Artık dönsen de bir dönmesen de

eski konunuz hakkında bilgim yok ama bence bu söyledikleri içinizde yara etmiş.
insanlar birbirini tanımadan daha ilerisini düşünmemeli. zaten bana göre de nişan süreci bu yüzden var. iki kişi anlaşamayıp nişan atması, evlenip ayrılmasından iyidir ki bence hiç de ayıp bir şey değil nişan atılması. evlenip ayrılabilirsiniz de zaten. hep söylerim iki insan evlenirken boşanmayı da düşünmeli diye. şimdi en azından neyi istediğinizi biliyorsunuzdur. bu lafları söyleyen birisinden kurtulduğunuz ve bir gelecek kurmadığınız için çok mutlu olmanız lazım.
Öyle olacağım gerçekten çok teşekkürler haklısınız

Ben şimdiye barisirsiniz diye dusunmustum ama barismamissiniz bravo. Yalnız "hooşt köpek ben 'ikinci el' halimle bile en iyisini bulurum, kapı gibi mesleğim var senin gibi babamın eline bakmıyorum" diyememenizden kırdım puanı. Şu adama bi ağzının payını veremiyosunuz.
Yok zaten barışma ihtimalimiz yoktu unutmak istyordum yapamıyordum. Ama iyi oldu. Ben ona bir cümle kurarım hüngür hüngür ağlar ama ben onun statüsünde değilim. Bana laf edeceğine Kendi anasının geçmişini bi söylerim ağlar bilmiyorum sanıuor ama ben o kadar düşük değilim

Yok zaten barışma ihtimalimiz yoktu unutmak istyordum yapamıyordum. Ama iyi oldu. Ben ona bir cümle kurarım hüngür hüngür ağlar ama ben onun statüsünde değilim. Bana laf edeceğine Kendi anasının geçmişini bi söylerim ağlar bilmiyorum sanıuor ama ben o kadar düşük değilim
Düşük olmamanız böyle düşük insanlar tarafından istismar edilmenizin önüne geçmemiş ama. Arada diş gostermezseniz bu kaderi kendinize siz inşa etmiş olursunuz. Bu adam durup dururken mi "bu kız ne kadar saf ya" diye düşündü sizin için? Isırmak zorunda değilsiniz, yeter ki dişinizi gösterin.

Üstüne gelmeye devam ederse üstü kapalı çarp yüzüne, bu varoşlar senin seviyenden anlamaz canım.

Bana dedi ki; bence aklını başına topla sen artık nişan atmış bir kızsın ikinci elsin benimle 2 sene geçirdin kullanılmış bir mal oldun. Bundan sonra seni benim kadar kimse sevmez. Benim gibi biri de zaten seni sevmez. Sen benim seni çok tutkulu sevmemi sevdin dedi. Şahsen ben sen daha önce nişan atmış ya da biriyle sevgili olmuş olsaydın başlamazdım dedi.
Öküzün önde gideni hangi hakla cesaretle böyle bir söz söyleyebilir buna ahlaksızlık denir.

Nisan atinca saflik nasil bozuluyor onu anlamadim. Saflığın olcusu neymis?
Bosanip ikinci ucuncu evliligini yapanlar var. Nisan atmis birini kimse almaz hikayesi de nereden cikti? Bu adamin nasil bir kafa yapisi var? Ruh hasfasi resmen. Bittigi icin gobek atmalisin.
Bitmis gitmis bir iliskiden sonra su an baska biriyle beraber olsan da bunda anormal birsey yok, karisma hakki da yok. Gorucu gelmesine karisma haddini nereden buluyor? Su an sevgilin de olabilir. Nereden buldun boyle bir ruh hastasini? Neden ayrildigin halde hala gorusuyorsun? Iyi biri olsaydi iliskisine sahip cikardi. Adam resmen ruh hastasi. Arayip eline ne gecti? Olmayan degerini iyice dusurmus adam. Neden engellemiyorsun? Bu kafada birinden mutluluk mu bekliyorsun?

Son düzenleme:
Kadın..

