Arsız Kayınvalide ve Umursamaz Görümce ile başetmenin yolları?

sadece konunu okudum, evet haklısın ama bu kadar kızmanı anlayamadım neden mi?

* eşin de biliyor/anlıyor/hak veriyor/ bir şekilde onları atlatıyor (hani kv görümcedeyken gitmedniz ya)
* kv kurnaz/kötü niyetli falan değil ki. görümcen gamsız ve umursamaz açıkcası kv'ye üzüldüm düşünsene kendi kızın seninle ilgilenmiyor, orada rahat değilsin vs.
* kv'nin kızını koruması doğal , üstelik öyle ahım şahım bişey yapmıyor ki garibim aradı , davet etti diyor.
* sen bir şekilde olaya müdahale ettiğinde o sana kötü söz demiyor ki, napsın kıvırıyor
* aslında o da biliyor sizin görümcenin ne mal olduğunu....
* bulaşık olayında bir hata bulmadım , sen sinirlsin diye onu da kötü birşey olarak algıladın bence. evinde kalıyorsa tabii ki iş edecek.

sonuç olarak ben sinirlenmezdim bu kadar, nasılsa herkes farkında. ben bu olayı tersine döndürürdüm. mesela görümcedeyken kalkarken. hadi siz ana kızı başbaşa bırakayım hasret giderin biraz gibi :))) vs gibi

üzülmeyin vallaha eşiniz bilsin yeter

sorduklarınıza ben de madde madde cevap vereyim:
1) Eşim de biliyor, üstelik destek veriyor sağolsun. Ama benim kızgınlığım takmayan görümceye ve çok şımartıp tepeme çıkardığım kv. ye. KV eşimin dayısının gelceği gün sadece 1kez demişti akşam ablanlara gidelim diye, dayısı geldi 10dakika da bir dedi ablanlarda çağırıyodu ama tüh diye. Ee düşünüyor insan gün boyu 1kez söyledin de şimdi nooldu? Sonra o dayılar bizde kaldı, kv geldi yengeye ben duymayacağım şekilde fısır fısır birşeyler söylüyor. Kızım aradı kalmaya çağırıyor diyor. Telefonu hiç çalmadı halbuki. Kendi aramış kızını. Ben noldu deyince söylediler de, "olurmu öyle şey, ben ağırladım benim misafirim burda kalcaklar" dedim. Bana çaktırmadan yapılmaya çalışılan bu hareketlere kızıyorum.

2) KV kurnaz ve yapışkan ve bedavacı olduğu için kızları ilgilenmiyor diye neden düşünmediniz? Örneğin damatlarından biri Egedeki ailesini ziyarete gitcekmiş "ben de geleyim,dünürlerimi göreyim" der. Kızlar tatile gitcek olsa "aa oraları bende merak ediyordum" der. Yok senin şuyun ne güzelmiş, benim yok der, der, der, der... Bedava olsunda yiyecek,içecek,eşya hele de gezme. Herşeye salça olur! Ee anne de olsa bu bir zaman sonra sıkar değil mi? Kızları bu yüzden kaçıyordur belki kimbilir? Ayrıca konunun içindede geçen bir bölüm var kötü niyetli olmayan bunu neden yapsın?: Sabah kahvaltıdan hemen sonra evden çıkmıştık, akşama kdr yoktuk ve akşam dayı-yengeyle birlikte gelmiştik. Hemen önden koşup kahvaltı bulaşıkları ortada gözükmesin diye toplu bir şekilde fırına tepsi içine koyup sonra yıkarım diye sakladım. Ardından zil çalddı kapıyı açtım wcye gittim. Çıktım bi baktım ki kv o bulaşıkları aramış bulmuş yengesinin yanında yıkıyor. Sorum şu: sabahtan beri yorulmuşsun gelmişsin eve, bu sabahki bulaşıklar nerde acaba bir bakayım diye aklına gelirmi?Hadi geldi baktın göremedin, bu sürede yıkamış olması mümkün değil diye gelinin nereye kaldırdığını ararmısın? Hadi buldun açığını göstermek ister gibi yengeni de yanına çağırıp yıkarmısın? O gün bir diğer yaptığıda şuydu: biz heeep salonda otururuz. Kimler geldi hep salonda oturduk. Bulaşıklarımı gösterdikten sonra yengesini oturma odasına götürdü oturtmak için. O odada da onlar yatıyordu ve yatak yorganları vs vardı. Oda dağınıktı.(sanki benim dağınıklığım) O odada oturtmanın amacı neydi sence hemen bulaşıkların ardından? Bana bunu yorumlamanı istiyorum başka birşey istemiyorum.

