Artık beni tanıyorsunuz. Dün o adam bana sen çok konudan konuya atlıyorsun bir psikolog ile görüşmeyi düşündün mü dedi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

zorunlualann

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2021
1.479
713
28
Olayı tekrar tekrar başından alarak başlamak istiyorum. Bu işyerinde ki adamı biliyorsunuz. Hala evime gelmeye devam ediyor yaklaşık bir aydır haftada bir kaç kez geliyor. Biraz oturuyoruz sonra biraz yakınlaşıyoruz sonra çay içiyor ve gidiyor. Aynı işyerinde de birlikte bir ortama gelince hiç bir şey olmamış gibi davranıyoruz. Dün cuma gecesi bende kaldı cumartesi yemek sipariş verdim yedik ve gitti. Sonra akşama yine çıktık dışarı öyle bir şey almadan etmeden bir bankta oturduk ve konuşmaya başladık bana konudan konuya atladığımı aklımın hep başka yerde olduğunu bunun psikolojik bir sıkıntı olduğunu söyledi. Bir psikolog ile görül dedi. Mesela seninle bir konu hakkında tartışılmaz dedi . Bir konu hakkında konuşulmaz dedi . Bu adam şimdi o kadar şey yaşanırken aramızda nasıl olur da böyle düşünür dedim . Eski sevgilimi çok arıyorum . En azından bana geldiğinde bir şeyler yaşadığımızda sarılıp uyurdu bana bu adam gece üçte yanımdan kalkıp içeri uyumaya gidiyor. Eski erkek arkadaşım gelir arkadan sarılırdı bu ise çok nadir . Eski erkek arkadaşım kapanmamı istediği için bitti.. şimdi ise oradan oraya savrulan bir insanım. Şimdi soruyorum size ben ne yapacağım ne yapmalıyım

Her konunda sanki iradeni kaybetmişsin de bir şeyleri sana zorla yaptırıyolarmış gibi konuşuyorsun. Kaç kere bu adamla ilgili başlık açtın. Hala birliktesin. Üstelik kocan değil sevgilin bile değil. Artık bizlerden ne beklediğini ben gerçekten anlamıyorum.

Nasıl bir tavsiye bekliyorsun? Hayatında herhangi bir erkek olmadan duramıyorsan da öyle söyle ona göre yorum yapalım.

Çay önemli

Sak
Sakin bu adamla evlenmek gibi bi hata yapma.Sana gelmek istediginde kapi disari et lavugu. Isini bitirip kullaniyo resmen sakin ama sakin.Bununla bir dakikani harcama.Tam bir serefsiz cunku. Kendi gitsin psikoloja milletinde agzinda sakiz oldu her ota b.k psikoloja git lafi.Kusura bakmasinda ondan bu halt olmaz.Sende de kusura bakma seninlede hic bisey yasanmaz bi uroloja ve ayrica psikolaga git.Cunku isini gorup baska yerde uyuyosun bu psikolojik bi baglanma sorunu karakterin oturmamis de.Bu adamlar kendini ne saniyo yeter artik igrenclikleri be

Henüz 25 yaşındayken kendine bu muameleyi nasıl reva görüyorsun, çok merak ediyorum.

Psikiyatristlerin bir lafı vardır.
“Hiçbir zaman bize gerçek hastalar gelmez. Gerçek hastaların hasta ettikleri gelir”

Tam olarak bunu yaşıyorsun.

Yukarıdaki arkadaş ne güzel yazmış. Sanki zorlayan var sizi, sizi mutlu etmeyen, umrunda bile olmadığınız bir adamla haftada üç gün sevişmeye. Adamın yerinde olsam, sıfır değer verdiğim bir kadın bana hep böyle verici olsa, bende demek ki kafada var derim. Kendinizi niye bu kadar degersizlestiriyorsunuz? Libidobuz çok yüksekse, erkeksiz yapamıyorsaniz, size insan gibi davranan, sahiplenen biriyle paylaşın yataginizi. Dünden beri fakbadi ilişkileri okuya okuya asabim bozuldu iyice!

Sizin gerçek olduğunuza inanmak istemiyorum.

Gerçekse de psikojinizin iyi olmadığı konusunda sizinle yatan adama katılıyorum
Adam da hem kadınla yatıyor hem de psikolojisi ile ilgili konuşuyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…