Arkadaslik iliskileri

ortamda konuşulurken sizin yüzünüze bakılmaması sürekli bi tarafla göz kontağı kurulması ayıp ama... onlar daha iyi anlaşıyorsa zaten birbirlerini yanlış anlamazlar orada misafir gibi olan siz olduğunuz için aralarına katıldığınızda sizi dahil etmeleri gerekir

ama kafaya takılması gereken birşey mi tabii ki değil şunu demek istiyorum eğer kendinizi mutsuz ve kötü hissediyorsanız gitmeyin :KK66: size iyi gelen sohbetlerin içinde olun derim birde iş yerinde arkadaşlıklar sıkı fıkı olunca ileride sorunda yaşanıyor her zaman biraz daha mesafe iyidir emin olun...

Ben sizi anladım ben de öyle hissediyorum bazı durumlarda. Ve ister istemez bozuluyorum. Bazı insanların aurasi oluyor enerjisi yüksek oluyor ben de öyle olmak isterdim ama değilim. Enerjisi yüksek insan da şeytan tüyü var dediklerimizdir ayrica bir ortamda diğer insanları kendine çekebiliyor.

Enerjiden alakasız da oluyor mesela bi yakın arkadaşım başka bir arkadaşımız gelince ona yoneliyordu hala öyle yapar gicik olurum içten içe ama şey de fark ettim beni uzun zaman görmese ben geldiğimde bana yöneliyor. Yani o arkadaşı özlediği için büyük ihtimal ya da konuşacak konulara göre de değişiyor.
Ay iste su herkesi kendine cekebilme ozelligine bayiliyorum bazi insanlarda cidden hep boyle oluyor neden bilinmez :) ben de bazen gicik oluyorum benim yakin arkadasim daha az yakin oldugumuz biriyle benfen daha yakin olunca. Yakinsan hissettir dimi 😅 ben daha cok hayatimin merkezime koyuyorum mesela yakinlarimi her zaman her durumda

ortamda konuşulurken sizin yüzünüze bakılmaması sürekli bi tarafla göz kontağı kurulması ayıp ama... onlar daha iyi anlaşıyorsa zaten birbirlerini yanlış anlamazlar orada misafir gibi olan siz olduğunuz için aralarına katıldığınızda sizi dahil etmeleri gerekir

ama kafaya takılması gereken birşey mi tabii ki değil şunu demek istiyorum eğer kendinizi mutsuz ve kötü hissediyorsanız gitmeyin :KK66: size iyi gelen sohbetlerin içinde olun derim birde iş yerinde arkadaşlıklar sıkı fıkı olunca ileride sorunda yaşanıyor her zaman biraz daha mesafe iyidir emin olun...
Evet haklisiniz aslinda bu biraz ayip bir sey. Bi ortamda herkesle iletisim kurulmali bi temas olmali ben cok dikkat ederim bir sey anlatirken herkese bakarim tek kisiye odakli kalmam asla

Dista kaldigimi dusundugum anlarda cok keyifli hissedemiyorum malesef ki :) ister istemez modum dusuyor o zaman da pek konusasim gelmiyor haliyle
O halde bir tık geri çekin kendinizi, telefonla ilgilenin arada, suratinizi asın azıcık. Hissedip hatalarını anlarlar, geri dönüş yaparlar diye düşünüyorum. Olumlu sonuç almazsanız da arkadaş grubunuzu degistirmek kalıyor. İkisiyle de ayrı ayrı görüşün farklı zaman diliminde öyle yıpratıcı olmaz en azından.

O halde bir tık geri çekin kendinizi, telefonla ilgilenin arada, suratinizi asın azıcık. Hissedip hatalarını anlarlar, geri dönüş yaparlar diye düşünüyorum. Olumlu sonuç almazsanız da arkadaş grubunuzu degistirmek kalıyor. İkisiyle de ayrı ayrı görüşün farklı zaman diliminde öyle yıpratıcı olmaz en azından.
Artik bir de boyle deniyeyim. Arkadasta kolay bulunmuyor ki bu zamanda :)

Ben eğer gerçekten görmezden gelindiğimi ve benimle muhabbet etmenin onlar için önemsiz olduğunu düşünecek kadar dışarıda kalıyorsam bahane uydurup gitmemeye çalışıyorum.
Kimseyle muhabbet etmek için ekstra bir özen gösteremem valla..
Ama gerçekten dışarıda bırakıyorlarsa beni..
İkili denk gelirsek konuşur geçerim.
Ama basit mevzularda (üçlü bir muhabbette çok doğal bir şekilde yaşanıyor bazen böyle şeyler) hiç önemsemem.
Yani ne denli dışarıda bıraktıklarına bağlı..
Sizi önemsemedikleri içinse mesafenizi koyun geçin..