3) KVnin kızını koruması doğal, ben el kızıyım o kendi kızı. Ama bunu oyunla dalavereyle yapmasına gerek yok. Yalanlara tahammülüm yok!

4) Bana kötü söz derse maske düşmüş olur. Canım, yavrucuğum diye diye biiipliyor. Herhalde hiç karşılaşmadınız böylesiyle?

5) Kesinlikle o da biliyor kendi kızının ne mal olduğunu. Ama çaktırmamaya çalışıyor! Sanki ben görmüyorum...

6) Bulaşık olayını anlattığım kısma yukarda ayrıntıları da ekledim. Amaç iş yapmak olsa sabah evden çıkarken yıkasaydı,beni giyinirken oturup bekliyorlardı. Yada amaç yardım olsada kapıdan girer girmez ortada olmayan şeyleri arayıp bulmak sonrada yengeni yanına çağırıp öyle yıkamak ne kadar mantıklı? Hele salon varken dağınık odada o yengeyi oturtmak? O yenge bana bayılır. Keşke böyle gelinim olsa der durur. Kimbilir belki bak bayıldığın gelin. Daha bulaşıkları duruyor, evi dağınık-pis demek istemiştir?

Son düzenleme:
hayretleri içinde okudum eltinin çocuklarına sizde bakması yeni evliyken o kadar kalması :KK53:
düşüncesiz insanlar güruhu
sen de çok saftirik davranmışsın ve resmen kullanılmışsın
bir şeyi merak ettim k valide ve k pederin evleri yok mu ki hep sizde kalıyorlar uzun uzun
kp inin hiç mi işi gücü yok böyle rahat rahat kaygısızca kalabiliyorlar?
bir de size geldiklerinde markete destek oluyorlar mı merak ettim
bence düşüncelerini açık açık söylemelisin

Evet resmen kullanıldım. Kv kp hep bizde kalmıyorlarki çeşitki bahanelerle geliyorlar 2 ayda bir fln. Ama geldilermi 10günden aşağı gitmiyorlar. KP emekli, işi gücü yok. Bize geldiklerinde market kısmına destek oluyorlar evet. Ki zaten kp arada dışarı çıkar-ne lazım diye sorar ben de bişey lazım değil demem. Söylerim işte, şu-bu sayarım. Ama geçen geldiklerinde market alışverişini yapsalar nolur, dönüş otobüs biletlerini de bize aldırdılar gidişi de! Hem de gidişi almak istemediğimi o kadar belli ettim ki! Şu tarihte al dediler, baktım "o tarihte indirimli bilet kalmamış, önceden söylücektiniz. Arada fark var" dedim almadım. KP yüzsüz yüzsüz bileti ben alcam ztn fln demiyor da "olsun sen al farkını biz veririz" diyor! Ben bu kadarını hiç bir yerde görmedim! Onlara göre kardır belki bu, kv her geldiğinde bende beğendiği birşeyi götürsün, biletleri de alınsın vs derken kara geçiyorlar belki akıllarınca...

ayy valla allah kolaylık versin evine neden gitmiyor ki anladığım kadarı ile 15 gün kalmış zaten sizin şehirde artık dönmesi lazım. bence görümcene hiç gitmeyin

yurtdışına gitcek olan abi yurtdışına dönene kadar burdalar. Onu uçağa bindirmeden gitmezlermiş. Komedi!!!

En azından eşinizde farkındaymış. Misafir gelecek deseniz yada arkadaşlarımızla buluşacağız gibi geçistirseniz bir kaç kere belki anlarlar. Ne diyim çok zor bi durum. Her aradıklarinda bahane uydurun gelin görumcemde kalırsınız biz geliriz felan diyin. Zamanla bıkarlar yada utanırlar belki.

Şu an onu yapıyoruz ztn. Her aradıklarında evde yoktuk, dün aradı gelin diye ondada yorgunuz deyip gitmedik. Bugün kaçışımız yok ama. Bugün gitsek haftasonuna kadar 5gün daha bizdeler. Artık yapcak bişey yok gelsinler ama içimde olanları söylücem. Başta şu konuda yazan bulaşık meselesini sorcam, amacı neymiş girer girmez benim sakladığım kadına göstere göstere onları yıkayıp iyilik mi yapmış? Kesin ben sana yardım ettim der eminim! Salon dururken kendi yatıp dağıttığı odaya oturtmasının amacı da mı yardım etmekmiş bir öğrenicem bunları bakalım... Ama bir de yumuşak yumuşak sormazsam daha güzel olur.

