Arska meme estetiği macerası ;))))

Senın son eklediğin fotoyu benım sanmış saxe bence arzum :KK9:

Yaaa... Ne bileyim ben hepiniz fıstık gibi kızlarsınız zaten. Ama kafam karışıyor ister istemez. Ama nihayet ki senin fotolarını de gördüm. Süper duruyorlar. Hatta büyükler bile şuan :KK70: Göğüs dokun var mıydı senin arska? Öncesi fotoların yok çünkü? Kim bilir kaçıncı kez soruyorumdur sana da :KK9:

senin de kafan karışmış benim gibi saxe! hehe aynen ben de herkesinkini unuttum kaçtı neydi kimdi kiminkiydi :)) tekrar tekrar soyuroum :) senin de yakın tarih herhaqlde! benim 15 gün kaldı canım!

Hepiniz büyütmek istiyorsunuz bende küçülttüm.Ansızın gittim muayne oldum ve amelıyat gunum verıldı sonra bir hafifledim bir hafifledin ameliyattan çıktıktan sonra goğuslerım füze gibiydi hemşireler doktora sılıkon mu taktınız dıye soruyordu doktorda yok Fatma nın kıler orjınal kedılıgınden sılıkonlu dıyordu :)) yanı bomba oldum hakkaten.ne varkı zaman geçtikçe sol göğsüm sağ göğsüme göre biraz büyük duruyordu işte o zaman yanlış doktor sectıgımı farkedıp doktor yüzünden pişman olmuştum ve iş işten gectı tabı bir yıl sonra benı ıkıncı bır amelıyata aldı soldakinden doku aldı bu kez dğierini dıklestırdı ama gelde bana sorun ne sancılı ne ağrılı günlerce sol göğsümden kan geldı sıvı bıtıktı kan bırıktı acıllere aldım soluğu hep bır masaj su an memnun muyum evet ama daha ıyı olabılırdı sız sız olun doktorunuzu en iyisini secin ben 5000 lira verdim sonra 1000 lira masrafı oldu falan bakalım birkaç yı gecsın nasıl olacaklar bir başka en iyi doktora muayneye giderim velhasıl kelam benımkıler spor yapmasam hala büyücekler gibi hemen dolgunlaşıyorlar :) ama güzeller yani şuan yüzmeye yazıldım sımdı çok keyifli..

Yaaa... Ne bileyim ben hepiniz fıstık gibi kızlarsınız zaten. Ama kafam karışıyor ister istemez. Ama nihayet ki senin fotolarını de gördüm. Süper duruyorlar. Hatta büyükler bile şuan :KK70: Göğüs dokun var mıydı senin arska? Öncesi fotoların yok çünkü? Kim bilir kaçıncı kez soruyorumdur sana da :KK9:

Olsun canım ya unuttukça sor sen işimiz ne ki birbirimize yardımcı olmak :KK34: yarın doktorumdan alıcam amelıyat öncesi resimimi yuklıcem hemen :) rezillik! Sağ memem mini minnacık sol mememde ise dokum vardı.. Asimetri vardı bende yani. Şu an çok süperler kesınlıkle ne büyük ne küçükler :KK66: yenı foto eklerım en yakın zamanda!

aman maşallah canım :21: kendin baktığında gözlerini alamıyorsan eşinin bakışlarını hiç düşünemiyorum :KK17::KK17:

mutluluğun daim olsun :KK16:

Amiinnnn canım :) eşim bayılıyo zaten çok güzel oldu çok güzel deyip duruyo :KK23:

Herkese iyi geceler; bende son 2 gündür hastane ve doktor araştıyorum dikleştirme için. Yorumlarınızı okudukça daha çok heyecanlanıp sabırsızlanıyorum. Kısmetse bende karar verebilirsem ocak ayı içerisinde operasyonu atlatıp özgüvenime kavuşmak istiyorum. Hepinize geçmiş olsun umarım herkesin beklentisi istediğinin üstünde sonuçlanmıştır. Darısı benim başıma, yeni yeni giriyorum bu siteye ve tam olarak ayrıntılı kullanamıyorum. Özellikle operasyon geçirenler beni eklerseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

senin de kafan karışmış benim gibi saxe! hehe aynen ben de herkesinkini unuttum kaçtı neydi kimdi kiminkiydi :)) tekrar tekrar soyuroum :) senin de yakın tarih herhaqlde! benim 15 gün kaldı canım!

Benim de tam 1 ay :KK70: Sen tam toparlanacaksın, ben gireceğim ameliyata :KK9:

Olsun canım ya unuttukça sor sen işimiz ne ki birbirimize yardımcı olmak :KK34: yarın doktorumdan alıcam amelıyat öncesi resimimi yuklıcem hemen :) rezillik! Sağ memem mini minnacık sol mememde ise dokum vardı.. Asimetri vardı bende yani. Şu an çok süperler kesınlıkle ne büyük ne küçükler :KK66: yenı foto eklerım en yakın zamanda!

