Artık çok yoruldum

İstediğiniz kadar atar yapın, bunun adı kendine saygı duymamaktir. Biraz da bu kendine saygı meselesini mi sorgulasaniz direkt haksız savunmaya geçmek yerine mesela? Kendine saygısı olan bi insan böyle bi ilişkide ne yapardı, nasıl davranırdı,neleri sineye çeker neleri yutamazdi? Hala beni sevdiğinden eminim diyosunuz, ne önemi var? Peşini bırakmayan, egosunu besleyen, ne olursa olsun orda duran birisiniz işte, böyle birini tahammül edicek kadar sevmek herkesin işine gelir zaten. He siz saniyosunuz ki burda insanlar sizi taşlamaktan zevk aldığı için böyle konusuyo, hayır kendimizi sizin yerinize koyuyoruz yazarken en azından ben. Onun farkındayım bunun farkındayım, ama sevgisinden eminim. Tamam o zaman bütün farkında olduğun mantıklı argümanları bi kenara bırakıp sevginin peşinden maraton kosabilirsin. Bu arada benim bi yakınımın aynı sizin gibi bi sevgilisi vardı onlar 10 yıldır birliktelerdi, kız çocuğun peşini bırakmazdı çocuk da yanında tutucak kadar ilgi gösterir, evlilik konusu geçince aynı sizinki gibi yokuşa sürerdi falan. Sonra çocuk bu kız nasılsa peşimi birakmiyo dedi aldattı kızı kızın ruhu duymadı, onlar beraberlerken 1.5 sene başkasıyla sevgili oldu, kızı terketti, sonra da 1.5 sene birlikte oldugu kızla evlendi çocukları var, mutlu mesut yaşıyorlar. Kız mi? Kız 30unu gecik hala hayatında kimse yok.

Merhaba kızlar biraz uzun olabilir yazım ama artık çok yoruldum böyle tanımadığım birilerine içimi dökmem lazım.Benim 5 yıllık bir ilişkim var çok kavga ettik,ayrıldık barıştık ama geçen yazdan beri her şey çok iyiydi önceleri pek romantik olmamasına takılırdım sonra onu böyle kabullendim ve baya iyi anlaşmaya başladık yan yanayken öyle güzel ki her şey hiç anlatacağım bu sorunları yaşayacak bir çift değildik diyo insan.Sorun şu ki benim erkek arkadaşım çok gamsız biri ayrılıklarımızın %90nında hep ben adım atmışımdır hatta yalvarmışımdır artık gurur denen bir şey kalmadı bende.He onunda adım attığı zamanlar oldu ama hiç bir zaman benim verdiğim çabayı vermemiştir.Beni kaybetmeye dair gram korkusu yok.Şu an askerde ve telefonunu açamadığı için aramızdaki kavga 1 ay kadar sürdü.Ben askerden dönünce artık bu işin bi adı konulsun istedim hayır demedi ama heveslide değildi ve bunu ona dediğimde kendide söyledi zaten,hazır olmadığını falanda söyledi burdan doğru tartışmaya başladık ve benden ayrılmaya kalktı.Yine ben engel oldum.Bana biraz zaman ver kafam çok karışık dedi iyi dedim kendimi geri çektim o sıra biraz düzelir gibi oldu benden özür falan diledi.Sonrasında ben bu yaptıklarını hazmedemeyip ayrılmak istediğimi söyledim bana diyodun kendin aynını yapıyosun,niye böyle yapıyosun,ayrılma falan dedi.Tabiki benim onu durdurmaya çalıştığım zamanlardaki gibi aşırı bir çaba yokru yine ama kabulde etmemişti.Neyse sonra bu 1 hafta giremedi whatsappa sonrasında bi değişir gibi oldu yine ne olacaksa olsun demeye başladı bende artık dayanamadım s.. git dedim engelledim ama ne instagramdan yazdı ne de mesaj attı sonra yine 1 hafta falan giremedi sanırım ben dayanamadım engelini kaldırdım özür diledim barışmak istedim şimdi bana diyo ki hevesim kalmadı,eskisi gibi olur mu bilmiyorum falan.Ama hala sevdiğinide söylüyo.Şu anda yine ikna ettim bi süre kendi halinde kalmak istediğini söyledi.Ya bunlar özet geçilmiş hali o kadar çok şeyler daha dediki ben artık şaştım kaldım hangisi gerçek kişiliği bilmiyorum hem sevdiğini söylüyor,hemde benden hemen vazgeçebiliyor.Ben hep böyle olucam değişmicem bunalınca kaçan kişi olucam diyor bana.Ya böyle aşk,böyle ilişki olur mu? Ben onca şeye rağmen vazgeçemezken geri dönsün diye dil dökerken bu ise benden anında vazgeçebiliyo.Artık çok gücüme gidiyo ama kaybetmekte istemiyorum askerden gelmesini mi beklesem diyorum çok canım yanıyor bunları hiç hak etmedim.
Başka erkek mi yok da şu uyuzların zavallı egosunu şişiriyorsunuz?

