Artik dayanamiyorum lutfen yardim edin :(

Annem erkek arkadasimla görusmeme izin vermiyor

• Yetiskin insansin, anneni ikna et sevgilinle görus evde oturarak iliski Nasil devam etsin?

OY: 4 30,8%
  • Anneni dinle , otur oturdugun yerde.. Sevgilini aylar boyu görememe...

OY: 9 69,2%

• Ankete Katılan
    13
Ev
Herseyin bir zorlugu oluyo ama allah yardim ediyo canim ozluyosun icin buruk oluyo ama ona hissettirmemeye ugrasiyodum benim erkek arkadasim degismedi ama agrasiflesmisti o donemde biraz ki cok normal buda ben alttan aliyodum geldigi zaman hersey daha guzel oluyo cunku senin onu beklemen bir arti daha katiyor iliskinize

Anliyorum Evet öyle Canim hic bi degisikligi fln olmadi tam tersi daha cok baglandi bana :)
Ins olmazda heo mucadele edicem :)

Bu olay senin erkek arkadaşınla yalnız kalarak 2 gün geçirmene benzemiyor. Ne kadar moderniz deseler de ilerde yüzüne vurabilirler veya arkandan bunu konuşabilirler. Ben tanışmaya gittiğimde bile utanmıştım öğlen vakti olmasına rağmen. Sen bence daha fazla kendini ve aileni düşünerek hareket etmelisin.

Bu olay senin erkek arkadaşınla yalnız kalarak 2 gün geçirmene benzemiyor. Ne kadar moderniz deseler de ilerde yüzüne vurabilirler veya arkandan bunu konuşabilirler. Ben tanışmaya gittiğimde bile utanmıştım öğlen vakti olmasına rağmen. Sen bence daha fazla kendini ve aileni düşünerek hareket etmelisin.[/QUOTE

Öyle tabiki bebde cok utaniyorum yani öle böle degil... Belki biraz zamandan sonra
Bakalim....

Bence gidebiliorsanız günübirlik gidip gelin hem annenizin kalbi kırılmamış olur hem onlara karşı da saygınlığınız artar...

Evlilik olunca o mu yurtdışınagelecek sen tr ye mi?

Ben farklı olarak tanıma amaçlı kalınabilir diyorum.Karşısı rahat algılayabilir bu bir risk.Bir kez de olsa kalmak diyorum ben...Ama işte...
Ben tanıma amaçlı kalmıştım ..Onlar da kalmamı çok istemişti.Seviyorlar hala beni...Hala çağırırlar..Ama o yok..
of of...yüreğime bir bıçak saplandı.

Yalnız kalmaktan iyidir yalnız ailesiyle kalmak.Aman ha yalnız kalma.Aileyle kal daha iyi.Tanımış olursun hem.

Evlilik olunca o mu yurtdışınagelecek sen tr ye mi?

Ben farklı olarak tanıma amaçlı kalınabilir diyorum.Karşısı rahat algılayabilir bu bir risk.Bir kez de olsa kalmak diyorum ben...Ama işte...
Ben tanıma amaçlı kalmıştım ..Onlar da kalmamı çok istemişti.Seviyorlar hala beni...Hala çağırırlar..Ama o yok..
of of...yüreğime bir bıçak saplandı.

Onu daha karar vermedik dusunuyoruz en iyisi bizim icin neyse onu secicez insallah....
Benim unv diplomam olucak 2 bölum bitirmis olucam, 3 sene is tecrubem var ve bi kac tane dil biliyorum.....
Vizim durumdada öle simdi Nasil desem uzaktayiz baska turlu imkansiz...
Neden yok? Neden ayrildinz?

X