Ben eğer gerçekten görmezden gelindiğimi ve benimle muhabbet etmenin onlar için önemsiz olduğunu düşünecek kadar dışarıda kalıyorsam bahane uydurup gitmemeye çalışıyorum.
Kimseyle muhabbet etmek için ekstra bir özen gösteremem valla..
Ama gerçekten dışarıda bırakıyorlarsa beni..
İkili denk gelirsek konuşur geçerim.
Ama basit mevzularda (üçlü bir muhabbette çok doğal bir şekilde yaşanıyor bazen böyle şeyler) hiç önemsemem.
Yani ne denli dışarıda bıraktıklarına bağlı..
Sizi önemsemedikleri içinse mesafenizi koyun geçin..
Onemsediklerini dusunuyorum ama iste muhabbet bi sekilde bu yone gidiyor canimi sikanda bu. Niye gidiyor, niye ben daha on planda olmuyorum, niye benim etrafimda donmuyor muhabbet niye insanlari dogal bi sekilde cekemiyorum oyle kendime

Klasiktir ki bu biri illa dışta kalır. Tavsiyem size daha yakın hisettiğinizle birebir görüşmeniz. Ben üçlü arkadaşlıklardan kaçınırım hep.

3'lü arkadaşlıklarda genelde olan bisey bu.Genelde biri daha dışta kalır. Enerjileri,kafa yapıları birbirlerine daha çok uyuyordur.Belki aralarındaki samimiyet, paylaşım daha fazladır.
Üçlü görüşmelerde bu mevzu canınızı sıkıyorsa bence ayrı ayrı görüşün.Bir süre sonra bunu dile getirmeniz veya hissettirmeniz durumunda daha kötüye gidebilir herşey.
Öncesinde arkadaşlık ilişkilerine çok fazla önem verirdim,zaman zaman hakettigim değeri göremediğim için çok da yıpranırdım.
Şimdilerde kasmıyorum akışına bırakıyorum arkadaşlık ilişkilerim çok daha sağlam ve samimi.İnanın böyle daha güzel.

3'lü arkadaşlıklarda genelde olan bisey bu.Genelde biri daha dışta kalır. Enerjileri,kafa yapıları birbirlerine daha çok uyuyordur.Belki aralarındaki samimiyet, paylaşım daha fazladır.
Üçlü görüşmelerde bu mevzu canınızı sıkıyorsa bence ayrı ayrı görüşün.Bir süre sonra bunu dile getirmeniz veya hissettirmeniz durumunda daha kötüye gidebilir herşey.
Öncesinde arkadaşlık ilişkilerine çok fazla önem verirdim,zaman zaman hakettigim değeri göremediğim için çok da yıpranırdım.
Şimdilerde kasmıyorum akışına bırakıyorum arkadaşlık ilişkilerim çok daha sağlam ve samimi.İnanın böyle daha güzel.
Genelde arkadaslarina fazla onem verenlerde goruyorum bu sorunu. Cok sallamayanlar daha cok seviliyor galiba. Ben de arkadasliklarimi onemserim yakin arkadaslarimin yeri cok ayridir ama genelde ben de verdigim degeri goremem. Hep ben bir tik daha cok dusunurum daha cok yazarim. Sonra da boyle yeni insanlar gelince ikinci plana atiliyorum ya da uzaklasip konusmamalar oluyor. Sanirim cok deger vermemek gerek

