Artık beni tanıyorsunuz. Dün o adam bana sen çok konudan konuya atlıyorsun bir psikolog ile görüşmeyi düşündün mü dedi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Olayı tekrar tekrar başından alarak başlamak istiyorum. Bu işyerinde ki adamı biliyorsunuz. Hala evime gelmeye devam ediyor yaklaşık bir aydır haftada bir kaç kez geliyor. Biraz oturuyoruz sonra biraz yakınlaşıyoruz sonra çay içiyor ve gidiyor. Aynı işyerinde de birlikte bir ortama gelince hiç bir şey olmamış gibi davranıyoruz. Dün cuma gecesi bende kaldı cumartesi yemek sipariş verdim yedik ve gitti. Sonra akşama yine çıktık dışarı öyle bir şey almadan etmeden bir bankta oturduk ve konuşmaya başladık bana konudan konuya atladığımı aklımın hep başka yerde olduğunu bunun psikolojik bir sıkıntı olduğunu söyledi. Bir psikolog ile görül dedi. Mesela seninle bir konu hakkında tartışılmaz dedi . Bir konu hakkında konuşulmaz dedi . Bu adam şimdi o kadar şey yaşanırken aramızda nasıl olur da böyle düşünür dedim . Eski sevgilimi çok arıyorum . En azından bana geldiğinde bir şeyler yaşadığımızda sarılıp uyurdu bana bu adam gece üçte yanımdan kalkıp içeri uyumaya gidiyor. Eski erkek arkadaşım gelir arkadan sarılırdı bu ise çok nadir . Eski erkek arkadaşım kapanmamı istediği için bitti.. şimdi ise oradan oraya savrulan bir insanım. Şimdi soruyorum size ben ne yapacağım ne yapmalıyım
ay ben bırı bısey paylastıgında eskı konulardan tanırsınız falan dıyo ya tanımıyorum. Bunu kım paylasmıs daha oncekı konusu neydı dıye hafızamda yer kaplatmıyorum bı konuyu anlamak ıcın ders unıtesı gb tum konuları arastırmıyorum😁😁 konuna gelıcek olursam nıye bu kıyas herkes bır mı? Begenmıyorsan zorla degıl kı ayrılırsın
Herkes asktan sevıscek degıl ya cınswl cekım olur olmasına ama yatamaz sarılamaz. Duygusal bısey hıssetmez.:)) herkes kendıne uygunuyla ılıskı kurar. Ayrıl madem.

Sevgilin degil.
Sarilip yatmak, arkadan kavramak istemeyebilir cok dogal bir sekilde.
Sadece belli amac ugruna yaninda oldugu insanin varligini niye ceksin gece gece.
Isini gorur doner arkasini koltukta uyur.
Fb'lik yapiyorsan neden duygusallik bekliyorsun ki?
Adam seni yerden yere carpiyor resmen deli muamelesi yapiyor sen hala "bana arkadan sarilmadi" :işsiz:

Valla kendimden midem bulanıyor adamdan hoşlanıyorum bunu ona da söyledim ama o bana senin yanında sıkılmıyorum oturuyorum muhabbet ediyorum yine sıkılmıyorum ama sana karşı bir hissiyat da yok diyor . Beni güzel bulduğunu da söylüyor

Bu işin sonunda sen adama aşık olacaksın ve adam o noktada topuklayacak o zaman daha beter dibe vuracaksın o yüzden şimdiden bitir bu ilişkiyi. Ve mutlaka bundan sonrası için destek al. Sağlıklı ilişki kuramayacaksın böyle.
Adama göre fb siniz sana göre de fb olsanız sorun yok ama sen eski sevgilinle falan kıyaslıyorsun adamı.