Son düzenleme:
Valla arkadaşım sen olaya çook yanlış yerden bakıyorsun erkekler durur önünde daha iyi bir seçeneği yoksa, kaldı ki sen gitmesine fırsat vermemişsin, o da boşta kalmamak. İçin senle oyalanıp durmuş şu şartlarda daha iyi bir seçeneği yok diye. Erkekler bırak sevgili kalmayı yukarıda bir arkadaşın yazdığı gibi evleniyor bile , aşık olup sevmeden ama sonra ne yapıyorlar , gerçekten birini seviyor, sen umrunda bile olmuyorsun , olan senin hayatına oluyor. Burada sana yazan o üyelerin çoğu senden daha büyük ve tecrübeli. Kaldı ki seviyor seviyor diye tutturuyorsunda seven erkek vazgeçer mi hemen, adam senden sürekli ayrılmış durmuş, sen hep peşinde koşmuş, gururunu hiçe saymışsın. Bence gözünü aç; o çocuk işe falan girsin , hayatını düzene soksun , ilk işi seni hayatından çıkarmak olur haberin olsun.
Hani seviyor diye tutturuyorsun ya bırak peşini bakalım senin ardından gelecek mi? Bence cevabı bildiğin için gerçeği yazan üyelere kızıyorsun.
Ben de ekleyeyim bu adamların konu sahibi gibi kadınları neden bırakmadığını. Kadın seviyor, kadın üstüne düşüyor, kadın toparlıyor kadın onarıyor, kadın nazını çekiyor. O ortalama tipi, ortalama imkanları ile bir daha nerden bulur öyle çekeni? Evlenir bile, daha iyisi gelmezse. Konu sahibini değil, ona iyi gelen yerlerini seviyor adam. Ne zaman karşılığı bekleniyor, orda arıza çıkıyor. Yaprağını yerken katır kutur sapına gelince meee.

Kız biraz kendine değer ver ve saygı duy..bırak yakasına yapışmışsın adamın.ben buradan daraldım.bıral ve rahatla..kendini gelistirmeye çabala
Ne yapışması ya? Ya eleştiri yaparken biraz düzgün eleştirin buraya yazdım diye böyle her kafanıza eseni yazamazsınız.5 senedir yanımızda mıydın? En başından beri böyle olan biri olsa zaten bırakırdım.Kendimi geliştirmeye gelince nasıl biri olduğumu,ne yaptığımı,ne işle uğraştığımı biliyo musun bilmiyosun.O zaman konuşma.

Ne yapışması ya? Ya eleştiri yaparken biraz düzgün eleştirin buraya yazdım diye böyle her kafanıza eseni yazamazsınız.5 senedir yanımızda mıydın? En başından beri böyle olan biri olsa zaten bırakırdım.Kendimi geliştirmeye gelince nasıl biri olduğumu,ne yaptığımı,ne işle uğraştığımı biliyo musun bilmiyosun.O zaman konuşma.
"ayrılıklarımızın %90nında hep ben adım atmışımdır hatta yalvarmışımdır artık gurur denen bir şey kalmadı.."bu yapışmak oluyor işte. Ne işle uğraştığını elbette bilmiyorum burada yazılanlara göre veriyorum cevabımı.

Y
"ayrılıklarımızın %90nında hep ben adım atmışımdır hatta yalvarmışımdır artık gurur denen bir şey kalmadı.."bu yapışmak oluyor işte. Ne işle uğraştığını elbette bilmiyorum burada yazılanlara göre veriyorum cevabımı.
Yapışmak farklı bir şey karşımdaki beni istemediğini kati süretle söylese hala bırakmasam o zaman yapışmış olurdum evet.ben buraya üstün körü yazdım,tüm detayları vermedim.Üsluba biraz dikkat lütfen.Karşımızdakininde bir insan olduğunu unutmayalım.

Y

Yapışmak farklı bir şey karşımdaki beni istemediğini kati süretle söylese hala bırakmasam o zaman yapışmış olurdum evet.ben buraya üstün körü yazdım,tüm detayları vermedim.Üsluba biraz dikkat lütfen.Karşımızdakininde bir insan olduğunu unutmayalım.
Bu halinde yapismanin ta kendisi.bence sen alıngan bir dönemindesin..üslubum samimiydi çok sinirlendin.yinede sosyal medyada dahi olsa kirilmani istemem inşallah içinde bulunduğun durumu kolaylıkla atlatırsın.

X