arkadaşlıktan çıkarsam mı?

Yok rahatsız olmadım ayol, niye rahatsız olayım. Bu kadar basit bir şey için karar alamayan birinin çok baskıcı bir ortamda büyümüş olabileceğini düşünüp üzüldüm sadece. Yanlış bir kanıya varmış olabilirim ancak karar alamayan insanların çocukken karar vermesine izin verilmeyen çocuklar olduğuna çok şahit oldum.

Hayır saygı duyma zorunluluğu da yok. Sizi ya da konunuzu kastetmiyorum ancak genel anlamda bazı şeylere saygı duymak zorunda olduğumu düşünmüyorum ben. Saygı duymadığım hatta saygı göstermediğim çok şey var. Saygının zorunluluğu olmaz.
E tabiki yani bence dedim zaten dikkat ettiyseniz saygı duyulmayadabilir bence zorunluluk benim fikrim yani ben öyle düşünüyorum siz de böyle:)
Ayy üzülmeyin bence, tanımadığınız anlayamadığınız insana niye üzülesiniz:)
Çıkarımlarınıza da saygı duyuyorum:)

Meslek uyumsuzluğu nasıl bir şey? İlk defa duydum.
İliski yaşamayacaksanız ekli durmasına gerek yok. Zaten arkadaş değilsiniz.
anlatayım kadının daha üst bi seviye de olması meslek ve maddi kazanç anlamında yani ben bunu meslek uyumsuzluğu diye kısalttım:)

E tabiki yani bence dedim zaten dikkat ettiyseniz saygı duyulmayadabilir bence zorunluluk benim fikrim yani ben öyle düşünüyorum siz de böyle:)
Ayy üzülmeyin bence, tanımadığınız anlayamadığınız insana niye üzülesiniz:)
Çıkarımlarınıza da saygı duyuyorum:)
İşte üzülüyorum o insanın elinde olan bir şey değil. Umarım bu kararsızlığınızı aşarsınız yakın zamanda.

Çok incesiniz teşekkürler iyi dilekleriniz için. elinizde olsun bence üzülmemek, siz de bunu aşarsınız inşallah yakın zamanda
Yok öyle aşılması gereken vahim bir durumda değilim çok şükür. Okuyunca vah vah yapıp sayfayı kapatınca unutuyorum merak etmeyin😉

Sosyo-ekonomik fark demek daha doğru olur. Siz zaten kendinizi daha üste görmüşsünüzdür. Karşı tarafında görüşmemekte hem fikir olması doğal.
Evet daha doğru bir ifade olabilir👍
ben kendimce öyle söyledim ama açıklayıcı olmamış. Teşekkür ederim güzel yorumunuz ve naifliğiniz için

Arkadaşlar bir arkadaş birini tavsiye etti. İnstagram bilgisini verdi ekleyin konuşun diye ben de epey arada kaldım meslek uyumu yok diye. Bi kaç ay sonra ekledim bi görüşeyim diye. Sonra adam beğenmemiş beni tarzlarımız farklı zamanını almıyim demiş. Dürüst davranması güzel. Ama arkadaşlıktan çıkarmadı. Ben de çıkarmadım ama alakasız yani çıkarayım dimi? Siz olsanız ne yaparsınız böyle bi durumda?
Hiçbir iletişim kurmadıysanız çıkarın derim. Anladığım kadarıyla “beni beğenmedi, ben de tepki olarak sildim” durumuna düşer miyim diye konu açtınız aslında. Hassas düşünüyoruz bazen, gerek yok, siz de onu kendinize uygun görmemişsiniz yani şartlar eşit. Silin gitsin…

Hiçbir iletişim kurmadıysanız çıkarın derim. Anladığım kadarıyla “beni beğenmedi, ben de tepki olarak sildim” durumuna düşer miyim diye konu açtınız aslında. Hassas düşünüyoruz bazen, gerek yok, siz de onu kendinize uygun görmemişsiniz yani şartlar eşit. Silin gitsin…

aynen öyle düşünerek konu açtım.
Çok teşekkürler ☺️

X