Son düzenleme:

Şu an onu yapıyoruz ztn. Her aradıklarında evde yoktuk, dün aradı gelin diye ondada yorgunuz deyip gitmedik. Bugün kaçışımız yok ama. Bugün gitsek haftasonuna kadar 5gün daha bizdeler. Artık yapcak bişey yok gelsinler ama içinde olanları söylücem. Başta şu konuda yazan bulaşık meselesini sorcam, amacı neymiş girer girmez benim sakladığım kadına göstere göstere onları yıkayıp iyilik mi yapmış? Kesin ben sana yardım ettim der eminim! Salon dururken kendi yatıp dağıttığı odaya oturtmasının amacı da mı yardım etmekmiş bir öğrenicem bunları bakalım... Ama bir de yumuşak yumuşak sormazsam daha güzel olur.
Çok dolmuşsunuz haklı olarak ,konuşun anlatın bu durumda başka çare görünmüyor.

Çok dolmuşsunuz haklı olarak ,konuşun anlatın bu durumda başka çare görünmüyor.

Konuşcam da anlayana! Atalarımız ne güzel demiş: "anlayana sivri sinek saz, anlamayana davul zurna az!" Biraz tavırlı, beni hiç gördmediği kadar ciddi şekilde söyleyeyim bakalım, köşeye sıkışmış hissedip de ağlamazsa! anlatırım anlar umarım.

Ben onu lafın gelişi demiştim. Ha çantanı alıyormusun nihayet birazda orada kalacaksın diyemeyeceğim için. Bıktım ama belli etmemek için. Yani kendi anlaması lazım, düşünmesi lazım zaten. Ben ne bileyim hemen tamam ozaman diyeceğini! O kadarını beklemiyordum çünkü. Ama evet benim hatam farkındayım da işte ah yapabilsem! Ah düşündüklerimi takır takır söyleyebilsem! Yada ah o zaman "belli olmasın, dilimin ucuyla da olsa söyleyeyim" diye "ne gerek var alma çantanı" dememeyi başarabilseydim. Bundan sonra net olcam, anlayış bekledim olmadı kendileri anlamadı artık net olarak denicem birazda...

Karşındaki anlamamazlığa veriyosa biraz daha net olmakta fayda var yoksa cidden arkası kesilmez. Hem zaten benim anlamadığım arada 3 saat mesafe varmış niye her gelmede 10 gün kalınıyo:44:Toptan size mi taşınmak istiyolar acaba içten içe:44:

Karşındaki anlamamazlığa veriyosa biraz daha net olmakta fayda var yoksa cidden arkası kesilmez. Hem zaten benim anlamadığım arada 3 saat mesafe varmış niye her gelmede 10 gün kalınıyo:44:Toptan size mi taşınmak istiyolar acaba içten içe:44:

arada 3saat mesafe olan bizim eski evimizdi. Biz şehir değiştirdik. Hoş şimdi de uzak değil 5saat var ama bir bahane buluyorlar işte. Bu gelişlerinde oğlum gelcek dediler, geçenkinde düğün var dediler. Ondan önce yine ya biriyle görüşmeyedir ya düğüne-cenazeye amaaan bahanemi arıyorsun çok! Aslında geliş sıklıkları çok değil ortalama 2ayda bir ama geldilermi gitmek bilmiyorlar işte! Ama dediğin gibi KVnin amacı ileriye yatırım! Eminim aklından geçen şu: KP ölürse orada tek başına kalamaz. Oğullarının yanına gelir. Ee büyük oğlu yurtdışında oraya gidemeyeceğine göre geriye kim kaldı? Hatta ağız aradı dedim ya, herkes sofradayken "biz memleketteki evi satıp burdan alsak aslında" dedi. Ben de "ne işiniz var burda" dedim:) "Herkes orda tüm akrabaların orda, orda doğmuş büyümüşsün napcan burda" dedim:) Ama uzun vadede hedef bu! Gelip dibimize yerleşmek:KK5:

Son düzenleme:
Evet resmen kullanıldım. Kv kp hep bizde kalmıyorlarki çeşitki bahanelerle geliyorlar 2 ayda bir fln. Ama geldilermi 10günden aşağı gitmiyorlar. KP emekli, işi gücü yok. Bize geldiklerinde market kısmına destek oluyorlar evet. Ki zaten kp arada dışarı çıkar-ne lazım diye sorar ben de bişey lazım değil demem. Söylerim işte, şu-bu sayarım. Ama geçen geldiklerinde market alışverişini yapsalar nolur, dönüş otobüs biletlerini de bize aldırdılar gidişi de! Hem de gidişi almak istemediğimi o kadar belli ettim ki! Şu tarihte al dediler, baktım "o tarihte indirimli bilet kalmamış, önceden söylücektiniz. Arada fark var" dedim almadım. KP yüzsüz yüzsüz bileti ben alcam ztn fln demiyor da "olsun sen al farkını biz veririz" diyor! Ben bu kadarını hiç bir yerde görmedim! Onlara göre kardır belki bu, kv her geldiğinde bende beğendiği birşeyi götürsün, biletleri de alınsın vs derken kara geçiyorlar belki akıllarınca...
bilet olayına da pes doğrusu dedim. Ben görümcene kızmadım ailesi diye sebepsizce günlerce onda da kalmak zorunda değiller ki hani hasta olurlar bakıma muhtaç olurlar anlarım. Sanırım sen çalışmıyorsun ve evdesin çalışıyor olsaydın da bu kadar rahat gelebilecekler miydi size? Artık tavrınızı açık açık koyun ama sen değil eşin koysun eşin konuşsun ailesiyle. Ondan da anlamazlarsa geriye tek bi şey kalıyor: şehir değiştirmek. Eşinin iş dolayısıyla şehir değiştirme durumu yok mu hani havaalanı bulunmayan daha zor gelip gidecekleri bir yer?
ne kadar bıcık bıcık olmuşsunuz resmen koloni halinde yaşamaya başlamışsınız. Kesinlikle tahammül edilmez bi durum almış.

bilet olayına da pes doğrusu dedim. Ben görümcene kızmadım ailesi diye sebepsizce günlerce onda da kalmak zorunda değiller ki hani hasta olurlar bakıma muhtaç olurlar anlarım. Sanırım sen çalışmıyorsun ve evdesin çalışıyor olsaydın da bu kadar rahat gelebilecekler miydi size? Artık tavrınızı açık açık koyun ama sen değil eşin koysun eşin konuşsun ailesiyle. Ondan da anlamazlarsa geriye tek bi şey kalıyor: şehir değiştirmek. Eşinin iş dolayısıyla şehir değiştirme durumu yok mu hani havaalanı bulunmayan daha zor gelip gidecekleri bir yer?
ne kadar bıcık bıcık olmuşsunuz resmen koloni halinde yaşamaya başlamışsınız. Kesinlikle tahammül edilmez bi durum almış.

Görümcem çalışıyor, ben çalışmıyorum ama farkeden birşey yok. Geçen yıl ben çalışıyordum yine geliyorlardı. "Sen işine bak kızım, sen git, işte sen bizi düşünme" tavrındalar. Misal bu yıl yüksek lisans yapıyorum ve sınavlarım var. Ee sınavlara çalışcam "oo ne kadar çok konu varmış çalışmam lazım" diyorum. "sen bizden rahatsız olma,çalış. Sonra çalışmayıpda kv, kp vardı deme" diyorlar! kapattım kapımı saatlerce çıkmadım çalıştım, yine de biz kızımıza gidelim demediler. Biz az dışarı çıkalım 1-2saatliğine de sen rahat çalış dediler:KK52: Şehir değiştirsem daha beter, bizim tek başımıza olduğumuz bir şehirde birazda onlarda kalın diyebileceğimiz kimse olmaz, o zaman nefes bile alamam 10gün aralıksız kalırlar:) Bilet kısmıda hep bize kalır. Şimdi enazından misal dönüş biletlerini görümceye aldırcaklar. Böyle asalak yaşamaya alışmışlar!

Son düzenleme:
sen acil iş bul ve çalış
aklıma başka bişi gelmedi

iş bulup çalıştığımdada durum değişmez. Demiştim bir önceki yorumumda geçen yıl çalışıyordum. Onlar yine bizdelerdi ve "ne güzel sen işteyken bizde yemeklerini yaparız" tavrındalardı. Yani şu an çalışıyor olsam ben sabah çıkarım akşam gelirim evi onlara bırakmış olurum. Ee oldu olacak ev sizin olsun deyip ben gideyim:) Çalışmakda çözüm değil, konuşmak-tavrını belli etmek çözüm gibi görünüyor.

sadece konunuzu okuyarak cevap veriyorum.

