Gebeliğe Hazırlık Artık çok yoruldum 😔 Değerli fikirlerinize çok ihtiyacım var 😢

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kardeşim tarla ne kadar sağlam olursa olsun tohumda verimli değil ise o tarladan bişey beklenmez. Eşin muhakkak ameliyat olmalı sonrası takdir Allah’ın korkulacak bir durum değil ameliyattan sonra üç ila altı ayda spermler eski kalitesine dönüyor

Ameliyat düşündük ama doktorumuz gerek bulmadı burada ameliyat olmadan hamile kalan da çok insan var o yüzden biraz takviye kullanmak istiyoruz bakalım Rabbim nasip eder inşallah. Allah kimseyi böyle bir şeyle imtihan etmesin

Sizin yaşadığınız aynı durumu yaşamış biri olarak söyledim tabii karar sizin. Eşime ameliyata gerek yok denmişti böylede olabilirmiş ama 6 yıl olmamıştı ben ısrarla ameliyat istedim ve oldu üç ay sonrada hamişe kalmıştım inşaallah sizde gerek kalmadan olur

Ayy maşallah canım ya sizin adınıza çok sevindim bakalım üroloji doktoru ne diyecek belki de o ameliyat görecek inşallah gerek kalmaz Rabbım herkesin kucağını doldursun inşallah

Canım benim eşime de bi doktor gerek yok demişti aylarca sorun yok sandık ve sonra başka bi doktor hem de kendim için gittiğim kadın doğum doktoru teste baktı bu spermle olmaz dedi. Eşim tekrar başka bi doktora muayene oldu ameliyat olman lazım dedi ondan sonra düzeldi ve şuan hamileyim. İyi bir ürolog bulun ve muayene olsun. Test de yaptırsın. Sperm sayısı kadar morfoloji ve ileri hareketli de önemli. Sen de soğan kürü yap.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…