Artık hamileyim :)

Hepinize merhaba. Buraya daha önce de 2 konu açmıştım kimyasal gebelik hakkında. Benim durumum gibi olanlara ümit olmak için yeni konu açıyorum. Geçen ay 9 martta biyokimyasal gebelik geçirdim. Bu ay 16 nisanda 5.5 haftalık hamile olduğumu öğrendim, doktor haftaya kalp atışını duyalım dedi. Allah isteyen herkese nasip etsin 🙏 inşallah bu sefer sağlıklı bir şekilde ilerler, dualarınıza beni de katmanız dileğiyle 🤗
Merhaba

Gozunuz aydın saglikla kucağınıza alin inş. Belirtileriniz ne zaman başladı ve nasildi ogrenebilir miyim.
Merhaba Allah kucağınıza sağlıklı almayı nasip etsin insallh bişey sormak istıyorum bende 8 aydır düşünüyorum çocuk kontrole de gittik eşim ve bende hiç bir sorun çıkmadı 28 Mayıs da adet günüm gecen hafta içi inanılmaz bir kaşık agrım vardı resmen yataktan kalkmadım bir akşam boyunca Ağrı’dan adet olacak gibiydi ama hiç o kadar erken adet belirtisi yaşamadım yumurtlama dan dolayı mı o kadar agrım oldu acaba

Merhaba Allah kucağınıza sağlıklı almayı nasip etsin insallh bişey sormak istıyorum bende 8 aydır düşünüyorum çocuk kontrole de gittik eşim ve bende hiç bir sorun çıkmadı 28 Mayıs da adet günüm gecen hafta içi inanılmaz bir kaşık agrım vardı resmen yataktan kalkmadım bir akşam boyunca Ağrı’dan adet olacak gibiydi ama hiç o kadar erken adet belirtisi yaşamadım yumurtlama dan dolayı mı o kadar agrım oldu acaba

Merhaba. Teşekkür ederim, inşallah 🙏 hiç bi fikrim yok bu konuda. Ne söylesem yanlış olur 😖

X