Artik yasamak zor geliyo

Bana laf eden, ne güzel işin var gelirin var diyor. Eee ben de ne güzel kocan var dedim.aradaki fark ne ?
Koca h
başka hastane yok mu?
Ilçe burası bacim gideceğim yer 3 saat uzaklıkta çocukla perişan olurum servisler sıkıntılı anca bayramda falan memelkete gidersem oda doktor yok olmadı eski ilacımı alca m bi şekilde ezaneden

Sana kimse laf etmedi bu bir ben burda sıkıntı yaşıyorum ibrahimin eşine geldim diyorum sen dalga geçerek koca bulmusun diyosun
Banane be.adam yerine koyup yorum yazanda kabahat.derdim var ayağına insanları azarlıyorsun boyuna.neden yapayalnız kaldığın belli.sonuna kadar hakediyorsun valla.ne güzel eşin var dedik suçlu olduk.o adam da hakettiğin gibi davranıyor sana belli.herkes hakettiğini yaşıuor gerçekten.bu arada adam gibi yazı yazmayı bilseydiniz belki daha çok saygı duyardı çevreniz size.bir de ne alaka be diyorsun.bu alaka işte.

Banane be.adam yerine koyup yorum yazanda kabahat.derdim var ayağına insanları azarlıyorsun boyuna.neden yapayalnız kaldığın belli.sonuna kadar hakediyorsun valla.ne güzel eşin var dedik suçlu olduk.o adam da hakettiğin gibi davranıyor sana belli.herkes hakettiğini yaşıuor gerçekten.bu arada adam gibi yazı yazmayı bilseydiniz belki daha çok saygı duyardı çevreniz size.bir de ne alaka be diyorsun.bu alaka işte.
He he ondan işine bak saygisiz

Bak bakalim kimi azarlamışım senden başka saygısızca yorum yapiyosun bide işte cikiyodum destek verip güzel yorum yapan herkese allah razı olsun dedim bi sen saygısızca yorum yaptin yok kocada başarıymış ne bilim neymiş alaya aliyosun

Senin gibi insanlar yüzünden işte ben bu haldeyim hiç bisey demiyorum sana seni allah'a havale ediyorum

Çok ağır üzücü şeyler yaşamışsın canım bunları atlatmak kolay değil Allah yardımcın olsun kişisel gelişim kitapları okumak iyi gelir diye düşünüyorum bana iyi gelmişti meditasyonlar , olumlamalar , mantra , bilinç altı temizliği de çok işe yarıyor bunun için birçok video ve kitaplar var isim vermek yasak mı bilmiyorum fakat iyi niyetle yazıyorum Tuncay Yeşilpınar var YouTube de meditasyonları bilinç altı temizliğiyle ilgili videoları var.

Bana iyi gelmişti Birde tavsiye edebileceğim ho ponopono bilinç altı temizliği yöntemleri var zaten zamanla yaptıkça kendindeki değişimi fark edeceksin. Sen değişirsen her şey değişir sözünü çok seviyorum biz değişirsek her şey o zaman değişiyor. Sen kendi içine dön kendini keşfet çünkü ne yaşadığını senden başka kimse bilemez kendi içinde yolculuğa çıktığında kendini keşfettikçe sen değiştikçe herkes değişecek. Mutlu huzurlu bol neşeli hayat dilerim tüm güzellikler seninle olsun sen tüm güzellikleri hakkediyorsun :)
Tesekur ederim allah razı olsun

Kızlar küçüklükten beri herkes beni aşağıladı herkes hir gördü kucuken orta okulda bi derse kalksam yapamasam hemen aşağılarlardı beni çocuklar aralarına almazdı yıllarca engeli kardeşim ve babamın zulmune çabası kardeşim e kızamıyorum cunku o bilmiyordu ama babam daha fazla zulüm yaptı neyse büyüdük iş hayatına atıldım ama milletin benle uğraşması bitmedi kah üstüme başıma yaktılar kah kilima yaktılar bu nasıl ise girdi diyenler bile oldu ki ben sesiz sakin kendi halinde içime kapanık biriyim tam herşey yoluna girdi dedim yılarca psikiyatri ilaçları kullandim artık kendime geldim bu seferde annem vefat etti kardeşim bakim evine gitti bunlarida geçtim ayakta durdum bu seferde eşimin ailesi sürekli laf sokmamışlar aşağılamalar başladı ben bu insanlara ne yapıyorum size yemin ederim içime kapanık biriyim çok aşırı konuşmam insanlar ici her şeyi yapari m ama niy e bole yapiyolar anlamiyorum kendi kızına laf kondurmayan kaynanam bana her lafı söyler kızlar biktim yoruldum bu hayatan kendime bisey yapsam kcuuk çocuğum var inananın yoruldum
Sanırım son yaşadıkların eşim dediğin adamın suçu, neden ailesine bişey demiyor seni savunmuyor?

size yemin ederim içime kapanık biriyim çok aşırı konuşmam insanlar ici her şeyi yapari m
Bu yüzden yapıyorlar. Çok fedakarlık hadsizlik nankörlük getirir. Siz sustukça tepenize çıkmış hayatınızda ki insanlar. Haklı olduğunuz hiçbir konuda susmayın tepkinizi gösterin,kimse için saçınızı süpürge etmeyin kendinizi kullandırmayın. Sessiz insanın tepesine binmekten onu ezerek kendi aşağılık komplekslerini bastırmaktan zevk alan insanlar çok bu hayatta. İçinize kapanmayın gidebilirseniz bir terapiste gidin yardım alın.

Bu yüzden yapıyorlar. Çok fedakarlık hadsizlik nankörlük getirir. Siz sustukça tepenize çıkmış hayatınızda ki insanlar. Haklı olduğunuz hiçbir konuda susmayın tepkinizi gösterin,kimse için saçınızı süpürge etmeyin kendinizi kullandırmayın. Sessiz insanın tepesine binmekten onu ezerek kendi aşağılık komplekslerini bastırmaktan zevk alan insanlar çok bu hayatta. İçinize kapanmayın gidebilirseniz bir terapiste gidin yardım alın.
Piskiyatira gitmeyi düşünüyorum ıns

Eşim gerçekten çok iyi bi insandır halden anlar dertlerini ona anlatırım bana biri viste söylese tepesine biner belki annesini 500 kere uyardı ama yine aynı kadın degismiyo kaynanam fedakarlık yapar bak hakini yiyemem ama çenesini tutamiyo laf sokma hiti var devamli

Eşim gerçekten çok iyi bi insandır halden anlar dertlerini ona anlatırım bana biri viste söylese tepesine biner belki annesini 500 kere uyardı ama yine aynı kadın degismiyo kaynanam fedakarlık yapar bak hakini yiyemem ama çenesini tutamiyo laf sokma hiti var devamli
Sınır çizmeyi öğrenince söyledikleri sizi etkilememeye başlayacak ertelemeyin psikolojik yardımı.

X