Artık dönsen de bir dönmesen de

Gofret_

Açıpta kalbine mı baktın!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2019
3.612
9.069
Zihniyetin leşliğine bak midem bulandı ıyy

Gerçekten Allah sizi kurtarmış.

O kadar büyük konuşmuş ki başına gelecekleri şimdiden merak ediyorum :KK70:
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-03-2022

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 89 gün kaldı.

Bebeğinizin vücüdundaki yağ oranı artmaya devam ediyor ve şu anda vücudunun %2-3'ü yağdan oluşmaktadır.Zaman zaman, rahminizin büyümesi ve bağların gerilmesinden dolayı pelvik (kasık) ağrıları görülür. Dinlenmek bu gibi durumda size yardımcı olacaktır. Bebeğinizin tekmelerini saymaya başladınız mı?

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Otrera

Nirvana
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
19 Aralık 2014
3.607
25.411
eski konunuzu hatırlıyorum. çok dil dökmüştük size. ne yalan söyleyeyim biraz korkuyordum, ani kararlar alıp o adamın yalanlarına inanıp geri dönmenizden...

ama şu an konunuzu okuyunca çok sevindim. ellerinize sağlık. hep mutlu olun 💖
 

Katipsondanbir

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
17.604
64.639
32


Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.

evinincicegi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2013
1.138
2.535
Bu memlekette ki erkeklerin yarısı geri zekalı. Nerden buluyorsunuz bunları ben anlamıyorum. Çevremde hiç görmedim. Ben bunlarla arkadaşlık etmem siz evlenmeye kalkıyorsunuz. Kesinlikle hiç sinyal vermediklerine inanmıyorum. Bdv de açılan konuların nerdeyse tümünü bu hanzolar oluşturuyor. Burayı okuya okuya sinirim bozuldu resmen. Ne biçim varlıklarla aynı yerde yaşıyoruz ya biz.
 

A R Y A

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2021
3.997
3.291
Bana dedi ki; bence aklını başına topla sen artık nişan atmış bir kızsın ikinci elsin benimle 2 sene geçirdin kullanılmış bir mal oldun
İyi ki kurtarmışsın kendini bu adamdan! 😡 Anlayışa, cahilliğe bak.
Kendisini sıfır, fabrika çıkışlı falan zannediyor galiba mal
 


Acquaa

✯✯
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2010
3.037
1.979
Önceki konunuzu okuyup sizi tanıyıp şöyle güzelce konuşmak sizi vazgectirmek istemiştim. Kendinize gelin diye. Neyse ki gözünüzde ki perde kalktı ve gerçekleri görmeye başladınız. Çok sevindim sizin adınıza inşallah su zihniyetide kendi gibi leş olan adamla karşılaşmazsınız. Hasbam kendini ne saniyorsa.
 


loveinnovember

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2021
597
671
Ay ne beyinsiz herifmiş sinirlerim hopladı
 


Aylakkadin

Başlangıç 81 güncel 60.00 hedef 55.0
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2019
4.312
9.500
Merhaba herkese beni hatırlayanlar vardır :)
Korkmayın barışmadım 4 ay bitti :)
Haber gönderdi barışmak istedi arkadaşlarını arattı ben hala üzgün moddaydım. Bu sırada da bana görücü çıkıp duruyor ama kimseye yara bandı muamelesi yapmamak adına biraz zaman veriyorum kendime.

Bir arkadaşımla haber gönderdi ben barışmak istiyorum ama palm gurur yapıyor demiş konuşmuşlar kızla. Kız da inanmış buna iyilik yapacağını sanıp beni aradı.

Kız da buna bu görücü muhabbetini anlatmış sanırım sonra çocuk beni aradı; dedi ki sen zaten aranıyosun demek ki çıkıyor. Sen kuyruk sallamasan çıkmaz gibi gibi..
Halbu ki kimseyle ne görüştüm ne tanıştım ortak aile dostlarıyla çevrelerle birileri haber gönderdi.

En son o telefonda öyle bir laf etti ki bana tamamen sildim aklımdan şu an aklıma bile gelmiyor sadece burada bana yazan 100lerce insana bunu yazmayı borç bildim.

Bana dedi ki; bence aklını başına topla sen artık nişan atmış bir kızsın ikinci elsin benimle 2 sene geçirdin kullanılmış bir mal oldun. Bundan sonra seni benim kadar kimse sevmez. Benim gibi biri de zaten seni sevmez. Sen benim seni çok tutkulu sevmemi sevdin dedi. Şahsen ben sen daha önce nişan atmış ya da biriyle sevgili olmuş olsaydın başlamazdım dedi.

Ben de çok büyük konuşuyorsun sen de evleneceksin yarın öbür gün dedim. Büyük konuşacağım asla nişan atmış bir kızla evlenmem dedi. E sen de nişan attın dedim aynı şey değil sen kızsın dedi. Sen artık saflığını kaybettin seni sen yapan şey buydu artık ikinci elsin dedi.

Bu laflara başta çok üzüldüm sonra bi kendime geldim oh çektim kurtulduğum şeye bak dedim. Sevgi falan hikaye arkadaşlar saygı yokken. Adam benle başlarken bile kendini düşünmüş :)

Haber yolladığı arkadaşımı aradım bir daha bana onun adını anma benim adımı da ona dedim. Sonra her yerden komple sildim engelledim sülalesi dahil.

Bizi ilk tanıştıran çocukluk arkadaşımla görüştüm. Biz ilk ilişkiye başladığımızda bu demiş ki çocuğa ; ben hayatımda bu kadar saf bir kız tanımadım böyle kızlar da varmış yıllarca nelerle gezdik demiş. Beni de ayakta uyuttu işte saflığımı kullandı.

Sonuç olarak kafam çok daha iyi. Kimse beni almazmış. Bununla evleneceğime bekar kalırım prenses gibi yaşarım denyoya bak.
Ona bunları söyleme hakkı ve kozu verdiğim için kendime kızdım. Eski konumu çok yorum geldi diye mesaja kapatmıştım ama belki merak eden birileri vardır diye yazmak istedim.
Öptüm💕
2. El ne ya. Hadsiz.
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 734 gün geçti.Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 152 cm. Başlangıç Kilom :81 Kg. Şimdiki Kilom :60.0 Kg.

Sultaniyegahanim

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2021
32
20
eski konunuz hakkında bilgim yok ama bence bu söyledikleri içinizde yara etmiş.
insanlar birbirini tanımadan daha ilerisini düşünmemeli. zaten bana göre de nişan süreci bu yüzden var. iki kişi anlaşamayıp nişan atması, evlenip ayrılmasından iyidir ki bence hiç de ayıp bir şey değil nişan atılması. evlenip ayrılabilirsiniz de zaten. hep söylerim iki insan evlenirken boşanmayı da düşünmeli diye. şimdi en azından neyi istediğinizi biliyorsunuzdur. bu lafları söyleyen birisinden kurtulduğunuz ve bir gelecek kurmadığınız için çok mutlu olmanız lazım.
 

palm angels

♌️🦁
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2021
162
77
Ne oldu seninki ağız değiştirmiş? Hani sen onu seviyordun, ve bir daha böyle sevemezdin kimseyi, o yüzden bırakmaman lazımdı? Ne oldu, zoru görünce sevmeye başlamış. :) Eksik kalsın sevdiği, sevmiş hali neler yaptı, ya bir de sevmeyeydi? :)

S..tirsin gitsin ordan. İkinci elmiş. Tecrübe o tecrübe. Artık yiyici erkeklerden, piremses erkeklerden uzak duracaksın sayesinde. Kendisidir ikinci el.

Yakında olgun ve zengin bir hanımefendinin genç aşkı olduğu haberini alırsın, pek sever yiyiciliği beyefendi. 😁 Bi daha çok zor senin gibi genç bir saftirik bulmak.

Daha da tanıyamaz, biraz zor olacak artık işi.

Sallasan ne olacak? Sen bekar bir kadınsın, önünde hiçbir engel yok. Çok bozulmuş çok, kendini çok yüksekte görüyordu, benim elimden çıkan kimseye hayr etmez sanıyordu. '' Valla aranmıyorum şekerim, ışığı gören geliyor. 😁'' deseydin, kudururdu. 😂🤣😂🤣

Görücüler? :) Bilmiyorlar mıymış nişan attığını?😂 Arkadaş ağlıyor bi lavaboya götürün hayrına ajnmsmdfmmf
Ya çok haklısınız gerçekten öyle. Benim ağzım değişti çünkü ben değiştim😂