Saç Rengi ve Saç Boyama arkadaslarımın gazıyla röfle yaptım yapmaz olaydım yardım!!!

eet yaa çok gzl olmş. ben de ablama röfle yapmayı düşünüorm ama ilk defa denicem becerememekten korkuorm bi püf noktası var mı röfle yaparken? bi de bi markanın röfle için saç bandı fln var onla mı yapılıo?

ya röfleyı evde yapmayın derim.zor iş saç bonesiylede gzl olmuyor.yakarsınız falan.. yazık olur.

Son düzenleme:
yaaa çıldırcam her goren sana gtmemiş dyor..herkes uzaylıya bakar gbi bakıyor...allahım ne yaptım bn yaa.2 hafta sabredebılırsem sabredicem.olmadı direk kahveye boyıycam.tarık menguç gbi oldum ya aynen öyle bakıyolar

beğenen arkadaslara tesekkur ederim birde etrafımdakıler alıssa iyi olacakmafoldumben:umursamaz:

Son düzenleme:
Bence çok güzel olmuş, ilk yaptırdığımda ben de kendimi kötü hissetmiştim ama zamanla ve birkaç yıkamayla alışıyorsun. Güle güle kullan ve bu renkten vazgeçme. :)

bence yakışmış fakat siz uzun zamandan beridir alışkın değilseniz bu renge ve çevrenizde sizde görmeye alışkın değilse bu tepkiler doğaldır..hepimizin başına geliyor...genelde parlayan röfle daha kalitelidir diye biliyorum..genelde mat olur yapılanlar ama biz parlak isteriz...mat istiyorsanız küllü tonlar seçmeniz gerekiyor..ama bence yakışmış kaşlarınız koyu renkse bir tonda kaşlarını açtırırsanız daha hoş duracaktır..ee haliyle sarı saç makyaj ister makyajsız halinizi görüpte moralinizi bozmayın..sizi soluk gösterir makyajsız sarı saç..ama bence gayet hoş yakışmış..

arkadaslar tesekkur ederim moral oldu bana.

makyaj yapan biri değilim malesef pek sevmem.o yusden de tuhaf durmus olabılırım.denemeye değer sanırım.brs sabredip dayanacağım.kimbilir sonra belkide bırakamam:) yinede kararsıs kalırsam eski saçımıda koyarım ve tarafınısdan yardım isterim.

bu arada kaşlarım koyu kumral.etraftakılere sordum dikkat cekmiyormuş ama açayımmı dyede dusunuyorum o saman daha mı doğal durur ki?(basıma ne gelıyorsa doğal dursun dye yaptığım çakmalıklardan gelıyor saten:))

bu arada klavyem bosulmus alfabemısın son harfi basmıyor yerıne (S) yasıp duruyorum.idare edin:)

tesekkurlerr:).

aaaaaaaa cnmm çok güzel duruyoooooo teninlede acaip uyumlu olmuşş...kullan bisürüe sevmesen deiştirirsin ama cidden güzel:)

gözün alışmadığı için sana öyle geliyor. hatta bende dip röfle yaptırdığımdada yaşıyorum bu sölediğini.
yıkandıkça oturcak rengi merak etme. gözünde alışır hatta. ama keşke yaptırmasaydın röfle çok yıpratıyo saçı. ben şimdi düz bi renge boyatıp röfleden kurtulmak istiyorum keçeleşti saçım çok.

BNCEDE ÇOK GÜSEL OLMUS BOSUNA DERT EDİON ÇOK HOS GÖRÜNÜOON :1rolleyes:

RÜSGARIN KISIIIIIIIIIII

Canım röfleni yaptırdığın kuaföre gidip cila yaptırsana, fotoğraftan hoş görünüyor ama herkes tepki verdiğine göre çok değil demek ki. Renklerin oturması açısından cila şart..

Canım röfleni yaptırdığın kuaföre gidip cila yaptırsana, fotoğraftan hoş görünüyor ama herkes tepki verdiğine göre çok değil demek ki. Renklerin oturması açısından cila şart..

bu hafta gecsın eğer gozum alısmassa gtmeyı dusnuyorum.cila için para mara isterse de kendim boyarım ztn yapmadığım iş değil:-)

bence de bi cila attır canım..sorununu çözeceğine inanıyorum..gidip de birden kopkoyu yapma sakın pişman olursun..benim kuaförüm ciladan para almıyo genelde..benim de hep başıma gelen şey çünkü bu, bilirim..saçıma röfle ya da gölgeyi yaptırıp hooop ertsi gün cilaya..ertesi gün ya da 1-2 gün içinde gittiğim için de ciladan para almaz..sonuçta beğenmedim geldim di mi ama...düzelticek paşa paşa..direkt git cila attır diyorum tatlım, kimsenin beğenmediği saçlarla gezmek çok kötü bişi çünkü..direkt özgüven yerle bir oluyo...

Yok canım almaz.
Saçı senin beğeneceğin hale getirmek zorunda zaten.
Git ve ben cila attırmak istiyorum de.

saçların güzel olmuş aslında, sadece oturmamış rengi bence.. ben esmerim saçlarımı kumral boyuyodum hep, sarı röfle yaptırdım ve saçlarımı daha önce hiç bu kadar yakıştırmamıştım kendime, hatta beni yeni tanıyanlar kendi saçım zannediyormuş sonradan ortaya çıktı =)) yani söylemek istediğim şu bana yakıştıysa sana heralde yakışır çünkü doğal saç rengin açık kumralmış..

fakat ciddiye alırsan birşey söylemek istiyorum, kaşlarının sadece ucunu gördüm ama biraz koyu duruyolar, açarsan rengini ama çok değil açık kumral, ondan sana acaip gözüküyodur belki de...

saçların güzel olmuş aslında, sadece oturmamış rengi bence.. ben esmerim saçlarımı kumral boyuyodum hep, sarı röfle yaptırdım ve saçlarımı daha önce hiç bu kadar yakıştırmamıştım kendime, hatta beni yeni tanıyanlar kendi saçım zannediyormuş sonradan ortaya çıktı =)) yani söylemek istediğim şu bana yakıştıysa sana heralde yakışır çünkü doğal saç rengin açık kumralmış..

fakat ciddiye alırsan birşey söylemek istiyorum, kaşlarının sadece ucunu gördüm ama biraz koyu duruyolar, açarsan rengini ama çok değil açık kumral, ondan sana acaip gözüküyodur belki de...

canım kaşlarımı sordum herkese buna kuaför de dahil.açmaya gerek yok göze batmıyor dediler.bi kişi bile aç demedi.o yuzden ellemedim.

peki yarın kaç ton koyulastırsam ki acaba.?bu kadar parlamak istemıyorum.cila atınca koyulasabılıyor diye biliyorum ?

mischabarton4.jpg

şu tonlara gelmez mi?

...

evet bence de çok çiğ olmuş çizgi çizgi duruyor hiç karışmamış.bence tek renk kumral boyarın zamanla o röfleler iyice açılır kendinden gölgeli ışıltılı durur

bence acele etme..
cok begendım rengını ben..
yuzun net degıl ama tenınle cok tezat degıl gıbı
bıraz bekle ılle de olmamıs dersen gıt cıla atttır
ama bence bu halı cok guzel
avutmak ıcın degıl hakkaten begendıgım ıcın soyluyorum.

çok güzel olmuş bence. alışamadığın için kötü geliyordur sana

X