Senle arzumm benim aklımı karıştırıyorsunuz. Seninki 350 ve bana gayet büyük göründü fotolarda. Onun için sordum. Ben 350 taksam nasıl olur diye. 400 çok mu büyük lur, pişman mı olurum diye korkuyorum hala :KK14:

Kızlaarrr...Ben size boşunamı konu açtım bakiyim :KK19: Burada herşey yazıyor http://www.kadinlarkulubu.com/meme-...apilmasi-gerekenlersigaraalkol-kullanimi.html :nazar:

Adet dönemi ve yakın tarihlerinde vücutta ödem fazla olur,gögüslerde aşırı hasasiyet olur ve agrı eşigide düşük olur..En iyi tarih adet döneminden sonraki bir hafta ama tabi tarih degiştirebileceginiz bir durum yoksa,mecbursanız yada doktorunuz bir sakınca görmüyorsa olabilir :KK34: Sonrasında karnım şişti,göbegim şişti,heryerim şişiyor :KK15: ne oluyor bana demeyin ama :KK34: Bunlara hazırlıklı olun :KK54:

bilioz biliooozzz:KK66:

Senle arzumm benim aklımı karıştırıyorsunuz. Seninki 350 ve bana gayet büyük göründü fotolarda. Onun için sordum. Ben 350 taksam nasıl olur diye. 400 çok mu büyük lur, pişman mı olurum diye korkuyorum hala :KK14:

Kafan karışmasın yavrum,sana uygun olacak ölçüyü doktorun belirleyecek zaten :KK34: Sen doktoruna bırak herşeyi :KK54: Herksin vücudu ayrı,prote büyüklüğü ayrı durur.Misal bana 350 olmazdı öyle durmazdı,Arskadada 400cc abartı durabilirdi :KK34:

Canım iyi geceler :KK66: benım kas altı 300-350 cc yüksek profil... Ben 400 istemıyorum zaten hatta ben 300 e bıle burun kıvrıyodum çok büyük olur dıye amaaaa hiç te öyle olmuyo tatlım heleki hiç memen yoksa! Amelıyattan çıkıp ayılmaya başladığım ilk anda doktorumun asistanına kaç cc koyuldu dıye sorduğumda 300 ve 350 cevabını aldım ve neeeeeeee çok büyük oldular dıye bağırdım. O da zorla baktırdı bunlar mı büyük dıye doğru hiç te öyle kocaman değillerdi hemde o ödemli hallerıyle yani düşün :) sonra ben oda oda gezıp kıme ne kadar takılmış baktım bızzat ama durum kişiden kişiye göre değişiyordu tabii! Diyeceğim o ki hiç memen yoksa 350 den aşağı inme sakın sonra bır bakmışsın bunlar küçük mü oldu ne derken bulursun kendını canım ayrıca hiç merak etme eşin hiç nazlanmadan sanada oğluna da bakar :) senın o halini görünce sürekli yardım etme hissi duyacağı için çocuğuyla ilgilenmek çok normal gelıcek. Aynı dertten bende muzdariptim çok düşünüyordum nasıl bakar nasıl yedirir ama o öyle yemezki vs vs dıye ama eşim bana acıdı güzelleşmek uğruna bır kadının girdiği hâli bende görünce ve çok özverili davrandı. Aynısı senınde başına gelıcek o yüzden gönlünü ferah tut canım benım

arskacım, valla ben bu forumdan bir çok kişiden aldıgım bilgiler dogrultusunda 300 cc lere baktım hep internette.. 300 cc çok büyük durmuyor gerçekten de internetteki resimlerde, 250 cc falan küçük duruyor. Ama forumdaki 300 ler de çok büyük duruyor resimlerde. acaba çok yakından çekiliyor herkes o nedenle mi?? Sanırım ben 275- 300-325 aralıgında düşüneceğim. Tabi doktorumun önerilerini falan henüz bilemiyorum, sonuçta işin matematiksel bir boyutu da var. Vücut ölçülerine göre düşünebileceğin bir aralık var.. ama sanırım bana 400 e kadar yolu olur.. bakalım 300 cc bana ideal gibi geldi. Burada 300 olan arkadaşlardan kitty var üstelik vücut ölçülerrimiz kilomuz falan aynı bizm onunla.. onun resimleri bana baya bir yol gösterdi diyebilirim.
Eşim konusunda da (Saxe sana söylüyorum özellikle canım), valla benimki de yaptırmıyayım diye neler yaptı. Önce sonra yaptırırsın dedi, sonra baktı olmuyor, parası çok dedi, sonra ben devlette olacağım deyince kim bakacak sana dedi .. en soın bir keresinde çok kırıcı konuştu, kızdı o gün çok. valla ben hiiiç sesimi çıkarmadım, sustum ama bildigimden de şaşmadım.. sonrasında benimle bu konuyu konuşma falan demeye başladı.. en son dün fotograf gösteriyordum bu boy nasıl falan diye, fikirlerini söyleyip yorum yapma kıvamına geldi canım :) yani sen bildiginden şaşma ama kavga da etme sakince aşama aşama alışacaktır diye düşünüyorum. Sonuçta evet evlilik tabi ki onun da söz hakkı var ama önce senin fikrin önemli tabi.. 2 hafta kaldı benim canım, şimdi yavaş yavaş eşime bana bakması, yardım etmesi konusunda arada bir bir iki cümle söylüyorum o kadar :) zaten olunca istese de istemese de bakmak zorunda bana ve çocuga.. belki bir iki söylenir ama sonra zaten geçecek, unutulacak, gidecek! işte böyle canım benm hikaye de... valla benim derdim eşim de değill.. çocugumla kısa sürede ilgilenebilecek kıvama geeleyim de gerisi önemli değil..

X