Yolda yürürken gülse dert, evinde oturup ağlasa dert.. Saçını kapatsa dert, açsa ayrı bir dert.. Çocuğu olmasa dert, karnı burnunda sokağa çıksa dert.. Şort giyse sorun, etek giyse yine dert.. Korunsa dert, çocuğu aldırsa dert.. Evden çıksa dert, evde kalsa dert.. Lafa geldi mi anamız, bacımız; yolda yalnız yürürken müstakbel manitamız.. Çalışsa dert, çalışmasa başka dert.. Eve para getirse dert, getirmese dert.. İşimize geldi mi ayaklarının altı cennet, gelmedi mi Adem'i yoldan çıkaran şehvet.. Savaşta ganimet, barışta esaret..

Etinden çıkarır, memesinden emzirir.. Dişinden arttır; gözünden sakınır.. Kim demiş dokuz ay diye; kadın çocuğunu bir ömür bağrında taşır.. Ana olsa çocuğunun yolunu gözler, eş olsa beyinin uyumasını bekler.. Kadın bu; eksik olmamalı sırtından sopası, karnından sıpası.. Haddi midir sanki elinin hamuruyla, erkeğin işine karışması (!) Saçı uzadıkça, kısalı verir zaten aklı.. Kadın öyle bir şeydir ki; çocukluktan başlar terbiyesi: dövmezsen kızını; döversin dizini..

Alıntı

Yukaridaki alintiyi paylasmak istedim. Şu senin eski nisanlin denen adamin yukaridaki alıntıda anlatilan erkeklerden farki ne? Aynı zihniyet...

Önceki konunuzu okudum biraz önce. Gerçekten zor da olsa Rabbim kurtarmış sizi o yanlış insandan. Bu şahıs muhakkak sonra yeniden ulaşmaya çalışacaktır size. Kesinlikle cevap vermeyin hiçbir şekilde. Karşınıza inşallah doğru insan doğru zamanda çıkacaktır :KK36:

Bana dedi ki; bence aklını başına topla sen artık nişan atmış bir kızsın ikinci elsin benimle 2 sene geçirdin kullanılmış bir mal oldun. Bundan sonra seni benim kadar kimse sevmez. Benim gibi biri de zaten seni sevmez. Sen benim seni çok tutkulu sevmemi sevdin dedi. Şahsen ben sen daha önce nişan atmış ya da biriyle sevgili olmuş olsaydın başlamazdım dedi.
Ayyy nasıl sinir oldum . Ben olsam dayanamaz küfür ederdim
Önceki konunuzu biliyorum inş ahınız çıkar hödükten

muhatap olacağınıza değen birisi değil. ben şahsın dışındaki kişilerin söylenecek laflara karıştırılmasına karşıyım. boşverin hanımefendiliğinizi bozmayın

Merhaba herkese beni hatırlayanlar vardır :)
Korkmayın barışmadım 4 ay bitti :)
Haber gönderdi barışmak istedi arkadaşlarını arattı ben hala üzgün moddaydım. Bu sırada da bana görücü çıkıp duruyor ama kimseye yara bandı muamelesi yapmamak adına biraz zaman veriyorum kendime.

Bir arkadaşımla haber gönderdi ben barışmak istiyorum ama palm gurur yapıyor demiş konuşmuşlar kızla. Kız da inanmış buna iyilik yapacağını sanıp beni aradı.

Kız da buna bu görücü muhabbetini anlatmış sanırım sonra çocuk beni aradı; dedi ki sen zaten aranıyosun demek ki çıkıyor. Sen kuyruk sallamasan çıkmaz gibi gibi..
Halbu ki kimseyle ne görüştüm ne tanıştım ortak aile dostlarıyla çevrelerle birileri haber gönderdi.

En son o telefonda öyle bir laf etti ki bana tamamen sildim aklımdan şu an aklıma bile gelmiyor sadece burada bana yazan 100lerce insana bunu yazmayı borç bildim.

Ben de çok büyük konuşuyorsun sen de evleneceksin yarın öbür gün dedim. Büyük konuşacağım asla nişan atmış bir kızla evlenmem dedi. E sen de nişan attın dedim aynı şey değil sen kızsın dedi. Sen artık saflığını kaybettin seni sen yapan şey buydu artık ikinci elsin dedi.

