Arkadaslik iliskileri

Her girdiğin ortamda daha bir gözle görülen konuşkan olduğun için biraz kendini geri planda hissediyorsun iki yakın arkadaşın yanında. Bence çok normal bir durum bir dışlanma gibi yorumlamamalısın
Ama iste benimle daha yakin eski arkadasim normalde. Kendisi de soyluyor beni daha cok sevdigini

Bence gereksiz bir takıntı yapmışsınız
İkisi bekar
Daha çok ortak noktası var
Ve daha çok şey paylaşabilirler aralarında
O yüzden kimin kimle ne kadar samimi olduğu ile ilgilenmeyin.
Boşverin.

Biraz ilgiye karşı zaafınız olabilir mi acaba? İki kişi sohbet etse onların sohbetini dinlemek bazen o ortamda olmak bile güzel oluyor. Evliyseniz ve evliliğiniz eşiniz vs vs bunlardan bahsediyorsanız bekarlara sıkıcı gelebilir. Bende bekarım ve evli arkadaşımın kaynanasını pek dinlemek istemem bize göre hava hoş konuşma gitsin aman yaaa diyorum. Belki sohbetlerine dahil olmak için ilgilerini çekecek şeylerden bahsetseniz daha iyi olur gibi

Biraz ilgiye karşı zaafınız olabilir mi acaba? İki kişi sohbet etse onların sohbetini dinlemek bazen o ortamda olmak bile güzel oluyor. Evliyseniz ve evliliğiniz eşiniz vs vs bunlardan bahsediyorsanız bekarlara sıkıcı gelebilir. Bende bekarım ve evli arkadaşımın kaynanasını pek dinlemek istemem bize göre hava hoş konuşma gitsin aman yaaa diyorum. Belki sohbetlerine dahil olmak için ilgilerini çekecek şeylerden bahsetseniz daha iyi olur gibi
Esimden pek bahsetmem. Esimi onlarda taniyor beraberde takiliyoruz hatta egleniyoruz o yuzden bu tarz bi problem degil. O sonradan gelen arkadasimiz bak biz takiliyoruz gorusuyoruz yakiniz havasinda gibi biraz

Bence gereksiz bir takıntı yapmışsınız
İkisi bekar
Daha çok ortak noktası var
Ve daha çok şey paylaşabilirler aralarında
O yüzden kimin kimle ne kadar samimi olduğu ile ilgilenmeyin.
Boşverin.
Sanirim bekar olduklari icin oluyor ister istemez haklisiniz bosvermek lazim :)

Esimden pek bahsetmem. Esimi onlarda taniyor beraberde takiliyoruz hatta egleniyoruz o yuzden bu tarz bi problem degil. O sonradan gelen arkadasimiz bak biz takiliyoruz gorusuyoruz yakiniz havasinda gibi biraz
O zaman o kişi hiç arkadaşınız değil zaten iletişimi kesin gitsin

O zaman o kişi hiç arkadaşınız değil zaten iletişimi kesin gitsin
Eskisi kadar yakin degilim zaten ona ama beraber calisinca olmuyor pek. Uzaklastigimi hissedince de soruyor bir sey mi var diye. Plan yapiyor goruselim diye ama ben ona pek guvenemiyorum artik

X