Arska meme estetiği macerası ;))))

saxecim benim de eşim zar zor ikna oldu.. hatta dün bile hala bir çocuk bir sen , nasıl bakıcam ben ikinize üf pğüfff , böyle azıcık üstüne gitsem vazgeçecek.. 25in de canımbenim haftaya cuma.. yanlız şaka maka yaklaştıkça çok stres olmaya başladım ben ya.. çocuga nasıl bakıcaz diye... yani çocukla azıcık ilgilenebilecek kadar en azından yanında oturup ona kitap okuyacak kadar filan kolunu hareket ettirebiliyor musun acaba??? hani altını üstünü filan eşim değiştirir, taşıma olayını da yapamıcaz anladık... ama en azından yanında otrup şööle azıcık oyalayabilirsem iyi olur... benim oğlan 19 aylık ve çok hareketli.. eşim de tüm gün ilegilenemez... Arkadaşlar!!! kollarını hiç mi kıpırdatamıyorsun, azıcık da mı olsa?? birileri anlatsın bana valla kaygı bozuklugu yaşamaya başladım burda yahu :) kuzen gelecek pazartesiye kadar kalıcak, 3 gün... sonra gidiyor.. ne derece hareket edilebiliyor anlamış değilim valla !
ben boyutu moyutu geçtim şimdi bunlara kafayı taktım canım, 400 500 ne olursa, çabucsk iyileşeyim de:)) sanırım vicdsn yapıyorum biraz da annelik duygusu ....... kızlar benim psikolojik destege ihtiyacım var :/( help me please!

Setçim bak şimdi. Bizi asıl endişelendiren ameliyat sonrası fazla hareket edip silikonlara ve dikişlere zarar vermek değil mi? Öncelikle bunu sormalı doktora aslında. Ben birşey olacağını sanmıyorum. Yani ağırlık kaldırılmayacak bir müddet tabiki ama canın acısa da devam edebileceğin aktiviteler vardır mutlaka. Atıyorum mesela karnın ağrır ya da miden bulanır ama canın acısa da kalkıp tuvaletine gidersin ya hani. Birazcık dayanacağız işte. İnan bana şıp diye olsaydı bu ameliyat, o göğüsler bizim için bu kadar değerli olmayacaklardı. Şimdi o kadar kıymetli ki bunu yaptırabilmek... Haksız mıyım :KK70:
Oğluna bakamayacaksın diye de vicdan yapma kendine sakın. Ne anneler var allah aşkına ya. Biz onlar için ne fedakarlıklar yapıyoruz değil mi ama :KK70: Eşin evdeyse ilgilenir hem, nasıl tüm gün ilgilenemez canım. Sen sadece işleri iyi organize et. Olmadı güzel güzel animasyon filmler al. Oturduğun yerden açıp izletirsin oğluna. Atıyorum mesela eşinin işini şimdiden kolaylaştır. KIyafetlerini alt-üst-çorap hazırla, görünür bir yere koy. Kuzenin de gelip kalacakmış zaten. Sakın bunları fazla düşünüp panik saçmalığına girme. Bence sonuca odaklan. Ve bu bekleme sürecinin keyfini çıkar. Çok zor biliyorum ama ben öyle yapmaya çalışıyorum. Üstelik bir de benim kız hasta . 1 haftadır evdeyiz :KK43:

Setçim bak şimdi. Bizi asıl endişelendiren ameliyat sonrası fazla hareket edip silikonlara ve dikişlere zarar vermek değil mi? Öncelikle bunu sormalı doktora aslında. Ben birşey olacağını sanmıyorum. Yani ağırlık kaldırılmayacak bir müddet tabiki ama canın acısa da devam edebileceğin aktiviteler vardır mutlaka. Atıyorum mesela karnın ağrır ya da miden bulanır ama canın acısa da kalkıp tuvaletine gidersin ya hani. Birazcık dayanacağız işte. İnan bana şıp diye olsaydı bu ameliyat, o göğüsler bizim için bu kadar değerli olmayacaklardı. Şimdi o kadar kıymetli ki bunu yaptırabilmek... Haksız mıyım :KK70:
Oğluna bakamayacaksın diye de vicdan yapma kendine sakın. Ne anneler var allah aşkına ya. Biz onlar için ne fedakarlıklar yapıyoruz değil mi ama :KK70: Eşin evdeyse ilgilenir hem, nasıl tüm gün ilgilenemez canım. Sen sadece işleri iyi organize et. Olmadı güzel güzel animasyon filmler al. Oturduğun yerden açıp izletirsin oğluna. Atıyorum mesela eşinin işini şimdiden kolaylaştır. KIyafetlerini alt-üst-çorap hazırla, görünür bir yere koy. Kuzenin de gelip kalacakmış zaten. Sakın bunları fazla düşünüp panik saçmalığına girme. Bence sonuca odaklan. Ve bu bekleme sürecinin keyfini çıkar. Çok zor biliyorum ama ben öyle yapmaya çalışıyorum. Üstelik bir de benim kız hasta . 1 haftadır evdeyiz :KK43:

Evet Saxe dogru söylüyor. Ben ne diyeyim o zaman? 1 hafta Cocuklarimi göremiyecegim......:KK43::KK43::KK43:

Son düzenleme:
Arska selam tatlım :KK9: gunde 1 kez 10 dakika masaj yapıyorum 3 hafta daha yapacağım guzelleşşin yavrucaklar iyice :KK1: sen?

Canım mrb :KK34: bende 2 kez 5'er dakıka yapıyorum :) valla bana söylemedi doktorum hafta bilgisini. Sorarım bır ara:26: ya ben bazen unutuyorum valla ne yalan söylıyım :26:

Canım mrb :KK34: bende 2 kez 5'er dakıka yapıyorum :) valla bana söylemedi doktorum hafta bilgisini. Sorarım bır ara:26: ya ben bazen unutuyorum valla ne yalan söylıyım :26:

Aman bebişim bu kadar yol aldık masajdan mı kaçacağız? :KK1: Kahvaltını yap biraz keyf sonrası araya başka bir durum girmeden masajını yaparsan iş gibi görüp bitmiş olur. Hem memişlerle başbaşa kalıyorsun :KK1: Ben sapık gibi dün masaj yaparken ya sis ye güsel oldunus bööle yerim ben sizi derken buldum :KK9: Tövbe yarabbim :KK1:

Aman bebişim bu kadar yol aldık masajdan mı kaçacağız? :KK1: Kahvaltını yap biraz keyf sonrası araya başka bir durum girmeden masajını yaparsan iş gibi görüp bitmiş olur. Hem memişlerle başbaşa kalıyorsun :KK1: Ben sapık gibi dün masaj yaparken ya sis ye güsel oldunus bööle yerim ben sizi derken buldum :KK9: Tövbe yarabbim :KK1:

Süper Yaaa :)) bende senın gibiyim İnan ki :KK66: masaj konusunda haklısın disipline sokmalıyım kendımı bu konuda :) çok merak edıyorum senınkılerın son halini merakla 1-2 foto beklıyorum :)))

Ne çabuk geçmiş zaman uzanma,kucağına alma,eğilme,doğrulma derken... 1. Ayım dolmuş bile bugün :) daha henüz farkettım bugün 24 Ocak olduğunu! 1 ay önce bugün bu saatlerde muhtemelen hastane koridorunda elimde direnler son derece sexy(!) bir şekilde dolanıyordum :) bu bıraz sevgiliyle karşılaşılan ilk anı anlatmak gibi bir şey oldu ama şu an benım için o kadar kıymetlıler ki şair kesilirm valla onlar için:)) kısacası 1. Ayımız kutlu olsun sevgili memişlerim demek istemiştim :KK66:)

Arskaaaaa nerelerdesin göremiyorum kaç gündür seni :)) Her şey yolundadır umarım :KK16:

Arskaaaaa nerelerdesin göremiyorum kaç gündür seni :)) Her şey yolundadır umarım :KK16:

Canııımmmm geldiim sonunda :) dün Edirne'ye uçuverdik acil bir iş dolayısıyla :) eşim toparladı hemen bızı oraya topukladık :KK1: bügünde evi 40 ladım anca oturdum totomun üstüne :KK34: pzts cuma temızlık gunlerım :))) işte böyle herşey yolunda yani canım benım :KK54: sen de ne var ne yok ? Nasıl gidiyor :KK6:

Canııımmmm geldiim sonunda :) dün Edirne'ye uçuverdik acil bir iş dolayısıyla :) eşim toparladı hemen bızı oraya topukladık :KK1: bügünde evi 40 ladım anca oturdum totomun üstüne :KK34: pzts cuma temızlık gunlerım :))) işte böyle herşey yolunda yani canım benım :KK54: sen de ne var ne yok ? Nasıl gidiyor :KK6:

Hoş geldin canım :)) İyi yapmışsın arada uzun yol keyifli olur, eşimle çok severiz birlikte yolculuk etmeyi bak canım çekti şimdi:KK9:
Aman dikkat et kendini çok yorma. Evet bu temizlik işinin bir de pazartesisi var :KK1: O yüzden en sevdiğim günler Salı, Çarşamba, Perşembe bütün programlarımı bu günlere ayarlarım büyük bir zevkle :118:Bir hafta 5 gündür benim için o ikisini saymıyorum :))

Kızlarrrrrrr selamlar!!! Çoooooookkk uzun zaman oldu foruma girmeyeli... Hastalık vs. Derken özlediğimi fark edip hasret gideriyim dedım sizlerle :KK34: memişlerimin 2.5 ayı doldu... Çok iyiyiz sankı hep varlarmış gibi:KK9:

Ayceyy,arzummm,nldglp,jelesec,papatyammm,risus,set,saxe,incilya,aledax,mawiş ve diğer arkadaşlarım sizler nasılsınız? Umarım herşey yolundadır :KK54: kocaman kocaman öpüyorum sizleriiiiiii :KK54: :KK54::KK54:

Kızlarrrrrrr selamlar!!! Çoooooookkk uzun zaman oldu foruma girmeyeli... Hastalık vs. Derken özlediğimi fark edip hasret gideriyim dedım sizlerle :KK34: memişlerimin 2.5 ayı doldu... Çok iyiyiz sankı hep varlarmış gibi:KK9:

Ayceyy,arzummm,nldglp,jelesec,papatyammm,risus,set,saxe,incilya,aledax,mawiş ve diğer arkadaşlarım sizler nasılsınız? Umarım herşey yolundadır :KK54: kocaman kocaman öpüyorum sizleriiiiiii :KK54: :KK54::KK54:

Hoşgeldin canım :KK19: İyi olmana sevindim,daha iyi mutlu günler dilerim sana :KK54:

Merhaba arska hosgeldın,ben de yoktum ne zamandır zaten:KK17:

Ben cok ıyıyım ve heyecanlıyım,sen ne alemdesın,bebısler nasıl,gecen gun fotolarını gormustum gercı :nazar:

Ben de yarın amelıyat oluyorumm,sabah 8bucukta etıler esteworld deyım:) offf bu gece gececek mı bılmıyorum:KK52:

Merhaba arska hosgeldın,ben de yoktum ne zamandır zaten:KK17:

Ben cok ıyıyım ve heyecanlıyım,sen ne alemdesın,bebısler nasıl,gecen gun fotolarını gormustum gercı :nazar:

Ben de yarın amelıyat oluyorumm,sabah 8bucukta etıler esteworld deyım:) offf bu gece gececek mı bılmıyorum:KK52:

Papatyacımmm amelıyatını başarıyla sonuçlanıp senı mutlu edıcek neticeye ulaşmışsınsdır umarım :KK66:)

Senın yanına gelmeyı çok istiyordum ama malesef olmadı...Hakan hocam ne şahane bir iş çıkarmıştır kimbilir? :) benımde bugün kontrolüm var... Senınde kontrolunun olduğu bır gün bende gelırım o şeklide tanışıp görüşmüş oluruz tatlım...
Çok çok geçmişolsun! Şimdi sırayı zamana bırakma aşamasındasın emınım istediğin gibi olduklarını görüceksın :KK66:

X