Arkadaşlık sitesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çarşı karışmış, kafanızdaki soruları cevaplayacak mesajı yazıyorum az sonra.

Mune Mune hanim.mesaji bildirdim.daha önce de bildirdigim mesajlar oldu hakaret iceren fakat islem yapmadiniz.ben cevap vermek zorunda degilim bu sahislara.lutfen adil olun artik
Daha önce bildirdim dediğiniz mesajların hepsini tek tek hatırlamasam da, site kurallarına uymayan yorumlara işlem yapar, kurallara uyan yorumları pas geçerim zira bizlerin kriteri sizlerin kişisel isteği değil site kurallarıdır.

Sizin rapor ettiğiniz mesajlarında kurallara uygun olmayanlarına işlem yapıldı, site kurallarına uygun olanlar işlem yapılmadan pas geçildi.

Adil olundan kastınız BDV kurallarına aykırı olan konularınızın taşınması nedeniyle aldığınız uyarılar ise, her biriniz sitenin genel kurallarına ve varsa bölümlere özel kurallara uymalısınız, bildiğim kadarıyla öğretmensiniz, kuralların önemini ve uyulması gerektiğini benden çok daha iyi bilirsiniz.

Bu arada bu kısımdan itibaren direkt size özel yazmıyorum, genel yazıdır.
Bazılarınızın hakaret anlayışı çok farklı, normal bir eleştiri cümlesi dahi hakaret aşağılama diye rapor ediliyor veya üyenin kendisi için yazdığı bir mesajı sizlere yazdığını sanıp bana hakaret etti diye rapor ediyorsunuz, imkan buldukça raporlarınızın bazılarına üye kendine yazmış sizi kastetmemiş ya da üye kurallara aykırı yorumu nedeniyle banlanmışsa üye banlandı, üye banlanmıştı vb açıklama yazıyoruz ama herkes rapor cevaplarını okumadığından, sanıyorsunuz ki biz kimseye işlem yapmıyoruz, bir tek sizi banlamak için programlanmışız.

Hiçbirinizin ayrıcalığı yok, kurallara uyup uymadığınıza bakarız, uymuyorsanız işlem yapılır, işlem yapılırken de kim olduğunuzun önemi yoktur.

Neyse gelelim 2. üyelik dediğiniz kişiye, aklınızdan geçen üyeyle bağlantısı var mıdır bilmem henüz bir inceleme yapma imkanı bulamadım çünkü siteye gelir gelmez hemen bu konuya bakmam gerekti, lakin şunu diyebilirim şüphelendiğiniz kişiyle aynı kişi olma ihtimali bir yana, bildiğimiz kadarıyla şikayetçi olduğunuz üyelik 2. üyelik değil ana üyelik, kimdir sorusuna kişiler troll vs olmadıkça üyelerin gizliliği kuralı gereği cevap vermem.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X