çok yüz vermişssiniz. müsait değilim diyecsiniz. ben de böyle annem olsa, bende evime davet etmem. ne o öyle geldinmi gitmek bilmiyor.

tavrınızı koyun yoksa çok çekersiniz. surat asmak, kaçmak vs. değil açık açık sende konuş eşinde

sadece konunuzu okuyarak cevap veriyorum.

çok yüz vermişssiniz. müsait değilim diyecsiniz. ben de böyle annem olsa, bende evime davet etmem. ne o öyle geldinmi gitmek bilmiyor.

tavrınızı koyun yoksa çok çekersiniz. surat asmak, kaçmak vs. değil açık açık sende konuş eşinde

evet böylesi tavırdanda anlamayabilir değil mi? Deneyeceğim bakalım yavaş yavaş sinir olduklarımı söylemeyi. Tepkisine göre ya içimde ne var ne yok kusarım yada ara ara sıkıştırırım lafları...

En nefret ettiğim insan tipi bunlar.Senin ki gibi olmasa da bende zamanın da yüz verip sonradan pişman olanlardanım.Şimdi hiç arayıp sormuyorum hiç çağırmıyorum da.Bugüne kadar bana bir hayrı olmamış ne uğraşıp kendimi yoracağım.Şöyle bir şey de yapabilirsin sen muhtemelen geldiklerinde yemekler,çaylar,ikramlar dört dönüyorsundur.Bunları yapma basit yemekler yap mesela öyle ikramdı şuydu buydu uğraşma hatta yapabilirsen ay bugün hiç yemek yapasım yok kolum kalkmıo tost kahvaltı idare edelim de geçiştir.Yani sen ne kadar rahat ettirirsen o o kadar yayılır.Mesela oturuyor musunuz salonda muhabbet etme aç sessiz sessiz Tv seyret bişi sorarsa kısa cevaplar ver yani böyle böyle rahatını kaçır.Bi de kaçarı yok gidicem demişsin ya bir den miden çok ağrıdı akşam hiç gelicek halin yok yattın uyudun bi kaç gün sürsün bu durum ne kadar uzak kalırsan o kadar kar :KK34: Sana bunları da yazıyorum ama bir tarafdan düşünüyorum insanı ne hale getiriyorlar ya.İyi niyetini öldürüyorlar resmen

İYİ DİYORSUNUZ HOŞ DİYORSUNUZ DA KIZLAR BEN ZAVALLISI NAPSIN;?
TAM 2 SENE KV VE KP LE AYNI EVDE YAŞADIM ÜSÜTÜNEDE YENİ 1,5 AYLIK EVLİYKEN ELTİM VE KAYNIM 2 ÇOCUGU TAYİN GEREGİ BİZİM ŞEHİRE GELDİ LOJMALARI ÇIKANA KADAR 1 AYDA ONLARLA BERABER KALDIK
O KADAR YIPRANDIK Kİ EŞİMDE BENDE ANLATAMAM EV ÜSTÜNE EV ONUN ÜSTÜNEDE EV
TABİİ KV ÇOOK MEMNUNDU BU DURUMDAN EE 2 OGLU YANINDA ARA ARA GELEN GÖRÜMCELERİ SAYMIYORUM BİLE
EN GÜZEL ZAMANLARIM CİCİM AYLARIM YANİ ZEHİR OLDU
HİÇ YAŞAMADIM BEN O AYLARI
SELESERPE EVDE DOLAŞMAYI
CİLVELEŞİP TV KARŞISINA YAYILMAYI
2 SENENİN SONUNDA AYRI EVE TAŞINDIK AMA KIZIM DOĞMUŞTU
ARTIK YENİ EVLİ DEĞİLDİK ÇOCUK SORUMLULUĞU VARDI
EVİM AYRILDI EŞYALARIM OLDU AMA
BANA OOOO 2 SENEMİ VERSELER
ŞİMDİ YENİ EVİ EŞYAYI NAPİM:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
HİÇ BİRİ GÖZÜMDE YOK İNANIN AMA ŞU AN O KADAR BIKMIŞIM Kİ HEPSİNDEN HİÇBİRİYLE GÖRÜŞMÜYORUM.

