Artımed ovulasyon testi

zeytinagaci94

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2024
2
0
30
Selamlar, artımed ovulasyon testi ile yaptığım testler yaklaşık 10 gündür fotoğraftaki gibi sonuçlar veriyor, son adetim 7 mayısta başladı 11 mayısta bitti, 12sinden itibaren testi yapmaya başladım yorumlarınız nedir yumurtlama henüz olmamış mı? 20-21 mayıs bana biraz daha net geldi ama emin olamıyorum. Bu markayı kullanan varsa yorumlarını da bekliyorum. Çok teşekkürler :)
IMG_3484.jpeg
image.jpg

Selamlar, artımed ovulasyon testi ile yaptığım testler yaklaşık 10 gündür fotoğraftaki gibi sonuçlar veriyor, son adetim 7 mayısta başladı 11 mayısta bitti, 12sinden itibaren testi yapmaya başladım yorumlarınız nedir yumurtlama henüz olmamış mı? 20-21 mayıs bana biraz daha net geldi ama emin olamıyorum. Bu markayı kullanan varsa yorumlarını da bekliyorum. Çok teşekkürler :)Eki Görüntüle 3430601 Eki Görüntüle 3430602
Pik olmamış sıvı alımına dikkmat ettinizmi 2 saat önceden sıvı alımını birakicaksiniz adet dongunuze kadar devam edin bence adete yakın yumurtluyor olabilirsiniz belkide

Pik olmamış sıvı alımına dikkmat ettinizmi 2 saat önceden sıvı alımını birakicaksiniz adet dongunuze kadar devam edin bence adete yakın yumurtluyor olabilirsiniz belkide
Evet, dikkat ediyorum sıvı alımı konusuna ve her gün aynı saatte yapmaya çalışıyorum testi de. Devam edicem bir süre daha bakalım teşekkür ederim.

X