Canim ben artık seni inan anlamiyorum, 50 kere akil verdik onada uymuyorsun ki. Adamdan hoşlanmiyorsun, adam seninle takılıyor. Gidiyorsun is yerinden başkasıyla görüsuyorsun. Yapma diyoruz dinlemiyorsun. Seninle takılan adamdan eve gelirken hicbirsey almıyor, benimle uyumuyor diye dert yanıyorsun. Yaninda baska kızlardan bahsedebiliyorlar. Birak hepsini bir kenara artik. Duzgun bir ilişki yasa. Adami takıntı yapmaya başladın. Birak kendine yazık ediyorsun. Git dogru düzgün birileriyle tanis, hoslandigin insanlarla gorus, 5 para etmez seni kullanmaya çalışanlarla degil lutfen. Bak gerçekten çok saygılı birisin o kadar laf söylendi haklisiniz dedin, asil kendine saygı duy lütfen

Çünkü sizi sadece cinsellik için kullanıyor neden arkanızdan sarılsın ki? Sevgi yok, aşk yok.
Bide üstüne adama yemek ısmarlayıp çay içiriyorsunuz böyle birini kimse kaçırmaz. Adam ihtiyaç gideriyor bide üstüne psikolojiniz hakkında yorum yapıyor.
Yardim alsaniz iyi olur ama konudan konuya atladığınız için değil

Bu işin sonunda sen adama aşık olacaksın ve adam o noktada topuklayacak o zaman daha beter dibe vuracaksın o yüzden şimdiden bitir bu ilişkiyi. Ve mutlaka bundan sonrası için destek al. Sağlıklı ilişki kuramayacaksın böyle.
Adama göre fb siniz sana göre de fb olsanız sorun yok ama sen eski sevgilinle falan kıyaslıyorsun adamı.
Fb lik konu sahibesinin yapabilecegı şey değil bence.
Psikolojisi kaldirmiyor belliki.

Konu sahibesi fb olmak istemiyor, icinde paylasim olan normal, duzgun bir iliski istiyor. Bu adamda aradigi hicbir sye yok, bu iliskiyi surdurdukce burdaki uyeler kafalarini duvardan duvara vuruyor.
Konu sahibinin Haziran'da yazdigi konuya gidince hiç öyle ciddi ilişki aradığını düşünmüyorum, 4 senelik sevgilisini yine iş yerinden aldatmış ,o yetmemiş evli avukat vs ... saçma sapan Dünyası var arkadaşın . Şaşırdım cidden .

Konu sahibesi fb olmak istemiyor, icinde paylasim olan normal, duzgun bir iliski istiyor. Bu adamda aradigi hicbir sye yok, bu iliskiyi surdurdukce burdaki uyeler kafalarini duvardan duvara vuruyor.
İstemiyor ama bütün iliskileri böyle çunku selam diyeni evine davet edip yakınlaşıyor.
Hemen eve davet etmek yerine disarda bir seyler paylassalar once, ne bileyim yemek yeseler, sinemaya piknige vs gitseler cinsel doyumdan önce daha farkli seyler paylassalar iliskileri daha duzenli olur sanki.
Normal bir iliskide en son yapmasi gerekeni en önce yapip başa doğru ilerlemeye çalışiyor.
Yataktan baska hic bir sey paylasilmayan erkeklerin sevgilisi gibi davranmasini bekliyor.

Ablacım sen bu adamla ne yapıyorsun, ne yapmaya çalışıyorsun? Adam yatıyor, kalkıyor gidiyor üstüne sana abuk subuk şeyler söylüyor sen de dinliyorsun. Rica ederim bitir bu saçmalığı görüşme bu adamla.
Adam yiyor içiyor yatıyor kalkıyor bir de kadını eleştirip gidiyor.
Konu sahibi kusura bakma da adam buldum bir keriz çok güzel yeriz modunda.

önceki konularını bilmiyorum ama adam sana ne muamelesi yapıyor farkında mısın?
Adam ihtiyacımı gidereyim kafasında, kız “seviyor ki dokunuyor.” diye düşünmek için kendini zorluyor. Ama işte erkekler her zaman sadece sevdiğine dokunmuyor :) yanında uyumaya bile katlanamayan adama sen niye katlanıyorsun.

Adam ihtiyacımı gidereyim kafasında, kız “seviyor ki dokunuyor.” diye düşünmek için kendini zorluyor. Ama işte erkekler her zaman sadece sevdiğine dokunmuyor :) yanında uyumaya bile katlanamayan adama sen niye katlanıyorsun.
Kendisi de sevmiyor ... Birini görünce diğerini unutur cinsten arkadaş ve bu sevgi değil. İlk hoşlanma da eve davetler vs ... İğrenç bir ilişki kafası var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X