Son düzenleyen: Moderatör:
En nefret ettiğim insan tipi bunlar.Senin ki gibi olmasa da bende zamanın da yüz verip sonradan pişman olanlardanım.Şimdi hiç arayıp sormuyorum hiç çağırmıyorum da.Bugüne kadar bana bir hayrı olmamış ne uğraşıp kendimi yoracağım.Şöyle bir şey de yapabilirsin sen muhtemelen geldiklerinde yemekler,çaylar,ikramlar dört dönüyorsundur.Bunları yapma basit yemekler yap mesela öyle ikramdı şuydu buydu uğraşma hatta yapabilirsen ay bugün hiç yemek yapasım yok kolum kalkmıo tost kahvaltı idare edelim de geçiştir.Yani sen ne kadar rahat ettirirsen o o kadar yayılır.Mesela oturuyor musunuz salonda muhabbet etme aç sessiz sessiz Tv seyret bişi sorarsa kısa cevaplar ver yani böyle böyle rahatını kaçır.Bi de kaçarı yok gidicem demişsin ya bir den miden çok ağrıdı akşam hiç gelicek halin yok yattın uyudun bi kaç gün sürsün bu durum ne kadar uzak kalırsan o kadar kar :KK34: Sana bunları da yazıyorum ama bir tarafdan düşünüyorum insanı ne hale getiriyorlar ya.İyi niyetini öldürüyorlar resmen

Bugünde midem ağrır bişey olursa artık 5gün oldu ayıp olacak diye düşüncem var alttan alttan. Komik olan da hem istemiyorum, hem de bana böyle öğretilmemiş böyle alışmamışım diye iyi davranmayınca rahat hissedemiyorum!

İYİ DİYORSUNUZ HOŞ DİYORSUNUZ DA KIZLAR BEN ZAVALLISI NAPSIN;?
TAM 2 SENE KV VE KP LE AYNI EVDE YAŞADIM ÜSÜTÜNEDE YENİ 1,5 AYLIK EVLİYKEN ELTİM VE KAYNIM 2 ÇOCUGU TAYİN GEREGİ BİZİM ŞEHİRE GELDİ LOJMALARI ÇIKANA KADAR 1 AYDA ONLARLA BERABER KALDIK
O KADAR YIPRANDIK Kİ EŞİMDE BENDE ANLATAMAM EV ÜSTÜNE EV ONUN ÜSTÜNEDE EV
TABİİ KV ÇOOK MEMNUNDU BU DURUMDAN EE 2 OGLU YANINDA ARA ARA GELEN GÖRÜMCELERİ SAYMIYORUM BİLE
EN GÜZEL ZAMANLARIM CİCİM AYLARIM YANİ ZEHİR OLDU
HİÇ YAŞAMADIM BEN O AYLARI
SELESERPE EVDE DOLAŞMAYI
CİLVELEŞİP TV KARŞISINA YAYILMAYI
2 SENENİN SONUNDA AYRI EVE TAŞINDIK AMA KIZIM DOĞMUŞTU
ARTIK YENİ EVLİ DEĞİLDİK ÇOCUK SORUMLULUĞU VARDI
EVİM AYRILDI EŞYALARIM OLDU AMA
BANA OOOO 2 SENEMİ VERSELER
ŞİMDİ YENİ EVİ EŞYAYI NAPİM:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
HİÇ BİRİ GÖZÜMDE YOK İNANIN AMA ŞU AN O KADAR BIKMIŞIM Kİ HEPSİNDEN HİÇBİRİYLE GÖRÜŞMÜYORUM.

insan pişman oluyor yaptıklarına ama geri dönüş olsa keşke... Bundan sonrasını dilediğince yaşamana bak yapacak birşey yok. 2 senem gitti diye düşüneceğine ya hala birlikte olsaydı, hala ayrılamasaydık diye düşün bence...

Bugünde midem ağrır bişey olursa artık 5gün oldu ayıp olacak diye düşüncem var alttan alttan. Komik olan da hem istemiyorum, hem de bana böyle öğretilmemiş böyle alışmamışım diye iyi davranmayınca rahat hissedemiyorum!

İşte şekercim iyi niyetlisin ama o düşünüyor mu seni bu kızcağız yoruldu mu bunaldı mı sıkıntıda mı diye sana ayıp olmuyor da ona mı olacak hiççç böyle düşünme sen üzüleceğine o üzülsün hem ayıp da olsun aslında ayakları kesilir boşver ya canından kıymetli mi:KK45:

Gercekten cok yuzsuz ve oyuncu insanlarmis. Okurken bile sinirlendim. Iyi tutuyorsun kendini. Esine soyle biraz da digerlerinde kalin diye soylesin acik acik. Yoksa anlamazlar. Sen de geldiklerinde surat yap.

X