ovulasyon testlerim kafayi yemis olabilir mi ? hamile miyim deli mi ?

Kızlar merhaba adete 3 gün kal
Adet bitince çok erken yumurtlamışsın ya hemen peşine. Bence ikinciye yumurtladın ya :/

a ovülasyon testi yaptım sonuç böle sizce gebelik varımdır

Eklentiler

• 1000004766.jpg
    1000004766.jpg
    136,2 KB · Görüntüleme: 120
T hemen çıkıyor mu biraz bekleyip mi cikiyor
Hemen çıkıyor adetime 10 gün vardı koyu çıktı 2gün kala yine aynı koyulukta çıktı 3 dk içinde böyle koylulaştı ikiside ama adetim 4 gün kala test yaptım negatif hamilelik varmıdır bilmiyorum

yirmisinden sonraki yaptıklarım bugün de belirgin gibi iki çizgide

Eklentiler

• IMG_5505.jpeg
    IMG_5505.jpeg
    79,1 KB · Görüntüleme: 106
Hemen çıkıyor adetime 10 gün vardı koyu çıktı 2gün kala yine aynı koyulukta çıktı 3 dk içinde böyle koylulaştı ikiside ama adetim 4 gün kala test yaptım negatif hamilelik varmıdır bilmiyorum
Damlattiginiz gibi t c den önce koyulasiyorsa hamilelik olabilir deneyin mutlaka

Hangi marka ovulasyon testi alacağız ben de hiç bilmiyorum Allah rızası için biri yazsin

Kızlar merhaba adete 3 gün kal

a ovülasyon testi yaptım sonuç böle sizce gebelik varımdır
Yurtdısında mı yasıyorsun?
Bu testler hep ıkıncı cızgıyı cıkarıyor. Bunlara cok guvenme bazıları ovulasyon testı ıle ogrenıyor ama kıpkırmızı oluyor

En güvenilir ovulasyon testidir.Bununla günlerce ilgilenip deneyeceklerini sanmiyorum doktorların.Erken gebelik testinden ziyade ovulasyon testi kesin sonuç verir.Ama herkes yorumlamasini bilemiyor.Hizli artışı vs var.Azcik koyulassa pozitif sanan oluyor.
Merhaba bende bişey soracaktım ben 4 Haziran salı günü ovulasyon testi aldım ve ilk yaptığım da t çizgisi biraz silikti 5 Haziran da ise iki tane yaptım bir sabah bir tane de akşam sabah yaptığım yine silikti ama akşam olan eşit koyuluktaydi affedersiniz o gün ilişki oldu ne olur ne olmaz diye bu arada 5 Haziran tam 14 . günümdu 6 Haziran yaptığım ise t çizgisi c çizgisinden baya koyuydu ve kasıklarım aşırı derecede ağrıyordu 7 Haziran yaptığım ise t çizgisi siliklesmisti 8 Haziran ilişki olmadı 9 ve 10 Haziran oldu şimdi pik noktası 6 Haziran mi oluyor 😕😕

Lh hormonu vücutta hep olan ve dalgalanan bir hormon. Yine pik olursa ikinciye yumurtluyor olabilirsiniz pik olmazsa o dalgalanmadandır. Neden bu kadar kafayı yediniz anlamadı

Damlattiginiz gibi t c den önce koyulasiyorsa hamilelik olabilir deneyin mutlaka
Merhaba bende bişey soracaktım ben 4 Haziran salı günü ovulasyon testi aldım ve ilk yaptığım da t çizgisi biraz silikti 5 Haziran da ise iki tane yaptım bir sabah bir tane de akşam sabah yaptığım yine silikti ama akşam olan eşit koyuluktaydi affedersiniz o gün ilişki oldu ne olur ne olmaz diye bu arada 5 Haziran tam 14 . günümdu 6 Haziran yaptığım ise t çizgisi c çizgisinden baya koyuydu ve kasıklarım aşırı derecede ağrıyordu 7 Haziran yaptığım ise t çizgisi siliklesmisti 8 Haziran ilişki olmadı 9 ve 10 Haziran oldu şimdi pik noktası 6 Haziran mi oluyor 😕😕

Evet 6 pik 7 çatlama bence. Ama kötü günleri değerlendirmemişsiniz ki yine güzel günler değerlendirilmiş

X