Bu laflara başta çok üzüldüm sonra bi kendime geldim oh çektim kurtulduğum şeye bak dedim. Sevgi falan hikaye arkadaşlar saygı yokken. Adam benle başlarken bile kendini düşünmüş :)

Haber yolladığı arkadaşımı aradım bir daha bana onun adını anma benim adımı da ona dedim. Sonra her yerden komple sildim engelledim sülalesi dahil.

Bizi ilk tanıştıran çocukluk arkadaşımla görüştüm. Biz ilk ilişkiye başladığımızda bu demiş ki çocuğa ; ben hayatımda bu kadar saf bir kız tanımadım böyle kızlar da varmış yıllarca nelerle gezdik demiş. Beni de ayakta uyuttu işte saflığımı kullandı.

Sonuç olarak kafam çok daha iyi. Kimse beni almazmış. Bununla evleneceğime bekar kalırım prenses gibi yaşarım denyoya bak.
Ona bunları söyleme hakkı ve kozu verdiğim için kendime kızdım. Eski konumu çok yorum geldi diye mesaja kapatmıştım ama belki merak eden birileri vardır diye yazmak istedim.
Öptüm💕
Yat kalk göbek at bu tipten kurtuldun diye. Gir oyna çık oyna.

inşallah vesikalı birine aşık olup onunla evlenir amin🙏
amiiinnnnn :dua:

Ne oldu seninki ağız değiştirmiş? Hani sen onu seviyordun, ve bir daha böyle sevemezdin kimseyi, o yüzden bırakmaman lazımdı? Ne oldu, zoru görünce sevmeye başlamış. :) Eksik kalsın sevdiği, sevmiş hali neler yaptı, ya bir de sevmeyeydi? :)

S..tirsin gitsin ordan. İkinci elmiş. Tecrübe o tecrübe. Artık yiyici erkeklerden, piremses erkeklerden uzak duracaksın sayesinde. Kendisidir ikinci el.

Yakında olgun ve zengin bir hanımefendinin genç aşkı olduğu haberini alırsın, pek sever yiyiciliği beyefendi. 😁 Bi daha çok zor senin gibi genç bir saftirik bulmak.

Daha da tanıyamaz, biraz zor olacak artık işi.

Sallasan ne olacak? Sen bekar bir kadınsın, önünde hiçbir engel yok. Çok bozulmuş çok, kendini çok yüksekte görüyordu, benim elimden çıkan kimseye hayr etmez sanıyordu. '' Valla aranmıyorum şekerim, ışığı gören geliyor. 😁'' deseydin, kudururdu. 😂🤣😂🤣

Görücüler? :) Bilmiyorlar mıymış nişan attığını?😂 Arkadaş ağlıyor bi lavaboya götürün hayrına ajnmsmdfmmf

kinci elmiş, hıyarın dik âlâsı, embesil herif. Hayır biz ikinci elsek onlar ne oluyor? Babannemin sümüklü çaputu gibi iki dakika zor doğru tutabildikleri organlarıyla ne sanıyorlar kendilerini?
oyyyy kızlar ağzınıza yüreğinize sağlık, yemin ederim içimin yağları eridi

herifteki zihniyete bak Allahıın hadsiz utanmaz leşi :sinirli:

Önceki konunuzu okudum biraz önce. Gerçekten zor da olsa Rabbim kurtarmış sizi o yanlış insandan. Bu şahıs muhakkak sonra yeniden ulaşmaya çalışacaktır size. Kesinlikle cevap vermeyin hiçbir şekilde. Karşınıza inşallah doğru insan doğru zamanda çıkacaktır :KK36:
Amin inşallah engelledim sildim zaten ama bir şekilde ulaşıyor önüme çıkıyor arkadaşına aratıyor

muhatap olacağınıza değen birisi değil. ben şahsın dışındaki kişilerin söylenecek laflara karıştırılmasına karşıyım. boşverin hanımefendiliğinizi bozmayın
Kalite ve insanlık bunlarda olmadığı için anlamıyorlar. Her denenden cımbızla laf çekip yanlış lanse edildiği için sadece dinleyip geçiyorum artık

Ay sadaka dağıt sokak hayvanlarını besle tüm kız grubunu topla vur patlasın çal oynasın felekten bir gece geçir. Geçmiş olsun.

X