Genelde arkadaslarina fazla onem verenlerde goruyorum bu sorunu. Cok sallamayanlar daha cok seviliyor galiba. Ben de arkadasliklarimi onemserim yakin arkadaslarimin yeri cok ayridir ama genelde ben de verdigim degeri goremem. Hep ben bir tik daha cok dusunurum daha cok yazarim. Sonra da boyle yeni insanlar gelince ikinci plana atiliyorum ya da uzaklasip konusmamalar oluyor. Sanirim cok deger vermemek gerek
Bazen cepte görüyorlar.Arkadaslık ilişkilerinde de kaybetme korkusu olmalı. Ben ne yaparsam yapayım zaten hayatımda düşüncesi bir zaman sonra sıkıcı hale gelmeye başlıyor kimisi için.
Doğru arkadaş seçimi olduğunda inanın ne ikinci plana atılma ne de uzaklaşma oluyor.
Arkadaşlık kurmayı düşündüğüm kişiye ilk etapta biraz mesafeli durur, gözlemler ona göre aksiyon alırım genelde.Karsimdaki insanın tavırları,ona karşı tavırlarımda belirleyici olur.
Biraz geride durun bakalım. Kendilerinin bunun farkında olup olmadığını,size dönüşlerinin nasıl olacağını gözlemleyin.

Son düzenleme:
Evet malesef boyle oluyor ya takmamak lazim ya da 3lu arkadas olmamak :)
Zamanında biz de üçlü arkadaştık ama üçüncümüzde hep o içimize sinmeyen bir duygu vardı ve zamanla koptuk. Başka bir üçlü arkadaşlıkta da ben o üçüncü kişi olmuştum bilirim yani iyi değil o duygu

Bazen cepte görüyorlar.Arkadaslık ilişkilerinde de kaybetme korkusu olmalı. Ben ne yaparsam yapayım zaten hayatımda düşüncesi bir zaman sonra sıkıcı hale gelmeye başlıyor kimisi için.
Doğru arkadaş seçimi olduğunda inanın ne ikinci plana atılma ne de uzaklaşma oluyor.
Arkadaşlık kurmayı düşündüğüm kişiye ilk etapta biraz mesafeli durur, gözlemler ona göre aksiyon alırım genelde.Karsimdaki insanın tavırları,ona karşı tavırlarımda belirleyici olur.
Biraz geride durun bakalım. Kendilerinin bunun farkında olup olmadığını,size dönüşlerinin nasıl olacağını gözlemleyin.

Evet ben kiyamiyorum icten ice kirilsamda bi zaman sonra duzeliyorum. Ailem uzakta sadece is hayatim var burda onda da zaten secili insanlar baska bi ortamim yok cok. Cift olarak arkadaslarimiz var onlarla gayet guzel vakit geciriyoruz mesela cok sık gorusemesekte

Zamanında biz de üçlü arkadaştık ama üçüncümüzde hep o içimize sinmeyen bir duygu vardı ve zamanla koptuk. Başka bir üçlü arkadaşlıkta da ben o üçüncü kişi olmuştum bilirim yani iyi değil o duygu
Sanırım hemen hemen her 3lu grupta olan seyler. Ne garip herkes davranisina dikkat etse biraz daha hassas olsa bi sorun kalmayacak ama iste :)

Ikili en sevdigim :) ama iste olmuyor her zaman. Ben mi takiyorum diyorum ama hani bir sey oldugunda ilk aranan isimler vardir ya insan diyor neden ben degilim :) biz daha eski arkadasiz ama direkt akla yeni arkadasimiz geliyor ben neden gelmiyorum halbuki beni daha cok sevdigini biliyorum ama istee
E şu an yeni tanıştılar bir arkadaşlık heyecanı var, anlatacak çok şey var, hemde bekar ikisi de. Ben şahsen iki bekar kadınla sürekli görüşemezdim ya🙈 ne konuşucaz ki😂

E şu an yeni tanıştılar bir arkadaşlık heyecanı var, anlatacak çok şey var, hemde bekar ikisi de. Ben şahsen iki bekar kadınla sürekli görüşemezdim ya🙈 ne konuşucaz ki😂
Beraber calistigimiz icin konusacak sey oluyor da evet bekarlarin gezmesi tozmasina ayak uyduramiyorum haliyle. Sanirim artik evli arkadaslar edinmem lazim 😅😅

Beraber calistigimiz icin konusacak sey oluyor da evet bekarlarin gezmesi tozmasina ayak uyduramiyorum haliyle. Sanirim artik evli arkadaslar edinmem lazim 😅😅
😂😂 gerçekten öyle. Hatta şu an bana evli de yetmiyor, tek çocuklu da anlayamaz, 2 çocuklularla takılıyorum😂 böyle evriliyor hayatımız😎

Her girdiğin ortamda daha bir gözle görülen konuşkan olduğun için biraz kendini geri planda hissediyorsun iki yakın arkadaşın yanında. Bence çok normal bir durum bir dışlanma gibi yorumlamamalısın

X