Artık gözümü çıkarmayı düşünüyorum

Sık sık fakat kısa sürelerde güneşe bak , sabahleyin yukseler güneşi izle , sessizce ve bolca ağla, az yemek ye, saçlarını sık sık tara, beyaz mantarı kaynatıp suyunu iç

Belki geçer bir dene

Bunu en cok yasayanlardan biriyim...
Sebeplerini de artık yaşaya yaşaya çözdüm
1. Sebep stress: bişeylere seğirme başlamadan 1 hafta önce falan cok stres yapmışsın...Fakat en geç 2 ayda geçmesi gerekiyordu demekki stresin sürekli var
2. Stres + göz yorgunluğu: gündüze geçtim ama geçmedi demişsin, geçmedi demen için 1 ay o şekilde sürdürmen gerekiyordu en az...Gözlerini kapatıp dinlendirmeli, bilgisayara bakmayı azaltmalısın...
Merhaba benim önce kolum seğirme ye başladı sonra vücuduma yayıldı. Sonra vucudum azaldı kolum hala seğiriyor içeriden biri yumruk atıyor sanki artık bezdim yaşayan var mı

Yorgunluk, bir şeyle fazla pürdikkat ilgilenmek sebep oluyor. Ben makrome örüyordum. Belki 3 ay aralıksız herrrrgün seyirdi. Çok can sıkıcı çok iyi anlıyorum.. çözümü var mı bilmiyorum ben sebebini bildiğim için doktora gitmemiştim.

Yorgunluk, bir şeyle fazla pürdikkat ilgilenmek sebep oluyor. Ben makrome örüyordum. Belki 3 ay aralıksız herrrrgün seyirdi. Çok can sıkıcı çok iyi anlıyorum.. çözümü var mı bilmiyorum ben sebebini bildiğim için doktora gitmemiştim.
B12

X