Artık gerçekten bu adama dayanamıyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum.

Kart zampara. Kendinizi böyle bir şeye lâyık görüyorsanız biz ne yapalım buradan? Erkeklerin soyu tükenmedi. Bunca rezalete rağmen sizi tutan şeyler var demek ki. Kendinize duyduğunuz saygıdan daha önemli şeyler...

Konu sahibi henüz daha 20 yaşındayken bu adama tutulmuş herkes o yaşlarda ne yanlış ilişkilere düşüyor. 20 yaşında değil 40-50 yaşındaki koskoca kadınların hatalarını okuyoruz burda o sebepten bu kadar sert yorumu hakettiğini düşünmüyorum.
Konuya gelecek olursak; benim anlamadığım 20 yaşındayken ne kariyeri yaptınız acaba? Mesleğiniz ne bilmiyorum ama yolun daha çok başındasınız. Bunun gibi nice adamlar çıkacak daha karşınıza hepsini böyle hata olarak görüp hep kendinizi suçlayıp kurban psikolojisine sokarsanız 40 yaşına varmadan antidepresanları çuvalla tüketenlerden olursunuz. İlk iş bu adama rest çekip farklı bir iş bulun kendinize ve bağımlılık psikolojisinden kurtulun. Her yaşadığınıza da hata deyip kendinizi suçlamayın bunlar tecrübe, artık tecrübe kazandınız bir daha bu tarz bir ilişkinin içine düşüp kendinizi değersizleştirmezsiniz

Konu sahibi henüz daha 20 yaşındayken bu adama tutulmuş herkes o yaşlarda ne yanlış ilişkilere düşüyor. 20 yaşında değil 40-50 yaşındaki koskoca kadınların hatalarını okuyoruz burda o sebepten bu kadar sert yorumu hakettiğini düşünmüyorum.
Konuya gelecek olursak; benim anlamadığım 20 yaşındayken ne kariyeri yaptınız acaba? Mesleğiniz ne bilmiyorum ama yolun daha çok başındasınız. Bunun gibi nice adamlar çıkacak daha karşınıza hepsini böyle hata olarak görüp hep kendinizi suçlayıp kurban psikolojisine sokarsanız 40 yaşına varmadan antidepresanları çuvalla tüketenlerden olursunuz. İlk iş bu adama rest çekip farklı bir iş bulun kendinize ve bağımlılık psikolojisinden kurtulun. Her yaşadığınıza da hata deyip kendinizi suçlamayın bunlar tecrübe, artık tecrübe kazandınız bir daha bu tarz bir ilişkinin içine düşüp kendinizi değersizleştirmezsiniz
Evet daha her şeyin başındayım, farkındayım. Bu işe öğrenciyken başladım ben, hem kendi paramı kazanayım hem de tecrübeyi erken kazanıp iş bulmayı kolaylaştırayım diye. Öğrenciyken her şey çok güzeldi, hiç öyle bir adım da atmamıştı bana. Sonra mezuniyetimden sonra da iş teklifi yaptılar ve ben de kabul edip kaldım. Her şey o zaman başladı asıl zaten. 2 yılımı da böylece harcamış oldum. Şimdi ise dersimi çok net aldım ve başka bir iş bakıyorum. Burdan sonra başladığım yerde bu kurum kıdemim olmayacağı için daha acemi görüleceğim muhtemelen…Yorumunuz için teşekkür ederim.

benim 23 yaşında kızım var ve benimde kızımla aramda 20 yaş var sende kızım sayılırsın, hiç uzatmadan kendine başka bir iş bul ve baban yaşında ki adamdan kurtul yazık etme kendine❤️

şimdi buradaki yorumlar gibi size neden yaptın ah vah demeyeceğim. hepimiz hata yapıyoruz ve bazen gerçekten kopmak isteseniz de kopamıyorsunuz sizi anlıyorum. bence ilk yapacagınız şey iş bakmak ve bakıyormuşsunuz. işi buldugunuz anda istifa edin ve adamı heryerden engelleyin çünkü kesinlikle size ulaşmaya çalışacak. başta kötü hissedeceksiniz çünkü sık görüşüyormuşsunuz ve duygusal boşluğa düşeceksiniz. ama bunu da yeni iş ve arkadaşlarınızla aşacagınızı düşünüyorum eğlenin spora başlayın yaşınız genç. onu aklınıza getirmemeye ve depresif durumlara düşmemeye çalışın bence işten ayrılmadan bu adamdan kurtulamazsınız. ki güvenmiyorsunuz da adama hadi güvenseniz yaş önemli değil diyeceğim. ama güven olmayan yerde sevgi olmaz siz bu adamı sevmiyorsunuz sadece anlık boşluklarınızı doldurmaya çalışıyorsunuz bunun farkına varın

Adamı merak etmedim dersem yalan olur. Ya hiç giderin yok ya da adam deli yakışıklı… foto falan varsa atsana anlarım o zaman nasıl çözersin bu işi.

Her şeye son verdim. Buradaki cevaplara da ayrıca teşekkür ederim bana cesaret oldunuz, iyi ki yazmışım. Ben son verdim ama şimdi neler olacak bilmiyorum :). Sanki kötü bir rüyada gibiyim. Umarım her şey bir şekilde düzelir.

Her şeye son verdim. Buradaki cevaplara da ayrıca teşekkür ederim bana cesaret oldunuz, iyi ki yazmışım. Ben son verdim ama şimdi neler olacak bilmiyorum :). Sanki kötü bir rüyada gibiyim. Umarım her şey bir şekilde düzelir.
Tepkisi ne oldu kart zamparanın?

Tepkisi ne oldu kart zamparanın?

Eline mektup olarak verip gitmiştim, yırtıp bana geri verdi, değer vermediğini biliyordum bunu böyle de kanıtladın dedi, ben de siz beni hiç anlamamışsınız dedim, sen kararını vermişsin zaten dedi ve çıktı gitti. Ne olucak bilmiyorum ama cesaretimle gurur duyuyorum ne olursa olsun. Bu benim icin cok zor bir karardı, 3 yıllık emeğimi riske atmaktı. Ama benim hayatım daha önemli. Karşıma çıkacak iyi insanlar daha önemli. Ben bunu hak etmiyorum artık eminim.

1993 doğumluyum.Hayatima giren insanlar ciddi dusunduklerim özellikle 1991 1993 arası doğan kişiler öyle çok büyük kişilerle arkadaş kurmaya cekinirim çok nadir konusurum.

X