arkadaslarımın gazıyla röfle yaptım yapmaz olaydım yardım!!!

seseda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2009
150
13
yardımlarınız için tşk arkadaslar siliyorum konuyu (:-)

Son düzenleme:

maytap80

varmı aşktan öte?
Pro Üye
15 Eylül 2007
8.746
41
40
resim koyamıyormusun
ben kendim sarışınım ve sürekli röfle yaptırmama rağmen ilk yaptırdığım bir hafta aynanın önünden geçerken bu kim beee diye irkiliyorum
yıkadıkça oturuyo saçının rengi 2 hafta falan kullan bence
bide görsek nasıl olmuş

seseda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2009
150
13
yarın koyabılrıım sanırım telefonumun kamerası bozuldu kardesımınkınden cekerım.

serin7979

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
1.955
1
ben yıllarca röfle yaptırmıs biri olarak önce beyaz sabunla yıkardım bayagı fark ediyor
iyice rahat etmek istersen sık yıka zaten yıkadıkca oturacaktır

Deryacik

...KUAFÖR OLDUM BEN...
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2007
7.808
7
33
zamanla gözün alışır canım merak etme
Şuan sana değişik geliyordur

nem

20♥06♥2010
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2008
7.324
8
cnm bende çok açık bulup ertesi gün gittim 3 ton koyulaştırdım okdr çok koyulttumki kuaförrr boşa yapmışıs dediii...valla 3 yıkamaya tekrar açıldı istedigim renk oldu...şuanda açık kahveye boyadım halaa kapanmadılarrrrr...bence koyult begenmediysennn...geri açılıyo zaten..açılana kdr gözün alışır..

turuncu_girl

Guru
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2007
7.935
1.880
Canım bende platin balyaj attırdığım halde kendimi bi tuhaf hissediyordum aynaya bakınca
Zamanla gözün alışacaktır.Saçının rengide yıkandıkça otururyerimseniben

seseda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2009
150
13
resımlerımı ekledım kızlar bi akıl verin evden dısarı çıkamıyorum evdende kımse beğnmedi

G

GaydiricubbatCemilem

Ziyaretçi
canım güzel olmuş bence,şimdi yeni boyattığın için gözüne çiğ geliodur ama bi kaç yıka gözün alışır bence biraz bekle..

E

EU2

Ziyaretçi
ben çok beğendim bütün samimiyetimle sölüyorum benim hoşuma gitti eğer çiğlik varsa bikaç yıkamaya oturuyor zaten rahat ol bende doğumdan sonra röfle yaptırıcam ve istediğim tonlar bunlar senin zemin ne renkti merak ettim bu arada eğer çokda açılırsa endişelenme araya kahve gölgeler attırırsın sarısıda istediğin tona gelmiş olur güle güle kullan cnm...

seseda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2009
150
13
ben çok beğendim bütün samimiyetimle sölüyorum benim hoşuma gitti eğer çiğlik varsa bikaç yıkamaya oturuyor zaten rahat ol bende doğumdan sonra röfle yaptırıcam ve istediğim tonlar bunlar senin zemin ne renkti merak ettim bu arada eğer çokda açılırsa endişelenme araya kahve gölgeler attırırsın sarısıda istediğin tona gelmiş olur güle güle kullan cnm...

tşk ederim keske bnde beğenebılsem:S
doğal saç rengim açık kumral.ama üzerine 7,1 küllü kumral vurmustum röfleye gtmeden önce.

E

EU2

Ziyaretçi
alışırsın rahat ol:)benim saçımda kahve dipler kendi saçım uçlar biraz daha açık ben boyatamıyorumda ben napıyım:)

aslim29

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2008
82
0
Saçların koyduğun ilk resimdekinden daha doğal ve hoş görünüyor. Senin gibi diğer insanların da ilk anda yadırgaması normal. Hem rengin oturması hem de senin ve çevrendekilerin alışması için biraz zaman tanımalısın bence. Bir iki hafta sonra baktın olmadı içine sinmedi bir çare düşünürsün.

Ama tekrar söyliyim, önceki halini bilmeyen biri olarak saç rengini çok hoş ve doğal buldum. Bence tadını çıkar :KK66: