Artık gerçekle kuruntuyu ayırt edemiyorum

Pisman34

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2021
348
140
Arkadaşlar merhaba. Buraya derdimi yazmak sizlerden tavsiye veya iç rahatlatan şeyler duymak çok güzel çok teşekkür ederim. Lütfen kırıcı şeyler yazmayın çok müsaitim depresyona girmeye. Ben biraz hatta baya takıntılı biriyim elimde olan bişey değil. Daha önceleride konu açtım insan ilişkilerindeki sıkıntılarımdan bahsettim. Benim uzun süren ilişkim var ben 22 o 23 yaşında başlangıcımız büyülüydü imkansızı başarmıştık beni çok seviyodu hala daha öyle tabi sevgisinden şüphem yok fakat kavgalı bi dönemden geçtik ikimizdede hatalar vardı onarılmayacak şeyler değildi. Sancılı süreçten sonra bir hafta falan tamam dedim herşey çok güzel ama yine iki üç gündür içimde bi his oluştu. Eski heyecan kalmadımı sıkıldımı tamam seviyo görüyorum ama o ilk büyü gittimi eşyalardan bile çok çabuk sıkılır iki üç yakın arkadaşı dışında arkadaşlarından sıkılır benden sıkıldımı o süreçte acaba veya pandemi yüzünden monotonlaştık heyecan arıyomu gibi sorular beynimi kemirmeye başladı atıyorum aşkımmm yazacağına aşkım yazdıysa bile diyorumki ne oldu. siz şimdi haklı olarak ne bekliyosun sıkma onu diyeceksiniz zaten sıkmuyorum ona belli etmiyorum. Sizden istediğim ilişkilerdeki iniş çıkışlarla ilgili bilgiler. Uzun süreli gayet güzel anlaşırken birden anlaşmamaya başlayıp tekrar düzeltmek normalmi ne yapmalıyım monotonluk sıkarmı gibi öneriler

Çok yüksek başladık ilişkiye olumsuz bişeu olur diye hiç düşünmemiştim korkuyorum hayatımın merkezine ben koydum evet ama nasıl çıkarırım bilmiyorum
Kendini değerli görmüyorsun muhtemelen özdeğerini gelistirmen gerekir. Yani şunu diyebilmesin; gideceği varsa baglasam tutamam benden giden de kendi bilir.

Kendini değerli görmüyorsun muhtemelen özdeğerini gelistirmen gerekir. Yani şunu diyebilmesin; gideceği varsa baglasam tutamam benden giden de kendi bilir.
Haklısınız. Gideceği varsa her türlü gider. Olay kırmızı odadaki Nazlıya döndü biraz bana aşıkken sorun yaşamamız sonrasında gidecek korkusu sardı. Hiç gitmez derdim hep inşallah iyi şeyler olur teşekkür ederim

Yanlıs anlamayın ama sizinle hayat cok zor a desem nem kapacak biriyle ben yapamazdım insanları itersiniz kendinizden böyle aşk mı kalır insanda sinir stresten baska his mi kalır

Yanlıs anlamayın ama sizinle hayat cok zor a desem nem kapacak biriyle ben yapamazdım insanları itersiniz kendinizden böyle aşk mı kalır insanda sinir stresten baska his mi kalır
Bu düşüncelerimi dışa vursam haklısınız ama hiç belli etmiyorum ne sözlerimle ne hareketlerimle sadece düşünüyorum ben

Gerçekten sizin büyük sıkıntılarınız var ve tedavi olmanız gerekıyor

Hayatta her şey olacağına varıyor. Sen istersen kendini yırt. Eğer bir şeyler olacaksa oluyor, önüne gecemiyorsun. Bu yüzden hayatı kendine zindan etmek yerine yasa. Sonra ileriki zamanda keşke kuruntu yapacağıma doya doya o anların tadını cikarsaydim diye üzülür durursun. Herşey olduğu gibi devam etmiyor. Hayatta herşey değişken. zaten hayatta her şey istediğimiz gibi devam etse bir şeyin anlamı kalmaz değerini yitirir.

Evet gerçekten mantıklı düşününce öyle ama elimden geleni yapmalıyım hissi beni zorluyor farkındayım garip düşünüyorum düşüncelerime engel olamıyorum. Zorlamamak gerek bazı şeyleri dediğiniz gibi her şey olacağına varır

Zamanla geçiyor bu düşünceler. Bazen sen elinden geleni yapmasan daha iyi oluyor:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…