayin kafaniza gelmek isteyen gelir zaten.belki yaptiginizi gereksiz gorup kiskanclik icine girmislerdir:)
Beni üzen neden söz veriyorsunuz haftaya cuma geliriz diyerek !madem öyle hiç bahsini yapmayın dimi, ben anneme iş yaptırdım sarma yaptı kadın gelebilirler diye en çok o zoruma gitti annemi yordum onlar için :KK43:

Rica ederim kk daş hiiiiç üzme tatlı canını gelmedilerde sarma boşami gitti afiyet olsun hem temizlik iman dan üzülme annen seve seve sana destek olmak icin ordaydi elin çırpı lari için diil :KK45:sen git ve onlar utansin ama lafıNida sakınma yeri geldiğinde tak!nasssiiiniiiz de :KK3:

Rica ederim kk daş hiiiiç üzme tatlı canını gelmedilerde sarma boşami gitti afiyet olsun hem temizlik iman dan üzülme annen seve seve sana destek olmak icin ordaydi elin çırpı lari için diil :KK45:sen git ve onlar utansin ama lafıNida sakınma yeri geldiğinde tak!nasssiiiniiiz de :KK3:
Çok tatlısın :KK48:tamam sakınmayacağım :KK51:

bence gelmelilerdi
onları daha iyi tanımış oldunuz artık
lütfen sizde onlara ona göre davranın
bu gününüzde gelmeyeceklerse k.çlarını kaldırıp bidaha da gelmesinler

X